0

@Alan_fcbfan ta tylko, że pierw to był spalony, także nie powinno, być nawet tego karnego

1

Czy tylko mi się wydaje, czy na eleven są za prześcieradłami spuszczają się nad każdym zagraniem

0

Ansu Fati za Arthura i będzie dobrze

0

No i pique strzelił

1

Ale wyjął masakra Andre wow

0

@Pablo2715 to by było super, jak na złość, ja na wyjeździe i tylko 11 mają tutaj

0

Latają z tym meczem, jak ze sraczką raz c+ to znowu 11,a ja na wyjeździe i nie mam ku........ C+masakra jakaś

0

No to pique poszedł

0

Lewandowski 2 asysty i gol nie źle przynajmniej się ten mecz ogląda w odróżnieniu do naszych

0

@robertocarlos76 dla tego oglądam na hiszpanskiej telewizji żeby nie słuchać tych debili

1

Nic nie ugrają ci postawili autobus i z kontry będą nawalać, a my będziemy sobie grali w poprzeg

0

No i mamy wynik

0

Jeb...... Autobus I zadowoleni

0

@ksawizimens też nie grają rewelki jakiejś, także wszystko, jest otwarte dla mnie jak na tą chwilę to jest 50/50

18

Super weekend, my do przodu, prześcieradła przegrały żyć nie umierać

2

@Rusiu90 rzart to też słabe haha

0

@Tomek54321 sam komentujesz bez sensu lepiej wydać prawie 20 baniek na kolesia z dupy

0

Kto to, w ogóle ku......... Jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

ktoś coś jeszcze o Roberto haahah

0

@Remi1899 halland poszedł za 20 mln nie 40,a klauzule ma 75

6

@NKing co to jest trening silowniowy

1

Ku....... I bardzo dobrze wielkim piłkarzom jeszcze wpierdziel z napoli, ligę też się jakoś spieprzy i wakacje

1

Pół tego kółka, różańcowego powinno być wyp........ Na zbity pysk tego, już się nie da oglądać, tylko pretensje i nic więcej zapier...... Za to biara nie małe pieniądze, a nie płaczą jak panienki, oczywiście Pique zszedł bo już się nie chciało

0

@icon3520 dokładnie setek nie strzela tylko takie które nie powinny wpaść

0

Sprawdzał materiał haha

0

@grzywa21m co ma piernik do wiatraka

0

@stone80 dokładnie gdzie ewidetnie go popchnął

0

@Morfik mnie oni średnio obchodzą oglądam na hiszpanskiej tv haha

0

@MILOSZ_F22 niby dla czego jedyny, który tam biega, i coś próbuje zrobić, nie lepiej, oglądać ciągle, jak alba do znudzenia podaje do messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?