lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barca 3 pkt i lider :) Czy ktoś z was jest kibicem Wisły Krk i jutro na meczyk się wybiera?
0
Cos pieknego! Barca liderem i wasze zdrowie :)
0
Pokraczny dzisiaj ten Antek
1
Techniczny pisze smsy do głównego :)
1
Eee to mu pięknie wyszlo
1
Takie rzeczy tylko w Hiszpanii :)
0
Co ta Atalanta odpiernicza
0
Na wiosne CL w polsacie to chyba kucharz z kuchni mistrzów bedzie komentowal.Smokowski odszedl,teraz Kołtoń a chyba tez Borek zrezygnuje
0
No i fajnie Real odpadł. Może Barca wygra i będzie git
0
Coś pięknego, 4:1 dla RSSS. Oby Barca jakimś cudem wyszarpała awans z Bilbao
0
@KmN bramka to bramka
21
@Grubson06 Tuchel powinien przy następnym meczu posadzić jegomościa na ławce.... chociaż pewnie się władze USG obawiają, że Embape zrobi focha i będzie chciał odejść
4
Kurna w życiu bym nie przypuszczał, że w piątkowy wieczór będę oglądał mecz Herthy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech strzelają a nie do usranej śmierci szukanie Messiego
0
Wow! Semedo i asysta no dzieje sie
0
Szpakowski już bredzi a mecz się jeszcze nie zaczal
15
@BarcaInfo pewnie nam strzeli bramke
0
Obstawiam 3:1 dla nas :)
0
@Uukasz_93 Nesta-Maldini cóż to była za obrona
0
@Coutinho007 no to mamy p....... Myślałem, że jakoś lato ale 2020...
0
Kiedy kończy kadencję pan Bartomeu?
0
O kurllllllllllla
0
David ależ pokonał rywali w pierwszej serii. Po zwyciestwo
0
Fatalna Barcelona
0
Pan Ronaldo pracuje mocno od początku roku aby dorównać w ZP Messiego. Zobaczymy jak to dalej w następnych miesiącach będzie wyglądało
3
Anteek!Kurlla ciesze sie jakbysmy zdobyli CL :)
2
Cala nadzieja w Arturo
2
Anteek nareszcie kurllla!Musicie to wygrac
0
@Kuczek tak tylko pisze,bo mnie nerwy biorą,ze jeszcze byc moze odpadniemy