lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Pora szukać niestety następcy Pique. Mam nadzieję że to będzie De Ligt. Liczę że Barcelona nie przegapi tego transferu bo pewnie w przyszłym sezonie już będzie miał konkretne oferty od wielkich klubów a nasz Pique już młodszy nie będzie.
0
Nie wiem czy to New school ale posłuchaj Major Spz parę kawałków ma nawet dobrych
1
Ja tam mało pamiętam z wesela chociaż nie piłem ani kropli. U mnie było to samo, pierwszy taniec tylko stresowal :D
0
Gra była dzisiaj kupiona w Media Expert :) to trzeba Jeszcze dodatkowo płacić?
0
Mam PS4 1T I mam trzy gry więc to nie to.
0
Ma ktoś fifa 19 na PS4? Bo mi instalacja zatrzymała się na 79 %
0
Barcelona by zrobiła interes życia jakby PSG za takie pieniądze go kupiło
0
Właśnie Rakitic w ostatnim czasie gra bardzo zachowawczo.
1
Luźne pytanie. Czy nie uważacie, że Arthur w pomocy wygląda lepiej od Rakitica? Moim zdaniem jest dynamiczny i dokladniejszy w swoich podaniach. Rakitic daję więcej w obronie ale w ataku bardziej spowalnia niż napędza akcje.
0
Oooo takie rzeczy a większość "forum" uważa Valverde za złego trenera i go poucza, rotacje itp. To jak to jest, komu wierzyć?
1
Neymar walczy o Złota Piłkę!!! To właśnie w PSG coś osiągnie ponieważ Leo go ograniczał. Oczywiście żart i żal Neymara :D
1
Bardzo ważne 3 pkt dla nas w meczu z PSV. Bardzo cieszy widok Dembele pewnego siebie, który w dodatku strzela piękną bramkę.
1
Ale Neymar u nas to była przecież gwiazda a dla większości Dembele to strzał w kolano dla Barcelony
0
No Zlatan szaleje. Jak dla mnie tam przeżywa druga młodość:)
27
Panowie, nie ma co narzekać na naszą grę. Jak widać nikt z wielkich nie ruszył w LaLiga z przytupem a to jednak my po przeciętnej grze mamy komplet punktów. Chłopaki się rozkręca. Cieszy postawa Dembele choć dużo strat ma, ale widać że to będzie nasze wzmocnienie.
0
Dembele znowu ratuje nam tyłek:)
0
Zadowoleni z rotacji? :D
1
Może się chłop stresuje
0
Nie ma co szaleć i Valverde dobrze o tym wie.
0
Ciekawe za ile czasu wystartują z krytyką dotycząca rotacji składu nasi eksperci z forum :)
9
I to jest przykład piłkarza któremu żadna woda sodowa nie uderzyła do głowy. Zwykły człowiek bez gwiazdorzenia.
0
500 + dobre dla naprawdę potrzebujących ale nie dla żuli na wódkę na meline a dzieciak nic z tego nie ma. Powinni to bardziej sprawdźac
0
Jak strzeli to Niemcy na pewno go odkupia. Barcelonie potrzebna będzie kasa na następcę Suareza.
0
Zależy z kim chcesz :D
0
W Google wszystko znajdziesz. 209 zł na Media Expert.
0
Gość mówił mi że ten standardowy jest dodawany do każdej konsoli :)
0
Wolę jednak kupić gdzieś w Media Expert kupić bo to samo jednak wychodzi
0
Dzwoniłem do gościa i mówi że Headset jest jakiś standardowy monofoniczny
0
Ciekawe czy on naprawdę jest w tym zestawie :D
0
Tu są dwa pady + headset