lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba Lewandowsky wygra plebiscyt, prawda?
0
Potężny Luuuuuk!Brawo
0
Vamos Barca!Po zwycięstwo
0
@ToshyFCB spokojnie w następnym meczu sprokuruje rzut karny
0
Brawo Dzbanbele, jedziemy z nimi
1
Czyli Manchester City mistrzem Anglii, czy za wcześnie na takie opinie?
0
@Transu96 co? jaka segregacja? tak napisałem po prostu...
4
Wielkie pozdro dla tych, którzy teraz są w pracy
0
Oby 2022 rok był lepszy dla Barcy pod każdym wzgledem
0
Dobre to wszystkiego najlepszego w nowym roku,trza iść na pole odpalić jakieś petardy
1
@Medium co więcej to wszystko wina niejakiej Wieniawy ,że zawróciła we łbie Tymkowi
1
Niech idzie w p... znaczy gdzieś indziej.Juz od kilku lat się podniecamy jeśli wraca do gry i gra dobrze.Wtedy znów wszyscy myślą ,tak to jest ten moment ,eksploduje jego forma.A po 4-9 meczach (jeśli zagrał bez przerwy w tylu) ach, nic nie strzela albo kontuzja.Ilez można czekać na jego najlepsza opcje ( odnośnie Dembelinho)
0
@danio1899 ach, napiłem się wody i jakoś to przelknalem
0
A swoją drogą to City powoli zaczyna odjeżdżać reszcie stawki.Jak Liverpool się nie ogarnie na 100 % to Guardiola Team zgarną tytul
0
No NIE, wchodzę na stronkę a tu mi wyjeżdża morda naciągacza ( płaczka) Szymona H. bo rodo. Szkoda strzepic ryja
0
@kakusus a jaaaaaaak
0
@Woland10 a gdzie Andrew Strejlau? Mega doświadczony trener, być może przydzielić mu młodego asystenta w postaci np. Macieja Stolarczyka i walczymy w barażach
1
Ładnie siwy bajerant oszukał wszystkich w Pzpn
2
@taris podania diagonalne by świetnie śmigały
1
@tristan87 a może kręcą tam film "Modele z Dubaju" i Mati się załapał do filmu
5
A może niech Andrzej Strejlau poprowadzi nas w meczu z Rosją? Byłoby świetnie, wręcz wspaniale
3
Święta, święta i po świętach :)
1
Nareszcie nadszedł czas urlopu
0
Jeśli żłoby z uefa i fifa rafa będą promować projekty w stylu mundial co 2 lata to niech powstanie Superliga niezależna od nich
9
Jutro niezwykle trudny mecz na wyjeździe. Mam nadzieję, że piłkarze FCB pokażą pełnię swoich umiejętności i spektakularnie zakończą ten rok
0
Ale rakieta Rakiticia
0
Jessst! Brawo dla młodzików
2
@tomek8756 piękna Lagertha
0
@kkbarca na uju se zrob
0
@tomek8756 o Ania do r.......