0

Teraz będzie kolejna saga transferowa że Neymar chce odejść z PSG. Ale chyba z PSG nie będzie mu tak łatwo się wydostać w najbliższym czasie. Moim zdaniem kara się im należy i dobrze że poznali swoje miejsce w Europie. To oni popsuli ten rynek transferowy.

0

Szejk nie odda nawet za kosmiczne pieniądze

1

No i wyszła klasa PSG:D

0

On nie pyta, on po prostu płaci:D

0

Verratti w Barcelonie to marzenie. Ale by pasował do Barcy.

0

Dokladnie dokladnie tak. Petrodolary niech znają swoje miejsce.

35

A co tam się stało?

1

Dembele jest o klasę lepszy od Gomesa a grzeje ławę

0

Gomes jak zwykle przestraszony i do tyłu... już drugi sezon to samo....

1

Andre Gomes to chyba książkę napiszę jak odejdzie z Barcy na temat jak przekonywać do siebie wszystkich trenerów nie mając kompletnie formy.

1

Jak Gomes wchodzi mam wrażenie że Barca gra w dziesięciu.

0

Ja miesiąc temu tak miałem

0

Nie wymienią. Jak tak powie będą naprawiać do skutku.,

0

Nie wiem co Valverde się na tego Paulinho tak uwziął. On wcale teraz nie gra dobrze. Ma słabszy okres teraz

1

No ale to zawsze dzikie zwierzę. Może miał styczność z lisem itd. Lepiej nie ryzykować. Nie wiadomo kto się z kim po lesie kręci:D

6

Trzeba przebadać raczej. Ryzyko 50 na 50 czy był zdrowy

0

10 to optymalna ilość, ani za mało ani za dużo. Od 8 lat robię plany i na ostatnia serie max schodzę do 6-8 powtórzeń. Nie wiem jaki masz staż na siłowni ale moim zdaniem podstawa to dobry plan treningowy później systematyka jedzenie i suplementacja.

1

Ja doradze Ci tak - najpierw pocwicz trochę bez diety, wyklucz slodycze, napoje gazowane, MCDONALD pizzę itd. Pij dużo wody, ryż kurczak jajka chudy twaróg itd. Najpierw skup się na treningu nie ma co się katować dieta jeżeli dopiero zaczynasz, na dietę przyjdzie czas jeżeli przygoda na siłowni szybko Ci się nie znudzi. Mam sporo rozpisek na treningi jak będzie Cię interesować

0

Niech robi piramidę 12-10-8 lub 10-8-6. Trzy serie na każde ćwiczenie + progres z ciężarem

1

Trzeba rozpisać plan treningowy. Polecam połączenia klatka + triceps, plecy + biceps, wolne, barki + brzuch, nogi

0

Wszystko pasuje oby nie Paulinho bo nie jest w formie

0

Stracił na 3 miesiące

1

Po co Real ma dawać 150 mln? jak cena odstępnego wynosi 100 mln i Atletico nic nie ma do gadania. Przy aktywowaniu odstępnego piłkarz decyduje czy idzie czy nie.

3

damian16161212 źle nie gada.

0

Cypis jutra może nie być

1

Właśnie trzeba pamiętać o tym że Barca to głęboka woda. Dlatego denerwujące są wpisy użytkowników którzy chcą już od zaraz widzieć super Dembele. Pisanie że jest przeplacony jest żałosne bo on musi się wkomponowac w grę Barcy.

1

Teraz to żaden Ci się nie przyzna. To już są jego fani.

1

Jak trzeba dostać to nie dostanie ale odwrotnie to już z łatwością mu to idzie :D

5

To jest tylko kwestią czasu i ogrania. On wcale nie wygląda tragicznie.

0

No co jak co ale Rakitic za Valverde to wymiata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?