0

Stratne 2 miliony? Zobacz ile zarobili np. na koszulkach, reklamach z Neymarem.

0

Jeżeli to prawda z Neymarem to jeśli nie kupimy go my to kupi go Real. Taka prawda, lepiej niech znowu trafi do nas choć niesmak pozostał.

0

To czyli nie jest tak że cały czas rzucają darmowy badziew. Raz lepiej raz gorzej. Dzięki za pomoc :)

0

No właśnie dlatego o to pytam co to mogą być za darmowe gry ;)

0

Dzięki wszystko wiadomo już:)

0

A jak jest z tym że można pobrać jakieś 2 gry miesięcznie w tym abonamencie?

0

Do graczy PS4. Czy opłaca się wykupić abonament PS4 plus? Jakie są zalety i czy wgl są? Pytam bo jeszcze jestem zielony w PS.

2

Lepiej tam niż na trybunach....

33

Teraz pomyśleć że Arda do nas wraca i dzieli szatnie z Vidalem.... oni we dwóch by cały stadion spalili :D

1

Paczkę fajek

0

Gdyby nie ten kosmita to bylibyśmy w szarej du.ie... aż boję się pomyśleć co będzie jak go zabraknie :)

0

Lenglet zawieszony przecież

2

Solidarnie z Realem Madryt!

0

Hazard to realny transfer Mbappe masz rację.

0

Musi być równowaga:D

1

Zauważyłem napisz :D

0

Czy te dwa mecze da się porównywać? Moim zdaniem wczoraj Messi i Neymar mieli różne poziomy trudności:)

0

Takiego jak Alves to długo u nas nie będzie.

0

Nie chodzi mi o złe występy Pique. Bardziej chodzi mi o jego wiek i przyszłość Barcy. Jak De Ligt pójdzie np. do City to jest już nie do wyciągnięcia za rozsądną kwote. Po prostu napisałem że w nim widać następcę Pique bo raczej dwoma obrońcami nie da się grać całego sezonu. Verma po tym sezonie odejdzie na pewno, więc warto już sobie kogoś zaklepac.

0

Semedo ciągle gra do tyłu, nie wiem czym jest to spowodowane. Arthur bardzo dobry mecz, widać w nim DNA Barcy.

0

A ja uczulony na takich jak Ty którzy myślą że są fajni a naprawdę tak nie jest.

0

Pisz w jednym języku a nie wprowadzasz jakąś modę na łączenie. Poza tym co Ty umiesz napisać ciekawego? Trzymajcie mnie.....

0

Tak, chyba widzisz gołym okiem że powrócił do Barcelony :)

0

Za to widać jaki Ty jesteś mądry i wspaniały. Byłeś za granicą i już zdania po polsku nie umiesz całego skleić? Taki modysta się znalazł i krytyk komentarzy.

0

W przeciągu 20 min miał 3 groźne straty po których Tottenham robił akcje

0

Za tyle co PSG dawało to z zamkniętymi oczami :D

3

Czy ta bramka ratuje Rakitica? Moim zdaniem nie, rusza się jakby robił cały dzień na budowie a później na mecz.

0

Rakitic same straty

1

Rakitic już dwie straty po których Tottenham tworzy akcje

0

O co chodzi? Może napisz konkrety jak już się wypowiadasz a nie strzelasz fochy jak nastolatka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?