0

ekipa rośnie w sile .Witamy Songa juz nie moge sie doczekac pierwszego meczu

0

WP Guardiola odchodzi :(((( nie wierze

0

Wlasnie przeczytalem ze SKY SPORTS podal inf... ze Guardiola odchodzi ????????? wie ktos cos ??

0

MOU na kolanach .... bezcenne

0

Najważniejsze jutro to wykorzystywać sytuacje bo ostatnio chłopaki nie grzeszą skutecznością będzie ciężko ale trzeba wierzyc Barca juz nie raz pokazała na co ja stac a po ostatnich dwóch, przegranych meczach bedzie chciala sie odegrac i zrobi wszystko zeba zagrac w finale . Trzymam kciuki choc powiem szczerze ze trochę obawiam sie tego meczu . Vamos Barca

0

no Real jak chce zagrac w finale bedzie musial sie spocic

0

a MOU dalej gwiazdorzy ten typ mnie rozp..... no ale co nie ma co patrzeć na debila . Teraz trzymamy kciuki za barce bedzie cieszko ale panowie i moze jakies panie wierzymy .... Vamos Barac

0

Real gra padake momi zdaniem wymeczyl te trzy punkty zeby w takiej formie na CN przyjechali

0

Popierd .... sie w glowie na stare lata

0

swietny mecz ciesza bramki Alexisias i kolejna bramka Pedro mam nadzieje ze sie odblokowal jego bramki beda bardzo potrzebne w koncowce sezonu no a Messi hmmmmm niesamowity gol z niesamowitej akcji powtorke ogladalem chyba z 10 razy .

0

2-0 to najniszy wymiar kary po pierwszej polowie kto ogloda napewno to widzi

0

Ja sie pytam po co sa mlodzi niech oni dostaja wiecej szans

0

PANOWIE hmmm a moze szpaler na CM to do fanow Realu hehehe Vamos Barca nadal wierzymy w mistrza

0

po pierwszej polowie powiedzialem ze jesli Valecja dzis zremisuje lub wygra w niedziele ide do kosciola . a ostatnie 20 min meczu ogladalem na kolanach

0

Panowie tak z calkiem innej beczki ma ktos moze Fiffe 12 na ps3 bo troche sie nudze a pogral bym z kims

0

cieszy bramka Pedro wkoncu moze sie przełamał jego bramki będą potrzebne w koncowce sezonu

0

Barçaparasiempre
Ale jak sędziowie sie mylą na kozysc innych tego nikt nie widz a zreszta dyskusje na ten temat sa bez sensu

0

xpiter
Ronaldinhio to legenda . a tak nawiasem wyobrażacie sibie taka jedenastke Barcy
Valdes
Alves Piqe Puyol
Busquets
Xavi Iniesta
Cesc
Villa Messi Ronaldinho



ciekawe by bylo zobaczyc ich wszystkim razem szkoda ze to nie możliwe

0

panowie taki jedna male i pewnie głupie pytanko ale poprostu nie jestem pewny a wiec co jesli Real i Barca po ostatnim meczu w lidze beda mieli po tyle samo punktów ??

0

ja pierdole ewidetny karny dla betisu

0

panowie nie ma co dyskutować z nimi przecież oni sa naj mądrzejsi fanatycy albo moze lepiej nazwać gimnazjalistami z realu . a tak nawiasem ladna bramka di maria

0

farcenever
ci sami którzy wam 3 czerwonych kartek w ostatnim GD nie dali

0

sugerujesz błędy sędziów a ile razy to sedzia ratowal dupe realowi . jak ktoś kiedyś powiedział kij ma dwa końce

0

farcanever
przypomnij mi ile trofeów real wygral w ostatnich latach

0

benzema byl na spalony na powtorce wszystko bylo dobrze widac

0

kolejna bramka ze spalonego hmmm i

0

2-1 i pozamiatane

0

panowie nie ma co liczyc ze rezal straci punkty trzeba bylo swoje mecze wygrac i byl by spokój . No ale jak to mowia nadzieja umiera ostatnia , wiec trzeba wieżyc

0

znowu sedzia ratuje dupe realowi reka pepe w polu karnym ewidentna

0

Mecz Tragedia az dola zlapalem naszym pewnie tez ciezko no szkoda wszystkiego wygRywac nie mozemy nadal trzeba wiezyc ze nie wszystko stracone . Trzeba pokazac ze nadal jestesmy z barca oni tego teraz potrzebuja jak nigdy , prawdziwi fani zespolu zostana z barca choc by nie wiem co pozdarowieNia dla pra.wdiwych fanow barcy ps. Nie wszystko stracone musimy wierzyc mimo wszystko kto jesli nie my

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?