lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra cena? [Zobacz link: https://allegro.pl/konsola-ps4-playstation-4-pro-fifa-19-2-x-pad-i7534380763.html]
0
Dobra cena? https://allegro.pl/konsola-ps4-playstation-4-pro-fifa-19-2-x-pad-i7534380763.html
0
Właśnie chyba poczekam na Black Friday. Ktoś tu ostatnio pisał o PS4 w czarny piątek za 950 zl ale nie wiem jakie:) może ktoś się orientuję jaka cena jest dobra na PS4 Pro 1TB?
0
Czyli będę polował na Pro 1TB.
0
Witam, chciałbym kupić sobie PS4. Może mi ktoś wyjaśnić czym się różni PS4 Slim od Pro? Jaki dysk polecacie 500 gb czy 1TB?
1
A za to wszystko my musimy płacić. Ci którzy go skazali powinni z własnych kieszeni wykładać na takie rzeczy.
0
Myślałem że jest dużo starszy
0
Marihuanen podobno :D
0
Kogo widzisz lepszego dla Barcy?
31
Tak zgadza się dzisiaj Piątek
0
Dailymotion lub vimeo
0
I po co on wysłał te zdjecia tutaj? :D
0
Gdzie Ty taki film widziałeś? :D
3
W Polsce może to i lepiej :D
0
Żebyś już nie hejtował na wszystko :D
0
UUUU to powodzenia :D
7
Może chce z Tobą kręcić:D kobiety są strasznie przewrotne :D
2
Ja to po całym domu chodzę wtedy :D
5
Grycan chociaż drogie
0
To schowaj się do nory i czekaj dalej w ciemnościach na następny mecz
0
A wchodzisz na salę czy czekasz za drzwiami? :D
1
Ronaldo za beniaminki kosil złote piłki aż miło
0
Schowali się do swoich nor do następnego meczu
3
Macie zmiany krytykanci. Moim zdaniem każdy który jest taki mądry w sprawach rotacji, składu itd powinien kandydować na zastępcę Valverde jak tak wszystko wie.
0
Bardzo dużo ludzi pisało że będzie max 1-0 dla nas do 80 min później będzie na 2-0 :D
0
Huesca miała być chłopcem do bicia i szansa dla rezerw :D macie odpowiedź czemu w LL wychodzi tak często pierwszy skład.
0
Prawda jest taka że nowego Neymara długo nie będzie. Oczywiście nie liczę Mbappe bo to jest wschodząca gwiazda.
0
Na pewno wiesz lepiej od lekarzy klubowych że ma nadwagę
1
To jest La Rambla, piszesz tu o czym chcesz oczywiście zgodnie z regulaminem
0
No napisałeś że ma nadwagę więc nie chodziło Ci tu o mięśnie.