0

@MarioVeB! Kurlla ja z okolic Krakowa a jebie ciepłem nadal. Ponoć na wieczór ma przyjść jakas haja

5

Pieprzony upał, ledwo zipie

0

@BarcaInfo oj ktoś zostanie zesłany na Syberie

0

@Hiacynk wszystkie odpadna

0

Ktoś ostatnio był nad Morskim Okiem? Zamierzam jechać we czwartek koło 5 z pod Krakowa. Można liczyć na miejsce parkingowe?

1

@FDJ w hokeju na rolkach być moze

2

@kubix05 pierwsze co miałem to PlayStation 1 a wcześniej na pegasusie, Sega się grało u kolegow

0

Antek ależ to spartolil

1

@niteincubus ja bym na to nie liczyl

0

Jeszcze Fatiego sprzedadzą bo po co nam młody zawodnik

1

@Barca_Big_Moment to może Cristiano za Messiego?Błazentomeu może jeszcze nas zadziwic

0

@MESSIah16 mam nadzieję, iż za 3 lata nie będzie już po

0

Co za burdel w tej naszej Barcelonie :(

0

Quo vadis Barcelono?

0

Niebo płaczę nad powrotem Premier League

2

@IronSanHybrid dobrze gnojowi...

0

@LuisSalvano przepraszam, żałuję... Więcej się to nie powtórzy (ale chociaż udało się załapać na brameczke Kosmity)

0

@Explode nawet Ci na Amarene z biedry nie starczy chyba

3

O proszę akurat wróciłem z wypadu na drineczki a tu Messi strzela brameczke. Można iść spac

1

@shinthps to pewnie RUSEK był

0

0

@IronSanHybrid zginął czy przeżył?

0

@Yanek oj nieee :)

0

Ależ Wisełka wyszarpała 3 pkt! Bardzo ważne odnośnie utrzymania

1

@bixmix o to z reklamami będzie trwał do 2:39

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Fawrf a i tak będą się kopać po czołach :)

4

Kurlla ależ to zrobił KIMŚ

0

@Kwiatek67 wspanialy zarzad ogółem

1

@MarioVeB! Jutro o 13:60

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?