lukasz2169
Dołączył/a: kwiecień 2011
leicester
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
powiem tylko tyle 14 meczy
wygrana barcy-9
remis-4
wygrana realu-1
a w madrycie twierdza ze dominacja barcy zostala przerwana
0
ja nie wieze pepe w w 11 podstawowej juz widze jak CN go przywita
0
super mecz messi pokazal kto jest najlepszy na swiecie 3pkt najwaszniejsze
0
co wy chcecie od Adriano niepamiętacie jakie akcje na skrzydłach robil i jakie pily do Messiego gral jak dla mnie super sklad czekam na mecz Vamos Barca
0
Zobaczycie jak CN przywita pepe . A co do jego wypowiedzi ze to nie bylo celowe na filmie widac jak zmienia tempo kroku tak zeby stanac na rece messiego . Moze bym w to uwiezyl ,ale jak wszyscy wiedza to nie pierwszy taki wybryk pepe
0
fakir 6w lidze
0
uuuffff ale nam dzis zafundowali emocji 3pkt najwazniejsze teraz real
0
dobry sklad musimy wygrac . Fajnie by bylo strzelic kilka bramek zeby poprawic morale przed srodowy meczem z realem
0
niee ma co sie wqu...wiac na sedziego trzebab bylo strzelic z 3 i bylo by pozamiatane a nie liczyc na szczescie ze moze Esoanyiol nie strzeli
0
Wesolych swat
0
nie ma co sie oszukiwać w tym roku rowniesz bedziemy miec kilka GD W Pucharze króla dwa mecze i jest bardzo duze prawdopodobieństwo ze w LM tez bedziemy miec dwa mecze nie zapominajmo o lidze bylo by codownie jak wszystkie mecze wygrala by barca Vamos Barca pozdrowienia dla fanow barcy i przy okazji wesołych świat
0
jeszcze tylko 16dni i 18 godzin do nastepnego meczu juz nie moge sie doczekac
0
Kaszub1994
jednego z nas prawdopodobnie od ostatniego sezonu
0
mattFCB
jeszcze zobaczymy nie raz :) na wszystko przyjdzie pora. Tak jak na powrod Pedro do formy i Davida po kontuzji i do wielkiej formy zobaczycie jeszcze pokaza na co ich stac a my kibice barcy musimy w nich wieżyc bo kto jak nie my :)
0
szybkiego powrotu do zdrowia zycze z dwojg zlego lepiej ze ta kontuzja przydazyla sie teraz w przerwie swiatecznej niz w sezonie . Wiadomo ze najlepiej by bylo zeby to nie mialao miejsca no ale stalo sie mozna tylko zyczyc szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko
0
bez przesady zamiast cieszyć sie z 9-0 to wy narzekacie szkoda ze nie 10 a jak by 10 strzelili to co by bylo szkoda ze nie 15
0
co jest leprze od manit w meczu dwie manity w jednym meczu
0
normalnie chlopaki robia sobie treninng strzelecki :D
0
kontuzja iniesty nieee mam nadzieje ze to nic powaznego
0
manita bedzie
0
C+ 45zl 4-pak lecha 14zl czytanie komentarzy fanow realu po przegranym meczu bez cenne :)
Vamos Barca
0
i real uciszony pisali kometowal wyzywali itp i co teraz ? pewnie dalej beda to robic bo nie potrafia sie przyzanc i pogodzic do poraszki . brawo barca kolejny raz pokazala kto rozdaje karty :) vamos barca
0
Cuenca gra świetnie bardzo mi imponuje ten chlopak , ale czy wystarczy mu doświadczenia na real . Ja chyba bym byl za atakiem Messi Villa Alexsis
0
dobry mecz ogladalem mecz ralu i barcy moim zdaniem barca lepiej sie zaprezetowala real jakby spuścił z gazu
0
jak narazie real cienko jakos brakuje imi dynamiki
0
ta 5 na ostatnim filmiku jest magiczna
0
tego sie wlasnie spodziewal trudnego spotkania i jeszcze to boisko kajakiem mozna bylo plywac no coz trzeba sie cieszyc zdobytego punktu moglo byc zawsze po 5-0 baraca wygrywac nie bedzie Vamos Barca
0
/kamilxd23. mistrzostwa swiata:P
0
wooow myslialem ze okolo 10
0
ktory to byl hat-tick Messigo