lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jesteśmy pieprzonym klubem memem. Jeszcze brakuje żeby w dwumeczu z PSG przegrać 10:2 i sezon uznamy za udany...
1
To co do przerwy lekkie 3:0 i awans
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Najlepszego La Rambla! Oby prezentem na moje urodziny było trofeum zdobyte jutro przez FCB!
0
Kiedy i o której jest finał SPH?
0
@daniel32778 akurat szwabki lubią u nas wygrywać. Tak samo jak my u nich :)
6
@MeMyselfAndI co ty p........ czlowieku
6
Kosmita szaleje! Brawooooo
1
Dobrze kosmita! Szkoda, że nie mamy już szans na mistrza...
0
@Yosemite ależ wtedy napierdzielal. bramki
2
Jak to będzie oglądać Messiego w innych barwach? Potrzeby psycholog :)
1
@Showman może zdobędzie chociaż jeden złoty medal na MŚ. Fantastycznie by bylo
7
Kamil Stoch - LEGENDA!
1
Kamilu nasz kochany!!!! Brawo!!!!
0
@FC1899Barca czyżby mu się we łbie poprzestawiało ,oby
1
Brawo Kamil!!! Fantastyczny występ
4
@barcadreed i wszyscy biali zawodnicy będą musieli klękać po strzeleniu bramki
4
@FC1899Barca a potem do cracoviii z powrotem
2
Siemanko, jak tam imprezki domowe? Ja już zakończyłem impre :) Także szczęśliwego nowego roku
5
@hardmind chyba pająki
1
@Kondziubarca czyli next transfer z Genoi do cracovii
0
Komentarz usunięty
0
Akurat wyszedłem do łazienki a wracam i widzę powtórkę bramki dla Ejbar. Asz szkoda się denerwowac
4
Mógł mieć 2 bramki a ni mo zadnej
0
Rahabilitacja potężnego Martina
0
Jeszcze niech nam Kadzior strzeli bramke
0
@tadzik447 a tam pier.... niczysz glupoty
7
Ciekawe jaka będzie ostateczna decyzja co do polskich skoczków
0
Ciekawe czy dopuszcza resztę naszych skoczków do turnieju? Jeśli nie to kiepsko będzie, nie będzie co ogladac
10
@Dziki15 aj, szkoda maski