lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@13th hawajska dla wszystkich :)
0
O Dawid Psiesadło wziął udział w Hot16Challenge2. Spoko
1
@koksik2700 skamieniali jak zidonaury
0
@jakub1906 Barca Guardioli
1
@BarcaInfo to on tak umie strzelać, jestem w szoku
1
@Hiacynk prawdziwa bestia to była
0
Ależ bym sobie oglądnął meczyk Barcelony albo Wisły Kraków...
0
@konrad1661 szacun
1
@Danny Gaucho no tak :)
0
Koronawirus, śnieg i co jeszcze....
1
@maroon tylko pytam
0
Czy stacje kontroli pojazdów będą zamknięte od jutra? Ktoś coś wie?
0
@katalonczyk987 U mnie na razie wysłali na urlopy tych ludzi, którzy mieli zaległe urlopy. A co potem to tylko koronawirus wie
0
@marcin000019 w tej chwili to futbol schodzi na 3,4 plan
2
Komentarz usunięty
3
Powinni się zgodzić bez namysłu. I tak dużo zarobili a ostatnio zawodzą. No ale każdy chce kasy
1
@Jacu327 kojarzysz zdupydomordyzaura?Co Walaszek ma we łbie aby tego typu nazwy wymyślać :)
1
@Jacu327 zajebisty, we czwartek w robocie był maraton bomby, w obliczu wirusa była nas garstka na zakładzie to się obejrzało z nudow.
2
Witam Cie La Ramblo
W Lidlu nic już nie chapna
Bo już papieru ni ma
A ludzi bierze cholera
Także niedziela na sraczu nie będzie spedzona
Być może będzie chodzona
I dalej większość ludzi będzie wkurzona
2
Jak żyć bez meczy? Już na jutube oglądałem jakieś finały MŚ, jestem chyba uzależniony. Ktoś ma podobnie
4
@matirix20 przecież będziecie się odpowiednio dezynfekować to nawet się nie zastanawiaj
0
USG się cieszą jakby zdobyli Champions League
0
Jak to w Paryżu ujowo wygląda bez kibicow
2
@VamosRakieta Dziekuje
0
W dzisiejszych meczach nie chce dogrywek bo się nie wyspie :)
27
Jak tam kuchnia mistrzów? Gotują nietoperze dzisiaj?
0
@IronSanHybrid kurlla za moich czasów nie było jakiś koronawirusow
0
Co tam koronawirus. Kamil wygrał!
4
@NeroTFP Janne Ahonen na następnych zawodach Cie pokonam :)
2
Brawo Kamil! Pieknie