lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Oo Majeczka w studio Canal + :)
0
@Tridente2015 daawno tak nie czekałem na mecz Barcy
0
Jakieś przecieki są czy zagra Pique? Mam nadzieję, że nie od pierwszej minuty
0
@Whudi oby ziomeczku
0
@busquets5 piękno futbolu
0
@ObiektywnyKibic121 wiem, dobrze grają ale mnie to wkurzaa :)
2
Klaskajacy Zidane i czar szamanow trwa...
0
No i Real w finale....obysmy ich pokonali w sobote
1
Oby środkowi obrońcy FCL zagrali mecz życia a Ci z przodu zdobyli ze 2 gole i bedzie git
6
Powiem wam, że dawno się tak nie ucieszyłem po bramce jak wczoraj. Dembele jak dobrze, że to trafił
2
Ależ ważne trafienie! Dembele!
1
Sędzia już ładne błędy robi....
9
@JohnnyBarca stare dziady Leo, Cristiano ale nadal w czolowce
0
@Puyolex ha tfuuuu
0
@Kubix93 będziemy czekać jak na final
1
@VamosRakieta panie Rakieto, już można się zastanawiać czy w razie zdobycia LaLiga przez FCB nie przyznać panu kawałka medalu :)
2
@messiiiiik panie w sobotę jest El Clasico
8
Ależ El Clasico będzie kluczowe. DZIĘKUJEMY Sevilla. Vamos BARCA! Po mistrza! A teraz pora na odsłuchanie hymnu Sevilla FC z szacunku za dzisiejsza wygrana z Atletico :)
2
Jak to Sevilla wygra to wszyscy po końcowym gwizdku słuchamy ich hymnu :) głośność wg uznania
3
Acuna!Acuna!Acuna!
2
Sevilla moja kochana utrzymaj ten wynik albo dobij rywala
1
@Xavyol to jest sztos
0
Poleci ktoś jakiś fajny kawałek rapu do posłuchania?
1
Vamos Sevilla!!! Tylko zwycięstwo z Atletico! Także trzymajmy kciuki za FCS
3
@barcelonaLM dobrze, że nie mam fb :p
0
Kto by pomyślał, że w Wielka Sobotę ruszy transferowa telenowela z udziałem Neymara
0
Alleluja i do przodu! Wszystkiego dobrego :)
2
Może jeszcze Inieste pozyskajmy
0
@BarcaInfo dajmy sobie już spokój z tym Neymarem
1
Mimo wszystko niezły wynik bo spodziewałem się pogromu. Osobiście mnie bardziej zawiodła Irlandia PLN nie wygrywając z Bulgaria