8

Oo Majeczka w studio Canal + :)

0

@Tridente2015 daawno tak nie czekałem na mecz Barcy

0

Jakieś przecieki są czy zagra Pique? Mam nadzieję, że nie od pierwszej minuty

0

@Whudi oby ziomeczku

0

@busquets5 piękno futbolu

0

@ObiektywnyKibic121 wiem, dobrze grają ale mnie to wkurzaa :)

2

Klaskajacy Zidane i czar szamanow trwa...

0

No i Real w finale....obysmy ich pokonali w sobote

1

Oby środkowi obrońcy FCL zagrali mecz życia a Ci z przodu zdobyli ze 2 gole i bedzie git

6

Powiem wam, że dawno się tak nie ucieszyłem po bramce jak wczoraj. Dembele jak dobrze, że to trafił

2

Ależ ważne trafienie! Dembele!

1

Sędzia już ładne błędy robi....

9

@JohnnyBarca stare dziady Leo, Cristiano ale nadal w czolowce

0

@Puyolex ha tfuuuu

0

@Kubix93 będziemy czekać jak na final

1

@VamosRakieta panie Rakieto, już można się zastanawiać czy w razie zdobycia LaLiga przez FCB nie przyznać panu kawałka medalu :)

2

@messiiiiik panie w sobotę jest El Clasico

8

Ależ El Clasico będzie kluczowe. DZIĘKUJEMY Sevilla. Vamos BARCA! Po mistrza! A teraz pora na odsłuchanie hymnu Sevilla FC z szacunku za dzisiejsza wygrana z Atletico :)

2

Jak to Sevilla wygra to wszyscy po końcowym gwizdku słuchamy ich hymnu :) głośność wg uznania

3

Acuna!Acuna!Acuna!

2

Sevilla moja kochana utrzymaj ten wynik albo dobij rywala

1

@Xavyol to jest sztos

0

Poleci ktoś jakiś fajny kawałek rapu do posłuchania?

1

Vamos Sevilla!!! Tylko zwycięstwo z Atletico! Także trzymajmy kciuki za FCS

3

@barcelonaLM dobrze, że nie mam fb :p

0

Kto by pomyślał, że w Wielka Sobotę ruszy transferowa telenowela z udziałem Neymara

0

Alleluja i do przodu! Wszystkiego dobrego :)

2

Może jeszcze Inieste pozyskajmy

0

@BarcaInfo dajmy sobie już spokój z tym Neymarem

1

Mimo wszystko niezły wynik bo spodziewałem się pogromu. Osobiście mnie bardziej zawiodła Irlandia PLN nie wygrywając z Bulgaria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?