lukasz159
Dołączył/a: styczeń 2011
dublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Alan_fcbfan ta tylko, że pierw to był spalony, także nie powinno, być nawet tego karnego
1
Czy tylko mi się wydaje, czy na eleven są za prześcieradłami spuszczają się nad każdym zagraniem
0
Ansu Fati za Arthura i będzie dobrze
0
No i pique strzelił
1
Ale wyjął masakra Andre wow
0
@Pablo2715 to by było super, jak na złość, ja na wyjeździe i tylko 11 mają tutaj
0
Latają z tym meczem, jak ze sraczką raz c+ to znowu 11,a ja na wyjeździe i nie mam ku........ C+masakra jakaś
0
No to pique poszedł
0
Lewandowski 2 asysty i gol nie źle przynajmniej się ten mecz ogląda w odróżnieniu do naszych
0
@robertocarlos76 dla tego oglądam na hiszpanskiej telewizji żeby nie słuchać tych debili
1
Nic nie ugrają ci postawili autobus i z kontry będą nawalać, a my będziemy sobie grali w poprzeg
0
No i mamy wynik
0
Jeb...... Autobus I zadowoleni
0
@ksawizimens też nie grają rewelki jakiejś, także wszystko, jest otwarte dla mnie jak na tą chwilę to jest 50/50
18
Super weekend, my do przodu, prześcieradła przegrały żyć nie umierać
2
@Rusiu90 rzart to też słabe haha
0
@Tomek54321 sam komentujesz bez sensu lepiej wydać prawie 20 baniek na kolesia z dupy
0
Kto to, w ogóle ku......... Jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
ktoś coś jeszcze o Roberto haahah
0
@Remi1899 halland poszedł za 20 mln nie 40,a klauzule ma 75
6
@NKing co to jest trening silowniowy
1
Ku....... I bardzo dobrze wielkim piłkarzom jeszcze wpierdziel z napoli, ligę też się jakoś spieprzy i wakacje
1
Pół tego kółka, różańcowego powinno być wyp........ Na zbity pysk tego, już się nie da oglądać, tylko pretensje i nic więcej zapier...... Za to biara nie małe pieniądze, a nie płaczą jak panienki, oczywiście Pique zszedł bo już się nie chciało
0
@icon3520 dokładnie setek nie strzela tylko takie które nie powinny wpaść
0
Sprawdzał materiał haha
0
@grzywa21m co ma piernik do wiatraka
0
@stone80 dokładnie gdzie ewidetnie go popchnął
0
@Morfik mnie oni średnio obchodzą oglądam na hiszpanskiej tv haha
0
@MILOSZ_F22 niby dla czego jedyny, który tam biega, i coś próbuje zrobić, nie lepiej, oglądać ciągle, jak alba do znudzenia podaje do messiego