0

Napewno mecz bedzie pokazany na nsport

0

alez to byl mecz super gole brawo brawo gole Aalvesa mistrzostwo kolejna manita

0

DaMilio
POPIERAM W 1000%

0

wygrana to sie liczy i 3 punkty no szkoda ze malo goli ale czy barca musie zawsze strzelac po 5 goli w meczu a gol Xaviego mistrzostwo VAMOS BARCA

0

pamowie orjetujecie sie moze o ktorej jest mecz bo na cyfra + podaja ze o 16.30 tak jest w programie a na stronie barcy ze o 20 z gory dzieki

0

Vamos Barca czuje ze w nastepne kolejcej bedzie manita nasz kochany klub bedzie chcial nam poprawic humory

0

jak mnie to wkurza ze kazdy z barcelonom gra 10 obroncami normalnie masakra . a co do wyniku nic sie nie stalo to dopiero 9 kolejka

0

real 3 punkty w plecy :)

0

swietny mecz szkoda tylko ze 90 min vamos barca

0

no no 3-4-3 jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo na boisku mam nadzieje ze Xavi wejdzie w drogiej polowie . mam dobre przeczucia obstawiam 4-1

0

Fabregas dopiero tydzien w barclonie a juz drogie trofeum do kolekcji swietnie oby tak dalej

0

swietny mecz super bramki grali genialnie jak zawsze juz nie moge sie doczekac meczu z Porto

vamos barca

0

chyba sobie jaja robia pomazyc i nic wiecej moga

0

wlasnie bylem na stronce realu alez oni sa pewni zwyciestwa tak mnie to wkuza . wszystko okaze sie na boisku

0

wkoncu sie udala mamy sklad mazenie mozna walczyc o wszystkie trofea juz nie mige sie doczekac pierwszego meczu cesca . Witaj w domu Cesc

0

swietna pierwsza polowa brawp villa

0

koledzy ma moze ktos link albo filmik z probka umiejetnosci Alexisa ??

0

rosadnie moim zdanie coz mozna powiedziec chyna tylko podziekowac za te lata w barcelonie

0

wie ktos moze w jakm ustawieniu real gra te sparingi ponoc wszystko ustawiaja pod supar puchar . moim zdanie i takwyjda z 3 defesywnymi pomocnikami

0

brawo barca swietny mecz druga bramka super akcja mazenie

0

wie ktos moze czy na n-ce cos bedzie

0

tzard

w 1000% popieram kolege

0

jest wkoncu zajelo to troche czasu ale warto bylo czwkac . Wkoncu mamy jakies wzmlcnienie jescze tylko fabregas i bedzie pieknie juzn nie moge sie doczdkac pierwszego meczu . Pozdro dla fanow barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?