lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Koniec świata Linetty strzela gola w kadrze
0
Oho Pjanic kontuzja?
0
Jaki pech Robercika
1
Brawo Iga jesteś GIGA!!!
0
Dawaj Iga, dasz rade
1
@hayek może Wilczek, coś tam strzela w Kopenhadze
0
@Janiama ale niestety jeszcze prowadzi ich Brzęczek...
1
Jaki napastnik za Milika w kontekście Euro? Chyba, że w styczniu zmieni klub
0
@Bykunn i ta reakcja uuuuuaaaaaa całkowicie uzasadniona :)
1
@Hubso ziomuś przecież wiadomo, że chodzi o Turbogrosika (specjalnie tak napisałem)
1
A jak tam Grosicky? Znów będzie transferowy showtime z jego udziałem?
0
@Rust_Cohle oj chyba trzeba zrobić zbiórkę na te chomiki bo coś za bardzo się opierdziealaja
0
Fati jest niemożliwy :)
0
Mialem zamiar obejrzec mecz Barcy a jak zobaczyłem,iz gra Busquets to troche sie odechcialo
0
Helena mam zawał
0
Noi cały misterny plan w p....
2
Potezny BEEEDNAREK
1
Oby Lech awansował, żeby nie zabrakło im sił
1
@KmN Super Polsat
0
Braawwoo Lewandowski!!! King!!!
2
Real i Szachtar hehe
16
Messi vs Cristiano no spoko
0
@Bobo25 wcześniej się wszyscy porobią %,
0
@Yosemite miejmy k.... nadzieję
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Troszki tak dziwnie........brawo Luis
0
@bolo93 to w następnym meczu ziom :)
1
@Hubso oby tak faktycznie bylo
1
Ee tam Suarez, dzisiaj Bratlajt godnie go zastapi w Barcelonie :)
3
Jestem pewien na 100 % iż, Suarez strzeli bramke przeciwko nam