O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Mssi , Xavi , Iniesta , Villa
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 5540
  • Liczba komentarzy 83
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ekipa rośnie w sile .Witamy Songa juz nie moge sie doczekac pierwszego meczu

0

WP Guardiola odchodzi :(((( nie wierze

0

Wlasnie przeczytalem ze SKY SPORTS podal inf... ze Guardiola odchodzi ????????? wie ktos cos ??

0

MOU na kolanach .... bezcenne

0

Najważniejsze jutro to wykorzystywać sytuacje bo ostatnio chłopaki nie grzeszą skutecznością będzie ciężko ale trzeba wierzyc Barca juz nie raz pokazała na co ja stac a po ostatnich dwóch, przegranych meczach bedzie chciala sie odegrac i zrobi wszystko zeba zagrac w finale . Trzymam kciuki choc powiem szczerze ze trochę obawiam sie tego meczu . Vamos Barca

Zobacz wszystkie

0

znowu sedzia ratuje dupe realowi reka pepe w polu karnym ewidentna

0

ja nie wieze pepe w w 11 podstawowej juz widze jak CN go przywita

0

brawo barca swietny mecz druga bramka super akcja mazenie

0

pamowie orjetujecie sie moze o ktorej jest mecz bo na cyfra + podaja ze o 16.30 tak jest w programie a na stronie barcy ze o 20 z gory dzieki

0

wie ktos moze w jakm ustawieniu real gra te sparingi ponoc wszystko ustawiaja pod supar puchar . moim zdanie i takwyjda z 3 defesywnymi pomocnikami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?