7

Pora szukać niestety następcy Pique. Mam nadzieję że to będzie De Ligt. Liczę że Barcelona nie przegapi tego transferu bo pewnie w przyszłym sezonie już będzie miał konkretne oferty od wielkich klubów a nasz Pique już młodszy nie będzie.

0

Nie wiem czy to New school ale posłuchaj Major Spz parę kawałków ma nawet dobrych

1

Ja tam mało pamiętam z wesela chociaż nie piłem ani kropli. U mnie było to samo, pierwszy taniec tylko stresowal :D

0

Gra była dzisiaj kupiona w Media Expert :) to trzeba Jeszcze dodatkowo płacić?

0

Mam PS4 1T I mam trzy gry więc to nie to.

0

Ma ktoś fifa 19 na PS4? Bo mi instalacja zatrzymała się na 79 %

0

Barcelona by zrobiła interes życia jakby PSG za takie pieniądze go kupiło

0

Właśnie Rakitic w ostatnim czasie gra bardzo zachowawczo.

1

Luźne pytanie. Czy nie uważacie, że Arthur w pomocy wygląda lepiej od Rakitica? Moim zdaniem jest dynamiczny i dokladniejszy w swoich podaniach. Rakitic daję więcej w obronie ale w ataku bardziej spowalnia niż napędza akcje.

0

Oooo takie rzeczy a większość "forum" uważa Valverde za złego trenera i go poucza, rotacje itp. To jak to jest, komu wierzyć?

1

Neymar walczy o Złota Piłkę!!! To właśnie w PSG coś osiągnie ponieważ Leo go ograniczał. Oczywiście żart i żal Neymara :D

1

Bardzo ważne 3 pkt dla nas w meczu z PSV. Bardzo cieszy widok Dembele pewnego siebie, który w dodatku strzela piękną bramkę.

1

Ale Neymar u nas to była przecież gwiazda a dla większości Dembele to strzał w kolano dla Barcelony

0

No Zlatan szaleje. Jak dla mnie tam przeżywa druga młodość:)

27

Panowie, nie ma co narzekać na naszą grę. Jak widać nikt z wielkich nie ruszył w LaLiga z przytupem a to jednak my po przeciętnej grze mamy komplet punktów. Chłopaki się rozkręca. Cieszy postawa Dembele choć dużo strat ma, ale widać że to będzie nasze wzmocnienie.

0

Dembele znowu ratuje nam tyłek:)

0

Zadowoleni z rotacji? :D

1

Może się chłop stresuje

0

Nie ma co szaleć i Valverde dobrze o tym wie.

0

Ciekawe za ile czasu wystartują z krytyką dotycząca rotacji składu nasi eksperci z forum :)

9

I to jest przykład piłkarza któremu żadna woda sodowa nie uderzyła do głowy. Zwykły człowiek bez gwiazdorzenia.

0

500 + dobre dla naprawdę potrzebujących ale nie dla żuli na wódkę na meline a dzieciak nic z tego nie ma. Powinni to bardziej sprawdźac

0

Jak strzeli to Niemcy na pewno go odkupia. Barcelonie potrzebna będzie kasa na następcę Suareza.

0

Zależy z kim chcesz :D

0

W Google wszystko znajdziesz. 209 zł na Media Expert.

0

Gość mówił mi że ten standardowy jest dodawany do każdej konsoli :)

0

Wolę jednak kupić gdzieś w Media Expert kupić bo to samo jednak wychodzi

0

Dzwoniłem do gościa i mówi że Headset jest jakiś standardowy monofoniczny

0

Ciekawe czy on naprawdę jest w tym zestawie :D

0

Tu są dwa pady + headset

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?