lukasz2169
Dołączył/a: kwiecień 2011
leicester
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ekipa rośnie w sile .Witamy Songa juz nie moge sie doczekac pierwszego meczu
0
WP Guardiola odchodzi :(((( nie wierze
0
Wlasnie przeczytalem ze SKY SPORTS podal inf... ze Guardiola odchodzi ????????? wie ktos cos ??
0
MOU na kolanach .... bezcenne
0
Najważniejsze jutro to wykorzystywać sytuacje bo ostatnio chłopaki nie grzeszą skutecznością będzie ciężko ale trzeba wierzyc Barca juz nie raz pokazała na co ja stac a po ostatnich dwóch, przegranych meczach bedzie chciala sie odegrac i zrobi wszystko zeba zagrac w finale . Trzymam kciuki choc powiem szczerze ze trochę obawiam sie tego meczu . Vamos Barca
0
no Real jak chce zagrac w finale bedzie musial sie spocic
0
a MOU dalej gwiazdorzy ten typ mnie rozp..... no ale co nie ma co patrzeć na debila . Teraz trzymamy kciuki za barce bedzie cieszko ale panowie i moze jakies panie wierzymy .... Vamos Barac
0
Real gra padake momi zdaniem wymeczyl te trzy punkty zeby w takiej formie na CN przyjechali
0
Popierd .... sie w glowie na stare lata
0
swietny mecz ciesza bramki Alexisias i kolejna bramka Pedro mam nadzieje ze sie odblokowal jego bramki beda bardzo potrzebne w koncowce sezonu no a Messi hmmmmm niesamowity gol z niesamowitej akcji powtorke ogladalem chyba z 10 razy .
0
2-0 to najniszy wymiar kary po pierwszej polowie kto ogloda napewno to widzi
0
Ja sie pytam po co sa mlodzi niech oni dostaja wiecej szans
0
PANOWIE hmmm a moze szpaler na CM to do fanow Realu hehehe Vamos Barca nadal wierzymy w mistrza
0
po pierwszej polowie powiedzialem ze jesli Valecja dzis zremisuje lub wygra w niedziele ide do kosciola . a ostatnie 20 min meczu ogladalem na kolanach
0
Panowie tak z calkiem innej beczki ma ktos moze Fiffe 12 na ps3 bo troche sie nudze a pogral bym z kims
0
cieszy bramka Pedro wkoncu moze sie przełamał jego bramki będą potrzebne w koncowce sezonu
0
Barçaparasiempre
Ale jak sędziowie sie mylą na kozysc innych tego nikt nie widz a zreszta dyskusje na ten temat sa bez sensu
0
xpiter
Ronaldinhio to legenda . a tak nawiasem wyobrażacie sibie taka jedenastke Barcy
Valdes
Alves Piqe Puyol
Busquets
Xavi Iniesta
Cesc
Villa Messi Ronaldinho
ciekawe by bylo zobaczyc ich wszystkim razem szkoda ze to nie możliwe
0
panowie taki jedna male i pewnie głupie pytanko ale poprostu nie jestem pewny a wiec co jesli Real i Barca po ostatnim meczu w lidze beda mieli po tyle samo punktów ??
0
ja pierdole ewidetny karny dla betisu
0
panowie nie ma co dyskutować z nimi przecież oni sa naj mądrzejsi fanatycy albo moze lepiej nazwać gimnazjalistami z realu . a tak nawiasem ladna bramka di maria
0
farcenever
ci sami którzy wam 3 czerwonych kartek w ostatnim GD nie dali
0
sugerujesz błędy sędziów a ile razy to sedzia ratowal dupe realowi . jak ktoś kiedyś powiedział kij ma dwa końce
0
farcanever
przypomnij mi ile trofeów real wygral w ostatnich latach
0
benzema byl na spalony na powtorce wszystko bylo dobrze widac
0
kolejna bramka ze spalonego hmmm i
0
2-1 i pozamiatane
0
panowie nie ma co liczyc ze rezal straci punkty trzeba bylo swoje mecze wygrac i byl by spokój . No ale jak to mowia nadzieja umiera ostatnia , wiec trzeba wieżyc
0
znowu sedzia ratuje dupe realowi reka pepe w polu karnym ewidentna
0
Mecz Tragedia az dola zlapalem naszym pewnie tez ciezko no szkoda wszystkiego wygRywac nie mozemy nadal trzeba wiezyc ze nie wszystko stracone . Trzeba pokazac ze nadal jestesmy z barca oni tego teraz potrzebuja jak nigdy , prawdziwi fani zespolu zostana z barca choc by nie wiem co pozdarowieNia dla pra.wdiwych fanow barcy ps. Nie wszystko stracone musimy wierzyc mimo wszystko kto jesli nie my