0

No na pewno wygrają. Oni jak zwykle kiedy trzeba to nie grają.

8

Jak dla mnie bardzo dobry ruch transferowy. Lenglet ma papiery by stać się drugim Umtitim.

14

Pudzian uspokój się....

1

I tak to można rekordy bić....

10

Moim zdaniem tylko taki gracz jak Eriksen może wnieść coś pozytywnego do naszej gry

0

Ja to już nawet zapomniałem o nim że u nas gra....

0

Ciekawe czy ten kot jeszcze żyje:D Turki pewnie mu tego nie odpuszcza biedny kot

0

Jeszcze by to uszlo w tłoku jakby to była faza grupowa ale takie rzeczy w finale to przesada ze strony tego bramkarza

6

Chyba najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia. Nie ma dla niego tu miejsca i koniec.

0

Coutinho da nam wiele radości w przyszłym sezonie :)

4

Lepiej niech Umtiti dostanie tą podwyżkę.....

0

Dokładnie. Zabezpieczy swoją starość i starość swoich dzieci o ile będą tak rozsądnymi ludźmi w dorosłym życiu jak ich ojciec.

1

Piękne czasy jak ten Pan u nas grał :)

0

Dobry bramkarz, Co? XD

0

Szkoda że nie gra Neuer. Obecny bramkarz Bayernu sobie nie radzi

0

Dembele asysta :)

0

Magia Coutinho

0

Czas do końca sezonu musi być dla Dembele:) kiedyś musi się ograć a lepszej okazji już na to nie ma bo wszystko jest już rozstrzygnięte

0

Strata najpierw Generała a teraz Don Andresa, to już będzie inna Barca niż do tej pory.

2

Gomes to mu może buty czyścić.

0

Może jeszcze kiedyś do nas wróci jako bardzo dobre wzmocnienie dla zespołu

1

Potrzebujemy 3 pkt do mistrza

1

Ma ktoś jakieś wiadomości dotyczące kontraktu dla Samuela Umtiti?

1

1. Czyhrynski
2. Gomes

5

Cudowna wiadomość :) to nie ten poziom dla tego Pana. Życzę mu powodzenia i oby to było prawdziwe info.

0

Nie mogłem dzisiaj oglądać meczu Barcy. Może ktoś streścić jak wyglądało to spotkanie okiem kibica?

6

Za takie coś Buffon to powinien dac mu w mordę:D

0

Kto wierzy w karne w ostatnich sekundach meczy? :D

0

Dzisiaj u nas forum padnie z żalu co nasi gracze dzisiaj przegrali

0

Oooooo nie Andre Gomes ma wejść, nie wierzę w to co widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?