lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No na pewno wygrają. Oni jak zwykle kiedy trzeba to nie grają.
8
Jak dla mnie bardzo dobry ruch transferowy. Lenglet ma papiery by stać się drugim Umtitim.
14
Pudzian uspokój się....
1
I tak to można rekordy bić....
10
Moim zdaniem tylko taki gracz jak Eriksen może wnieść coś pozytywnego do naszej gry
0
Ja to już nawet zapomniałem o nim że u nas gra....
0
Ciekawe czy ten kot jeszcze żyje:D Turki pewnie mu tego nie odpuszcza biedny kot
0
Jeszcze by to uszlo w tłoku jakby to była faza grupowa ale takie rzeczy w finale to przesada ze strony tego bramkarza
6
Chyba najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia. Nie ma dla niego tu miejsca i koniec.
0
Coutinho da nam wiele radości w przyszłym sezonie :)
4
Lepiej niech Umtiti dostanie tą podwyżkę.....
0
Dokładnie. Zabezpieczy swoją starość i starość swoich dzieci o ile będą tak rozsądnymi ludźmi w dorosłym życiu jak ich ojciec.
1
Piękne czasy jak ten Pan u nas grał :)
0
Dobry bramkarz, Co? XD
0
Szkoda że nie gra Neuer. Obecny bramkarz Bayernu sobie nie radzi
0
Dembele asysta :)
0
Magia Coutinho
0
Czas do końca sezonu musi być dla Dembele:) kiedyś musi się ograć a lepszej okazji już na to nie ma bo wszystko jest już rozstrzygnięte
0
Strata najpierw Generała a teraz Don Andresa, to już będzie inna Barca niż do tej pory.
2
Gomes to mu może buty czyścić.
0
Może jeszcze kiedyś do nas wróci jako bardzo dobre wzmocnienie dla zespołu
1
Potrzebujemy 3 pkt do mistrza
1
Ma ktoś jakieś wiadomości dotyczące kontraktu dla Samuela Umtiti?
1
1. Czyhrynski
2. Gomes
5
Cudowna wiadomość :) to nie ten poziom dla tego Pana. Życzę mu powodzenia i oby to było prawdziwe info.
0
Nie mogłem dzisiaj oglądać meczu Barcy. Może ktoś streścić jak wyglądało to spotkanie okiem kibica?
6
Za takie coś Buffon to powinien dac mu w mordę:D
0
Kto wierzy w karne w ostatnich sekundach meczy? :D
0
Dzisiaj u nas forum padnie z żalu co nasi gracze dzisiaj przegrali
0
Oooooo nie Andre Gomes ma wejść, nie wierzę w to co widzę