lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Kurlla ja z okolic Krakowa a jebie ciepłem nadal. Ponoć na wieczór ma przyjść jakas haja
5
Pieprzony upał, ledwo zipie
0
@BarcaInfo oj ktoś zostanie zesłany na Syberie
0
@Hiacynk wszystkie odpadna
0
Ktoś ostatnio był nad Morskim Okiem? Zamierzam jechać we czwartek koło 5 z pod Krakowa. Można liczyć na miejsce parkingowe?
1
@FDJ w hokeju na rolkach być moze
2
@kubix05 pierwsze co miałem to PlayStation 1 a wcześniej na pegasusie, Sega się grało u kolegow
0
Antek ależ to spartolil
1
@niteincubus ja bym na to nie liczyl
0
Jeszcze Fatiego sprzedadzą bo po co nam młody zawodnik
1
@Barca_Big_Moment to może Cristiano za Messiego?Błazentomeu może jeszcze nas zadziwic
0
@MESSIah16 mam nadzieję, iż za 3 lata nie będzie już po
0
Co za burdel w tej naszej Barcelonie :(
0
Quo vadis Barcelono?
0
Niebo płaczę nad powrotem Premier League
2
@IronSanHybrid dobrze gnojowi...
0
@LuisSalvano przepraszam, żałuję... Więcej się to nie powtórzy (ale chociaż udało się załapać na brameczke Kosmity)
0
@Explode nawet Ci na Amarene z biedry nie starczy chyba
3
O proszę akurat wróciłem z wypadu na drineczki a tu Messi strzela brameczke. Można iść spac
1
@shinthps to pewnie RUSEK był
0
@IronSanHybrid mistrz
0
@IronSanHybrid zginął czy przeżył?
0
@Yanek oj nieee :)
0
Ależ Wisełka wyszarpała 3 pkt! Bardzo ważne odnośnie utrzymania
1
@bixmix o to z reklamami będzie trwał do 2:39
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Fawrf a i tak będą się kopać po czołach :)
4
Kurlla ależ to zrobił KIMŚ
0
@Kwiatek67 wspanialy zarzad ogółem
1
@MarioVeB! Jutro o 13:60