0

@Coutinho007 aż tak to źle nie będzie. Chyba?

1

Jednak ten sezon będzie nijaki w wykonaniu Barcy (czyt. bez żadnego trofeum). Miałem jakąś iskierke nadziei, że tak nie będzie ale dzisiejszy mecz to potwierdził.

0

Krychowiak czerwo w 63 min,chyba ,ze zejdzie

0

Trochę tak dziwnie, że nasz zawodnik tak potrafi. Brawo Kamil :)

0

@Janiama przecież to była grupa śmierci :)

1

Wiadomo juz czy Lewandowsky zagra dzisiaj?

1

Jeszcze jeden! Vamos Espana!

1

Co te hiszpany robią z somsiadami :)

4

Moze Niemcy graja na zwolnienie Joachima :)

0

Jestesmy bardzo slabi, takze na Euro nie awansujemy z grupy...jeszcze Goralski red i kaput....Mamy zajebistego napastnika i co z tego jak formacja pomocy nie istnieje...

0

Placheta, Grosicky, Goralski i może Piątek. Może cos by się pozytywnego zaczęło dziać w wykonaniu naszej reprezentacji

1

@qwer123 chętnie zobaczyłbym Puchacza zamiast Recy

3

Niestety Krycha zdołał zawalić przed zmianą w przerwie, wejdzie pewnie Goralski

2

Ależ kicha z naszej strony w meczu z Włochami :(((

0

@xBoMBoWiECx ale niestety JB wręcz go uwielbia

0

@Nerazzurro jedyny minus to Podolinski. Wg mnie jeszcze nie ten poziom komentowania

0

@maxi186 może JB wpuści Jacka za Krychowiaka po przerwie

0

Teraz tak popatrzyłem na skład Włochów i co to ma być.. Przecież miały być rezerwy a ja tam widzę same znakomite nazwiska. Oby się wuja nie przejechał na tym... Może zremisujemy

2

@cchesterr43 pij nie wahaj sie

5

Niech się spokojnie Sergio leczy. Nawet jakby to miało trwać tygodniami

1

Co ten Ramos odwalil to nie do uwierzenia. 2 karne zmarnowane, zwlaszcza ten drugiii

0

@VenoM a Premier League zostaje w Canal +?

1

@Kusco15 Wach mógłby grać jakiegoś ruska od ekipy Borgova w Gambit Krolowej

1

Ale jaja Serbia też wyrównała. Piłka jest wspaniala

0

Chyba drugi extra time. Hungary wyrownaly

0

Będzie extra time. NIR - SVK

2

@cchesterr43 w końcu gość, który mówi prosto jak jest a nie farmazony

0

@barcelonaLM trzeba przyznać, że Cristiano to jest prawdziwy pies na bramki. Messi też ale nie w takim stopniu jak CR7

0

@tobiasson92 najgorsze, że my wiemy, iż po Euro zostanie zwolniony a przecież zaczynamy eliminacje do MŚ przed Euro. Może nie zawali nam tych spotkań.

0

No Moder nieźle, może coś z niego będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?