2

Barca 3 pkt i lider :) Czy ktoś z was jest kibicem Wisły Krk i jutro na meczyk się wybiera?

0

Cos pieknego! Barca liderem i wasze zdrowie :)

0

Pokraczny dzisiaj ten Antek

1

Techniczny pisze smsy do głównego :)

1

Eee to mu pięknie wyszlo

1

Takie rzeczy tylko w Hiszpanii :)

0

Co ta Atalanta odpiernicza

0

Na wiosne CL w polsacie to chyba kucharz z kuchni mistrzów bedzie komentowal.Smokowski odszedl,teraz Kołtoń a chyba tez Borek zrezygnuje

0

No i fajnie Real odpadł. Może Barca wygra i będzie git

0

Coś pięknego, 4:1 dla RSSS. Oby Barca jakimś cudem wyszarpała awans z Bilbao

0

@KmN bramka to bramka

21

@Grubson06 Tuchel powinien przy następnym meczu posadzić jegomościa na ławce.... chociaż pewnie się władze USG obawiają, że Embape zrobi focha i będzie chciał odejść

4

Kurna w życiu bym nie przypuszczał, że w piątkowy wieczór będę oglądał mecz Herthy :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech strzelają a nie do usranej śmierci szukanie Messiego

0

Wow! Semedo i asysta no dzieje sie

0

Szpakowski już bredzi a mecz się jeszcze nie zaczal

15

@BarcaInfo pewnie nam strzeli bramke

0

Obstawiam 3:1 dla nas :)

0

@Uukasz_93 Nesta-Maldini cóż to była za obrona

0

@Coutinho007 no to mamy p....... Myślałem, że jakoś lato ale 2020...

0

Kiedy kończy kadencję pan Bartomeu?

0

O kurllllllllllla

0

David ależ pokonał rywali w pierwszej serii. Po zwyciestwo

0

Fatalna Barcelona

0

Pan Ronaldo pracuje mocno od początku roku aby dorównać w ZP Messiego. Zobaczymy jak to dalej w następnych miesiącach będzie wyglądało

3

Anteek!Kurlla ciesze sie jakbysmy zdobyli CL :)

2

Cala nadzieja w Arturo

2

Anteek nareszcie kurllla!Musicie to wygrac

0

@Kuczek tak tylko pisze,bo mnie nerwy biorą,ze jeszcze byc moze odpadniemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?