lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wierzyłem w niego ale to jednak nie ten styl. Te wrzutki jego strasznie irytują i robił tylko wiatr
0
Zaraz pójdzie Arnaiz do Arsenalu. Nie patrzę tylko na tego gola ale jeżeli mam wybierać pomiędzy nim a takimi graczami jak Turan czy Deulofeu to lepiej dać jemu szansę. Celta to nie są ogórki a chłopak widać że umie strzelić i lepszym i słabszym.
1
Wygląda na solidnego obrońcę
0
Odnośnie obrońców Mina powinien przyjść swoją drogą ale moim zdaniem Barca powinna dogadać też obrońcę Lazio De Vrij. Kontrakt mu się kończy więc warto spróbować.
1
Sam do dzisiaj nie lubię PSG od tamtej akcji :D
0
Właśnie bardzo dobrze że przyjdzie zimą. Mamy jakość w lidze która da nam Coutinho bo jak widzisz Iniesta wszystkiego w lidze nie zagra. Druga sprawa Iniesta będzie odpoczywal przed LM i walczymy na dwóch frontach z doskonałymi zawodnikami.
0
Iniesta to doświadczenie, finezja i opanowanie. Coutinho moim zdaniem jest szybszy, lepszy strzał zza pola karnego. Ciężko ich porównywać, obaj są magikami na swoich pozycjach.
0
Jak dla mnie interesującymi graczami byliby Mata i Can
1
Pocieszyć gościa to Ty potrafisz widzę :]
0
0
Jeszcze obrońca i kadra będzie kompletna. Oczywiście kilku piłkarzy musimy pożegnać. Arda pierwszy out.
5
Robi się gorąco :D
0
Moim zdaniem będziesz zadowolony.
1
Trzeba go zatrzymać, tyle w temacie.
0
Ale sam fakt że Cou wprowadzi do nas świeżość jest bardzo optymistyczna. Będzie kim grać i rotować całym składem.
0
Jak Coutinho do nas przyjdzie to mamy dwóch genialnych graczy w pomocy. Iniesta potrzebuje godnego następcy a i jak wiadomo coraz częściej musi odpoczywać. Sama świadomość że jeden z nich czeka na wejście z ławki dla przeciwników będzie bardzo zła :)
0
Tu nie chodzi o zal. Mi chodzi w jakim stylu to się odbyło.
0
Barca na pewno się zabezpieczy odpowiednio przed takim scenariuszem
0
Gremio mówi że odda go za około 30 mln.
29
Jak Coutinho do nas przyjdzie to uważam że PSG zrobiło nam tylko przysługę z Neymarem.
28
Czy tylko mnie to nie dziwi że PSG podbija nam cenę?
0
Już działa? Bo mi nadal nie
1
nie
0
Moim zdaniem takie osoby jak on, Figo itd. nie powinny się udzielać w takich sprawach.
2
Powiedział zdrajca......
0
Przede wszystkim to pierwszy jest Arda do odejścia. Moim zdaniem drugi jest Gomes.
3
Moim zdaniem powinien zostać do końca sezonu. Dobry zmiennik a jak wiadomo druga część sezonu będzie kluczowa i cięższa.
5
De Ligt za 40 mln to promocja, on niedługo będzie warty 80 na dzisiejsze realia
1
Weź tabletki żeby się nie pocic
0
De Bruyne jeden z najlepszych na świecie pomocników