lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brawo Lens!Niech jeszcze Frankowski coś strzeli
1
7 Złota Piłka dla umówmy się Najlepszego Piłkarza w historii futbolu!Brawo Messi!Wielka duma,że nasz rodak Lewandowski jest na drugim miejscu!
7
Wielka duma, że mamy okazję podziwiać Lewandowskiego na takiej gali i z nagroda, być może nie najważniejsza ale mimo wszystko pieknie
0
Jest! Wygrał! Brawo! :)
0
No Jaga wyrównajcie w końcu
0
Welcome to Liga Europy
14
Karny dla Dymana powinien być, niezle jaja
0
Tak jest!Robercik po złota piłkę
1
@Kamilos84 z udziałem Wojciecha K.
21
Brawo dla Kubicy za dobicie klubu ze stolicy! Nie poddawaj się ..... ......
1
Coś sędziowie kombinowali ale dobrze,że spalony legii
0
Bramkarz Górnika Top
1
@Encore troszkę chyba mu się coś przestawiło w głowie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie no z Wojtusiem w bramce mozemy pewnie przystępować do baraży
2
Kurna Jorginho co odwalil
0
Matty Kesz aauuuu
22
San Marino, Andora kto następny nam strzeli bramkę? Może drużyna Eskimosów
1
Niech ściągną Pedro Rodrigueza
1
Dobrze Robus po hattricka
4
Ładnie młodzieżówka rozwaliła Niemcy 4:0 i to jeszcze na ich terenie
1
Może Barca niech powalczy o de Ketelaere, zapowiada się na dobrego grajka
0
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!
2
@Barca445 coś pięknego
3
No zesz kuwra, oby nic powazniejszego
6
Co ta Barcelona odwala? :)
0
A może niech Mioduski zostanie trenerem bo pod koniec meczu kręcił się koło ławki rezerwowej
0
No to są jaja przeciez
0
@socha to fakt a nie zmyślona historia
9
@socha ty tak serio ja pisze o śmierci osoby na cmentarzu a ty wyjeżdżasz z jakąs pizza? Ok, nie mam więcej pytań, baw się dobrze