lukasz2169
Dołączył/a: kwiecień 2011
leicester
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napewno mecz bedzie pokazany na nsport
0
alez to byl mecz super gole brawo brawo gole Aalvesa mistrzostwo kolejna manita
0
DaMilio
POPIERAM W 1000%
0
wygrana to sie liczy i 3 punkty no szkoda ze malo goli ale czy barca musie zawsze strzelac po 5 goli w meczu a gol Xaviego mistrzostwo VAMOS BARCA
0
pamowie orjetujecie sie moze o ktorej jest mecz bo na cyfra + podaja ze o 16.30 tak jest w programie a na stronie barcy ze o 20 z gory dzieki
0
Vamos Barca czuje ze w nastepne kolejcej bedzie manita nasz kochany klub bedzie chcial nam poprawic humory
0
jak mnie to wkurza ze kazdy z barcelonom gra 10 obroncami normalnie masakra . a co do wyniku nic sie nie stalo to dopiero 9 kolejka
0
real 3 punkty w plecy :)
0
swietny mecz szkoda tylko ze 90 min vamos barca
0
no no 3-4-3 jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo na boisku mam nadzieje ze Xavi wejdzie w drogiej polowie . mam dobre przeczucia obstawiam 4-1
0
Fabregas dopiero tydzien w barclonie a juz drogie trofeum do kolekcji swietnie oby tak dalej
0
swietny mecz super bramki grali genialnie jak zawsze juz nie moge sie doczekac meczu z Porto
vamos barca
0
chyba sobie jaja robia pomazyc i nic wiecej moga
0
wlasnie bylem na stronce realu alez oni sa pewni zwyciestwa tak mnie to wkuza . wszystko okaze sie na boisku
0
wkoncu sie udala mamy sklad mazenie mozna walczyc o wszystkie trofea juz nie mige sie doczekac pierwszego meczu cesca . Witaj w domu Cesc
0
swietna pierwsza polowa brawp villa
0
koledzy ma moze ktos link albo filmik z probka umiejetnosci Alexisa ??
0
rosadnie moim zdanie coz mozna powiedziec chyna tylko podziekowac za te lata w barcelonie
0
wie ktos moze w jakm ustawieniu real gra te sparingi ponoc wszystko ustawiaja pod supar puchar . moim zdanie i takwyjda z 3 defesywnymi pomocnikami
0
brawo barca swietny mecz druga bramka super akcja mazenie
0
wie ktos moze czy na n-ce cos bedzie
0
tzard
w 1000% popieram kolege
0
jest wkoncu zajelo to troche czasu ale warto bylo czwkac . Wkoncu mamy jakies wzmlcnienie jescze tylko fabregas i bedzie pieknie juzn nie moge sie doczdkac pierwszego meczu . Pozdro dla fanow barcy