4

Już się niby pogodziłem, że Messi nigdy nie założy koszulki FCB.... Ale kuźwa, kiedyś to musiało nastąpić. Wielka szkoda, że w takich okolicznościach zegna się z Barceloną. Zawsze było mówisz Barca, myślisz Messi. A jednak będzie się trzeba przyzwyczaić do nowej rzeczywistości. Dzięki Ci Messi za wszystko! Jesteś Legendą!!!

0

Gdzie korzystniej przeniesc numer? (dotychczas Orange). Play czy Tmobile?

0

Co tu się stanęło się?.....

3

Ależ on mu gonga zadał, dopiero na powtórce widać, iż dostał cios i na deski... Daawno takiego nokautu nie widziano

0

O kur.... co zrobił pan RUSEK

0

@tbas i strzeli decydujaca bramke dla FC Bayern

0

@bartekvisca wczoraj bylem na Dolinie Pieciu Stawow,cos pieknego,epickie widoki

2

@masq tak jest Araujo powinien przy nim stać się podstawowym stoperem

7

League Sevilla Europe

0

@tristan87 WTF?

1

@maatiixx bo jest Rudi (y) he he

1

Chciałbym aby Bayern wygrał CL (oczywiście tylko i wyłącznie ze względu na RL9) ale trio Neymar, Mbappe, Di Maria może zaczarować w finale

3

@sylwestr Szetien to było totalne nieporozumienie

1

Nejmar serio.... Hehe. Pewnie w finale strzeli ale oby RL9 strzelił więcej z Bayernem

1

Juz po meczu.Nejmary,Di Maryje,Mbappe awansowaly do finalu

0

Final Psg-Bayern zapowiada sie ekscytujaco

0

Nejmar...................

0

Jak klub ze stolycy nie strzeli zwycięskiej bramki grając z przewagą to będzie katastrofa

0

Co to się stanęło się w dzisiejszym meczu. Lyon= szacunek

1

Ja pieprze, ale jaja Lyon w półfinale?

0

@Jaca27 ja pamiętam jak przy niekorzystnych wynikach dla Wisły w końcówkach grał jako napadzior

0

Wczoraj Barca a dzisiaj Wisła się skompromitowala.... No City musi się ogarnąć jeszcze w 1 polowie

0

@Pilka_jest_okragla w koncu mial jaja zeby powiedziec prawde

0

Bartomeu ty .........e podaj sie do dymisji!!!!

0

@LoTo11 wreszcie pokazal swoj kunszt w tym sezonie

1

Cos pieknego Alaba,dziękujemy

0

Bedzie ciezko,oby sie nie skonczylo pogromem....

1

No i dobrze nie będzie dogrywki, można iść spac

2

Brawo Pasalic, elegancko

0

Dobrze, dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?