2

Brawo Lens!Niech jeszcze Frankowski coś strzeli

1

7 Złota Piłka dla umówmy się Najlepszego Piłkarza w historii futbolu!Brawo Messi!Wielka duma,że nasz rodak Lewandowski jest na drugim miejscu!

7

Wielka duma, że mamy okazję podziwiać Lewandowskiego na takiej gali i z nagroda, być może nie najważniejsza ale mimo wszystko pieknie

0

Jest! Wygrał! Brawo! :)

0

No Jaga wyrównajcie w końcu

0

Welcome to Liga Europy

14

Karny dla Dymana powinien być, niezle jaja

0

Tak jest!Robercik po złota piłkę

1

@Kamilos84 z udziałem Wojciecha K.

21

Brawo dla Kubicy za dobicie klubu ze stolicy! Nie poddawaj się ..... ......

1

Coś sędziowie kombinowali ale dobrze,że spalony legii

0

Bramkarz Górnika Top

1

@Encore troszkę chyba mu się coś przestawiło w głowie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie no z Wojtusiem w bramce mozemy pewnie przystępować do baraży

2

Kurna Jorginho co odwalil

0

Matty Kesz aauuuu

22

San Marino, Andora kto następny nam strzeli bramkę? Może drużyna Eskimosów

1

Niech ściągną Pedro Rodrigueza

1

Dobrze Robus po hattricka

4

Ładnie młodzieżówka rozwaliła Niemcy 4:0 i to jeszcze na ich terenie

1

Może Barca niech powalczy o de Ketelaere, zapowiada się na dobrego grajka

0

Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!

2

@Barca445 coś pięknego

3

No zesz kuwra, oby nic powazniejszego

6

Co ta Barcelona odwala? :)

0

A może niech Mioduski zostanie trenerem bo pod koniec meczu kręcił się koło ławki rezerwowej

0

No to są jaja przeciez

0

@socha to fakt a nie zmyślona historia

9

@socha ty tak serio ja pisze o śmierci osoby na cmentarzu a ty wyjeżdżasz z jakąs pizza? Ok, nie mam więcej pytań, baw się dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?