0

Ja wierzyłem w niego ale to jednak nie ten styl. Te wrzutki jego strasznie irytują i robił tylko wiatr

0

Zaraz pójdzie Arnaiz do Arsenalu. Nie patrzę tylko na tego gola ale jeżeli mam wybierać pomiędzy nim a takimi graczami jak Turan czy Deulofeu to lepiej dać jemu szansę. Celta to nie są ogórki a chłopak widać że umie strzelić i lepszym i słabszym.

1

Wygląda na solidnego obrońcę

0

Odnośnie obrońców Mina powinien przyjść swoją drogą ale moim zdaniem Barca powinna dogadać też obrońcę Lazio De Vrij. Kontrakt mu się kończy więc warto spróbować.

1

Sam do dzisiaj nie lubię PSG od tamtej akcji :D

0

Właśnie bardzo dobrze że przyjdzie zimą. Mamy jakość w lidze która da nam Coutinho bo jak widzisz Iniesta wszystkiego w lidze nie zagra. Druga sprawa Iniesta będzie odpoczywal przed LM i walczymy na dwóch frontach z doskonałymi zawodnikami.

0

Iniesta to doświadczenie, finezja i opanowanie. Coutinho moim zdaniem jest szybszy, lepszy strzał zza pola karnego. Ciężko ich porównywać, obaj są magikami na swoich pozycjach.

0

Jak dla mnie interesującymi graczami byliby Mata i Can

1

Pocieszyć gościa to Ty potrafisz widzę :]

0

faul na De Bruyne

0

Jeszcze obrońca i kadra będzie kompletna. Oczywiście kilku piłkarzy musimy pożegnać. Arda pierwszy out.

5

Robi się gorąco :D

0

Moim zdaniem będziesz zadowolony.

1

Trzeba go zatrzymać, tyle w temacie.

0

Ale sam fakt że Cou wprowadzi do nas świeżość jest bardzo optymistyczna. Będzie kim grać i rotować całym składem.

0

Jak Coutinho do nas przyjdzie to mamy dwóch genialnych graczy w pomocy. Iniesta potrzebuje godnego następcy a i jak wiadomo coraz częściej musi odpoczywać. Sama świadomość że jeden z nich czeka na wejście z ławki dla przeciwników będzie bardzo zła :)

0

Tu nie chodzi o zal. Mi chodzi w jakim stylu to się odbyło.

0

Barca na pewno się zabezpieczy odpowiednio przed takim scenariuszem

0

Gremio mówi że odda go za około 30 mln.

29

Jak Coutinho do nas przyjdzie to uważam że PSG zrobiło nam tylko przysługę z Neymarem.

28

Czy tylko mnie to nie dziwi że PSG podbija nam cenę?

0

Już działa? Bo mi nadal nie

1

nie

0

Moim zdaniem takie osoby jak on, Figo itd. nie powinny się udzielać w takich sprawach.

2

Powiedział zdrajca......

0

Przede wszystkim to pierwszy jest Arda do odejścia. Moim zdaniem drugi jest Gomes.

3

Moim zdaniem powinien zostać do końca sezonu. Dobry zmiennik a jak wiadomo druga część sezonu będzie kluczowa i cięższa.

5

De Ligt za 40 mln to promocja, on niedługo będzie warty 80 na dzisiejsze realia

1

Weź tabletki żeby się nie pocic

0

De Bruyne jeden z najlepszych na świecie pomocników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?