Najważniejsze jutro to wykorzystywać sytuacje bo ostatnio chłopaki nie grzeszą skutecznością będzie ciężko ale trzeba wierzyc Barca juz nie raz pokazała na co ja stac a po ostatnich dwóch, przegranych meczach bedzie chciala sie odegrac i zrobi wszystko zeba zagrac w finale . Trzymam kciuki choc powiem szczerze ze trochę obawiam sie tego meczu . Vamos Barca
Komentarze
0
ekipa rośnie w sile .Witamy Songa juz nie moge sie doczekac pierwszego meczu
0
WP Guardiola odchodzi :(((( nie wierze
0
Wlasnie przeczytalem ze SKY SPORTS podal inf... ze Guardiola odchodzi ????????? wie ktos cos ??
0
MOU na kolanach .... bezcenne
0
Najważniejsze jutro to wykorzystywać sytuacje bo ostatnio chłopaki nie grzeszą skutecznością będzie ciężko ale trzeba wierzyc Barca juz nie raz pokazała na co ja stac a po ostatnich dwóch, przegranych meczach bedzie chciala sie odegrac i zrobi wszystko zeba zagrac w finale . Trzymam kciuki choc powiem szczerze ze trochę obawiam sie tego meczu . Vamos Barca
0
znowu sedzia ratuje dupe realowi reka pepe w polu karnym ewidentna
0
ja nie wieze pepe w w 11 podstawowej juz widze jak CN go przywita
0
brawo barca swietny mecz druga bramka super akcja mazenie
0
pamowie orjetujecie sie moze o ktorej jest mecz bo na cyfra + podaja ze o 16.30 tak jest w programie a na stronie barcy ze o 20 z gory dzieki
0
wie ktos moze w jakm ustawieniu real gra te sparingi ponoc wszystko ustawiaja pod supar puchar . moim zdanie i takwyjda z 3 defesywnymi pomocnikami