26

@Uukasz_93 co do kuwry

1

@ptrx dobrze, że o 18 bo zawsze można coś wypić (browarki, drineczek) jak we czwartek na rano

2

@tristan87 te telefony to bez sensu większość. Część wow fajnie wygraliśmy, chciałem pozdrowić Grazynke

3

@VamosRakieta we czwartek powinno być wolne , niezależnie od wyniku :)

0

Czy ten mecz będzie legendarnym remisem jak na Wembley? Oby!

2

Jak zobaczyłem skład Polski to myślałem,że Sousa oszalał ale jednak zwracam honor ,udało się ugrać punkt

6

A właśnie,żeby Sousa czasem nie przywrócił do składu na mecz ze Szwecja Krychowiaka. Nie jest nam potrzebny wg mnie

21

Dobre, troszki emocje opadły. Ze Szwecja będzie cholernie ciezko wygrać, mają bardzo dobra obronę.Ale przynajmniej będą emocje w ostatnim meczu

2

Dlaczego Lewy nie strzelił ,jaka szkoda

0

Ja się pytam dlaczego nie było takiej motywacji do grania ze Słowacją?!!!

0

Spokojnie nasi stracą siły i wtedy Espana ruszy

3

Już jeden trener kadry chciał grać ofensywnie z Hiszpania i skończyło się 6:0 ...

0

Chyba nie przegramy wyżej niż 3:0, mam taką nadzieję

0

Ale akcja i wykończenie Kevina piekne

1

@PiotrR dobrze by było :)

0

Bejl co żeś zrobil

0

Brawo Francja po zwycięstwo w całym turnieju

0

Hmmm czy Ronaldo by zdobył Złota Piłkę gdyby był królem strzelców i wygrał Euro

0

Czy kapitan reprezentacji Polski wypowiedział się po meczu?

1

@LyFT przynajmniej realista, kasę zgarnie i bay bay

0

@sokot no właśnie nie ,stary emocje.Ale w pierwszym meczu ze Słowacją...była Korea no ale ...

1

To jest chyba największa Kompromitacja w dziejach naszego futbolu w międzynarodowych turniejach

0

To już jest kres reprezentacji Polski w piłce.Na tym Euro kompromitacja.Na mundial nie pojedziemy.Pewnie znów bd czekać kilkanaście lat na awans do turnieju

2

Wstyd, hańba,kompromitacja

2

Czemu Szpaku mówi, że Ciro z Włoch ma 2 gole? To nie było own goal wczoraj

0

@Admin030 ciekawe czy jara szluga

0

@tomek8756 niesamowita historia

0

No i mamy pierwszy sensacyjny, niespodziewany wynik meczu

0

@EleanoR stary bez spiny

3

Mój Boże oby wszystko skończyło się dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?