1

Chyba Lewandowsky wygra plebiscyt, prawda?

0

Potężny Luuuuuk!Brawo

0

Vamos Barca!Po zwycięstwo

0

@ToshyFCB spokojnie w następnym meczu sprokuruje rzut karny

0

Brawo Dzbanbele, jedziemy z nimi

1

Czyli Manchester City mistrzem Anglii, czy za wcześnie na takie opinie?

0

@Transu96 co? jaka segregacja? tak napisałem po prostu...

4

Wielkie pozdro dla tych, którzy teraz są w pracy

0

Oby 2022 rok był lepszy dla Barcy pod każdym wzgledem

0

Dobre to wszystkiego najlepszego w nowym roku,trza iść na pole odpalić jakieś petardy

1

@Medium co więcej to wszystko wina niejakiej Wieniawy ,że zawróciła we łbie Tymkowi

1

Niech idzie w p... znaczy gdzieś indziej.Juz od kilku lat się podniecamy jeśli wraca do gry i gra dobrze.Wtedy znów wszyscy myślą ,tak to jest ten moment ,eksploduje jego forma.A po 4-9 meczach (jeśli zagrał bez przerwy w tylu) ach, nic nie strzela albo kontuzja.Ilez można czekać na jego najlepsza opcje ( odnośnie Dembelinho)

0

@danio1899 ach, napiłem się wody i jakoś to przelknalem

0

A swoją drogą to City powoli zaczyna odjeżdżać reszcie stawki.Jak Liverpool się nie ogarnie na 100 % to Guardiola Team zgarną tytul

0

No NIE, wchodzę na stronkę a tu mi wyjeżdża morda naciągacza ( płaczka) Szymona H. bo rodo. Szkoda strzepic ryja

0

@kakusus a jaaaaaaak

0

@Woland10 a gdzie Andrew Strejlau? Mega doświadczony trener, być może przydzielić mu młodego asystenta w postaci np. Macieja Stolarczyka i walczymy w barażach

1

Ładnie siwy bajerant oszukał wszystkich w Pzpn

2

@taris podania diagonalne by świetnie śmigały

1

@tristan87 a może kręcą tam film "Modele z Dubaju" i Mati się załapał do filmu

5

A może niech Andrzej Strejlau poprowadzi nas w meczu z Rosją? Byłoby świetnie, wręcz wspaniale

3

Święta, święta i po świętach :)

1

Nareszcie nadszedł czas urlopu

0

Jeśli żłoby z uefa i fifa rafa będą promować projekty w stylu mundial co 2 lata to niech powstanie Superliga niezależna od nich

9

Jutro niezwykle trudny mecz na wyjeździe. Mam nadzieję, że piłkarze FCB pokażą pełnię swoich umiejętności i spektakularnie zakończą ten rok

0

Ale rakieta Rakiticia

0

Jessst! Brawo dla młodzików

2

@tomek8756 piękna Lagertha

0

@kkbarca na uju se zrob

0

@tomek8756 o Ania do r.......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?