lukasz159
Dołączył/a: styczeń 2011
dublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wynik mój tylko że w drugą stronę
2
Zmiana zawodników na czas brawo
0
Czyli powtórka z rozrywki
0
Barca gra jakby ona wygrywała a prześcieradła swoje
0
Ale się spuszczają nad tym viniciuszem
0
@RanDiFCB no właśnie jesteśmy jeśli wejście w nogi to nie faul, to nie wiem po co w ogóle jakieś tam zasady
1
Przecież to jest karny ale jak zwykle te prześcieradła zawsze na plus
0
Dzieje się super mamy meczyk jak narazie
0
No i masz ci babo los
0
3 barcelona 1 prześcieradła
2
No i jest bembele haha
1
@Wlochaty999 ciągnął go za rękę, ale napewno, nie było to, na czerwo to raz, a dwa to nie powinno, być podwójnej kary
4
Jak podyktował karny to nie powinno być czerwonej chyba się zmieniły przepisy
2
@hardflip2 strimsworld
0
@korn234 a kogo to obchodzi skąd oni wrócili mają za to płacone i to nie mało także troszkę by mogli dać z siebie
0
Widać że nasze dziady chca się na siłę zrównać z prześcieradłami, aż oczy bolą
0
Jest sposób na niego jakby mu doj...... Kary finansowe szybko, by wrócił na dobrą drogę ale, że nasi grają dobrych samarytanow, tak będzie, aż odejdzie za darmo, tylko w Barcie bartomeu tak jest
8
Powinien być karny na Messim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No i super 3 pkt gra mogła się podobać visca el Barca spokojnej nocy i dobranoc wszystkim
0
@Skipper1987 już go dawno nie ma ty oglądasz ten mecz
1
No i super oby tak dalej
1
@huberto286 pierwsza kartka była z kapelusza druga była ok
0
No to jednakamy to czerwo
0
@BKSChemik strimsworld
1
To są chyba jednej z najładniejszych strojów jakie mieliśmy
0
@Blanco16 Juventus i dynamo kijow
0
Coś czuję że będziemy znowu w grupie śmierci
0
Celta 1:3 barcelona
1
Super na jego miejscu, bym się nie zastanawiał chociaż szkoda, bo ma chłopak papiery, na granie