lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tam koronawirus. Kamil wygrał!
4
@NeroTFP Janne Ahonen na następnych zawodach Cie pokonam :)
2
Brawo Kamil! Pieknie
0
A City jeszcze odpadnie z Realem w CL
0
A może Madryt straci jakieś pkt z Betisem :)
1
Zawodnikiem meczu został Var
3
Dzięki Ci panie Varze za karnego
0
De Jong piła na strzał a tu podanie oczywiście do Messiego...........
0
@avanes pod warunkiem, że będą przedwczesne wybory na prezydenta klubu
2
Po co strzelać? Przecież lepiej podawać 2 m od bramki
0
Jest bardzo źle z tą drużyna gdy Braithwaite jest najlepszy podczas meczu bo po prostu wykazuje zaangazowanie
12
@Nolife1899 Borek swój chłop z zasadami. Kanał Sportowy ma przyszłość z Borkiem, Polem, Smokowskim, Stanowskim
1
@FafitFCB te sweterki ziomków, zajebiste
0
@FafitFCB chyba się zgubiłem w tych internetach :)
1
@YoungTalents jako kierowca, ponad 3 lata prawko
1
@YoungTalents Ja już nawet miałem stłuczkę, nagłe spotkanie z sarną.
0
@kamilos1214 a jak tam jego plan trzyletni z Cracovia?
9
Kazdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie
0
@matirix20 Paweł Brożek legenda Wisły, za granicą nie wyszło
0
@Hiacynk i jeszcze w lecie transfer Pjontka do Watford i walka o top 4
0
Potężny Liverpool :)
0
Ale ta Hertha jest beznadziejna
0
Ależ ta Barca beznadziejna. Dobrze, że chociaż przedłużyli szanse na awans
0
@szymon351 jedynie plus za Ole Szwed
1
@zawsze_barca a jutro się obejr...znaczy przeczyta info
6
@Danny Gaucho też miałem taką pierwsza myśl :)
5
Czyżby Polsat szykował Panasewicza na komentatora LM. Dzisiaj przyszedł bez okularów do studia
0
@DLFCB 2:1 dla Napoli, bramke dla nas Messi
0
@Hiacynk szkoda, że Milik nie zagra od poczatku
1
@kamyk_23 Pozdro dla Ciebie, ja ide na R22. Tylko zwycięstwo z atmosfera około 20 k kibiców