lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 aż tak to źle nie będzie. Chyba?
1
Jednak ten sezon będzie nijaki w wykonaniu Barcy (czyt. bez żadnego trofeum). Miałem jakąś iskierke nadziei, że tak nie będzie ale dzisiejszy mecz to potwierdził.
0
Krychowiak czerwo w 63 min,chyba ,ze zejdzie
0
Trochę tak dziwnie, że nasz zawodnik tak potrafi. Brawo Kamil :)
0
@Janiama przecież to była grupa śmierci :)
1
Wiadomo juz czy Lewandowsky zagra dzisiaj?
1
Jeszcze jeden! Vamos Espana!
1
Co te hiszpany robią z somsiadami :)
4
Moze Niemcy graja na zwolnienie Joachima :)
0
Jestesmy bardzo slabi, takze na Euro nie awansujemy z grupy...jeszcze Goralski red i kaput....Mamy zajebistego napastnika i co z tego jak formacja pomocy nie istnieje...
0
Placheta, Grosicky, Goralski i może Piątek. Może cos by się pozytywnego zaczęło dziać w wykonaniu naszej reprezentacji
1
@qwer123 chętnie zobaczyłbym Puchacza zamiast Recy
3
Niestety Krycha zdołał zawalić przed zmianą w przerwie, wejdzie pewnie Goralski
2
Ależ kicha z naszej strony w meczu z Włochami :(((
0
@xBoMBoWiECx ale niestety JB wręcz go uwielbia
0
@Nerazzurro jedyny minus to Podolinski. Wg mnie jeszcze nie ten poziom komentowania
0
@maxi186 może JB wpuści Jacka za Krychowiaka po przerwie
0
Teraz tak popatrzyłem na skład Włochów i co to ma być.. Przecież miały być rezerwy a ja tam widzę same znakomite nazwiska. Oby się wuja nie przejechał na tym... Może zremisujemy
2
@cchesterr43 pij nie wahaj sie
5
Niech się spokojnie Sergio leczy. Nawet jakby to miało trwać tygodniami
1
Co ten Ramos odwalil to nie do uwierzenia. 2 karne zmarnowane, zwlaszcza ten drugiii
0
@VenoM a Premier League zostaje w Canal +?
1
@Kusco15 Wach mógłby grać jakiegoś ruska od ekipy Borgova w Gambit Krolowej
1
Ale jaja Serbia też wyrównała. Piłka jest wspaniala
0
Chyba drugi extra time. Hungary wyrownaly
0
Będzie extra time. NIR - SVK
2
@cchesterr43 w końcu gość, który mówi prosto jak jest a nie farmazony
0
@barcelonaLM trzeba przyznać, że Cristiano to jest prawdziwy pies na bramki. Messi też ale nie w takim stopniu jak CR7
0
@tobiasson92 najgorsze, że my wiemy, iż po Euro zostanie zwolniony a przecież zaczynamy eliminacje do MŚ przed Euro. Może nie zawali nam tych spotkań.
0
No Moder nieźle, może coś z niego będzie