1

Jesteśmy pieprzonym klubem memem. Jeszcze brakuje żeby w dwumeczu z PSG przegrać 10:2 i sezon uznamy za udany...

1

To co do przerwy lekkie 3:0 i awans

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Najlepszego La Rambla! Oby prezentem na moje urodziny było trofeum zdobyte jutro przez FCB!

0

Kiedy i o której jest finał SPH?

0

@daniel32778 akurat szwabki lubią u nas wygrywać. Tak samo jak my u nich :)

6

@MeMyselfAndI co ty p........ czlowieku

6

Kosmita szaleje! Brawooooo

1

Dobrze kosmita! Szkoda, że nie mamy już szans na mistrza...

0

@Yosemite ależ wtedy napierdzielal. bramki

2

Jak to będzie oglądać Messiego w innych barwach? Potrzeby psycholog :)

1

@Showman może zdobędzie chociaż jeden złoty medal na MŚ. Fantastycznie by bylo

7

Kamil Stoch - LEGENDA!

1

Kamilu nasz kochany!!!! Brawo!!!!

0

@FC1899Barca czyżby mu się we łbie poprzestawiało ,oby

1

Brawo Kamil!!! Fantastyczny występ

4

@barcadreed i wszyscy biali zawodnicy będą musieli klękać po strzeleniu bramki

4

@FC1899Barca a potem do cracoviii z powrotem

2

Siemanko, jak tam imprezki domowe? Ja już zakończyłem impre :) Także szczęśliwego nowego roku

5

@hardmind chyba pająki

1

@Kondziubarca czyli next transfer z Genoi do cracovii

0

Komentarz usunięty

0

Akurat wyszedłem do łazienki a wracam i widzę powtórkę bramki dla Ejbar. Asz szkoda się denerwowac

4

Mógł mieć 2 bramki a ni mo zadnej

0

Rahabilitacja potężnego Martina

0

Jeszcze niech nam Kadzior strzeli bramke

0

@tadzik447 a tam pier.... niczysz glupoty

7

Ciekawe jaka będzie ostateczna decyzja co do polskich skoczków

0

Ciekawe czy dopuszcza resztę naszych skoczków do turnieju? Jeśli nie to kiepsko będzie, nie będzie co ogladac

10

@Dziki15 aj, szkoda maski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?