lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Złota Piłka za zasługi dla Andre jak najbardziej. Wielkie osiągi w Barcelonie.
0
W tych sprawach Gomes najlepszy :D
1
Moim zdaniem masz rację. Dodam jeszcze, że człowiek z takim charakterem nigdy nie zostanie przywódcą w swojej drużynie. On pozostanie tylko gwiazdą która generuje dochody.
0
Kostke układać, rowy kopać
0
Widzę fan eksplozji talentu Andre Gomesa.
0
Wez na sam początek coś z Olimpa Knockout 2.0 lub REDWEILER. Cena przyzwoita.
1
Jak nic nie brałeś to polecam zacząć od czegoś słabszego
0
Jaki masz staż? Brałeś już coś?
2
Zależy jakie bierzesz :D takie do 50 zł to masz racje :D
0
Tu masz podobną https://www.ceneo.pl/57076367
0
Pogba to idealne wzmocnienie naszego składu. Oczywiście na pierwszym miejscu zawsze będzie Verratti który na ten czas jest nie do wyciągnięcia.
0
Czy Hazard ma jakąś kwotę odstępnego? Bo mało w to wierzę że uda się go wyciągnąć z Chelsea za 100 mln jak podają niektóre źródła
0
Ciekawe jaki wielki transfer szykuje teraz Real za Ronaldo.
1
Ronaldo ma godnego następcę w dziedzinie króla symulki,wydaje mi się że Neymar go już przegonił w tym peletonie.
0
W pewnych rankingach Polska była na 8 miejscu....
3
Jak dla mnie to jest obłęd... Zmarnują mu życie.
1
A mi Ciebie Samuel w Barcelonie :D
0
Taaa w takie pojedynki nasi wchodzą chętnie I się nie boją:)
0
Mecz o pietruszkę, mecz o psi h.j :D
0
Trzeciego meczu nie będziemy transmitować.....
0
Może nasi za długo w basenach się wylegiwali. To trzeba im wybaczyć nie każdy jest w stanie wytrzymać takie warunki A później jeszcze latać po boisku za piłką. Bądźmy ludźmi.
5
Gdzie pieniądze za telewizory ja się pytam!!!!
4
Chyba nikomu za telewizor kasy nie zwrócą bo nawet punktu pewnie nie zdobędą:D
0
Wezmą pieniądze I można wracać do domu :)
0
Nasi najwidoczniej tracą głowę na wielkich imprezach...
1
Kto myślał że Kolumbia to będzie zespół do bicia to gratuluję...
0
Spokojnie w meczu o pietruszkę pokażemy klasę:)
0
Traktują go wszyscy jak zgniłe jajo
0
Co myślicie na temat transferu Pogby do Barcelony?
2
Mam nadzieję że to żart.