lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stratne 2 miliony? Zobacz ile zarobili np. na koszulkach, reklamach z Neymarem.
0
Jeżeli to prawda z Neymarem to jeśli nie kupimy go my to kupi go Real. Taka prawda, lepiej niech znowu trafi do nas choć niesmak pozostał.
0
To czyli nie jest tak że cały czas rzucają darmowy badziew. Raz lepiej raz gorzej. Dzięki za pomoc :)
0
No właśnie dlatego o to pytam co to mogą być za darmowe gry ;)
0
Dzięki wszystko wiadomo już:)
0
A jak jest z tym że można pobrać jakieś 2 gry miesięcznie w tym abonamencie?
0
Do graczy PS4. Czy opłaca się wykupić abonament PS4 plus? Jakie są zalety i czy wgl są? Pytam bo jeszcze jestem zielony w PS.
2
Lepiej tam niż na trybunach....
33
Teraz pomyśleć że Arda do nas wraca i dzieli szatnie z Vidalem.... oni we dwóch by cały stadion spalili :D
1
Paczkę fajek
0
Gdyby nie ten kosmita to bylibyśmy w szarej du.ie... aż boję się pomyśleć co będzie jak go zabraknie :)
0
Lenglet zawieszony przecież
2
Solidarnie z Realem Madryt!
0
Hazard to realny transfer Mbappe masz rację.
0
Musi być równowaga:D
1
Zauważyłem napisz :D
0
Czy te dwa mecze da się porównywać? Moim zdaniem wczoraj Messi i Neymar mieli różne poziomy trudności:)
0
Takiego jak Alves to długo u nas nie będzie.
0
Nie chodzi mi o złe występy Pique. Bardziej chodzi mi o jego wiek i przyszłość Barcy. Jak De Ligt pójdzie np. do City to jest już nie do wyciągnięcia za rozsądną kwote. Po prostu napisałem że w nim widać następcę Pique bo raczej dwoma obrońcami nie da się grać całego sezonu. Verma po tym sezonie odejdzie na pewno, więc warto już sobie kogoś zaklepac.
0
Semedo ciągle gra do tyłu, nie wiem czym jest to spowodowane. Arthur bardzo dobry mecz, widać w nim DNA Barcy.
0
A ja uczulony na takich jak Ty którzy myślą że są fajni a naprawdę tak nie jest.
0
Pisz w jednym języku a nie wprowadzasz jakąś modę na łączenie. Poza tym co Ty umiesz napisać ciekawego? Trzymajcie mnie.....
0
Tak, chyba widzisz gołym okiem że powrócił do Barcelony :)
0
Za to widać jaki Ty jesteś mądry i wspaniały. Byłeś za granicą i już zdania po polsku nie umiesz całego skleić? Taki modysta się znalazł i krytyk komentarzy.
0
W przeciągu 20 min miał 3 groźne straty po których Tottenham robił akcje
0
Za tyle co PSG dawało to z zamkniętymi oczami :D
3
Czy ta bramka ratuje Rakitica? Moim zdaniem nie, rusza się jakby robił cały dzień na budowie a później na mecz.
0
Rakitic same straty
1
Rakitic już dwie straty po których Tottenham tworzy akcje
0
O co chodzi? Może napisz konkrety jak już się wypowiadasz a nie strzelasz fochy jak nastolatka