lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasz były atakujący strzela, a zamiennika nie sprowadzono. Dobrze, że Fati błyszczy formą bo inaczej okolice spadkowego miejsca. Ciekawe czy pan Messi zacznie strzelać? Bo bez tego to kiepsko będzie
1
Karny dla Realu
0
Sędzia szmaciarz
1
Fati! Fati! Fati!
0
No to zaczynamy. Po zwycięstwo!
0
Niech Barca siegnie po Darwina Gabriela Nuneza ,bedzie z niego niezly kocur
0
Szajzeeee, ale pech
0
Braaawo Kolejorz!
5
Cale szczescie ,iz spalony
0
Niech to szlag......
0
WTF? Brawa dla graczy Szachtara
2
Kurde Dembele może w końcu się ogarnie i będzie z niego pociecha w tym sezonie
0
U lala ależ to zrobili i wykończenie ANSU
7
Się wkurzył i zrobił akcje, karny i gol
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Panie, afera jest....
0
@justfootball pół sklepu wykupił ktos
0
Ależ bramka dla WHU, ależ końcówka meczu
0
Pierwsza porażka Koemana stała się faktem oby za tydzień się odkuli
0
Może za tydzień wygramy z Madrytem i zrównamy się pkt
0
Wreszcie dostał żółta
0
Spoko, Nyom dzisiaj bezkarny.......
0
Fati, Coutinho w was nadzieja na lepszy wynik
1
Ansu and Coutinho na boisko żeby chociaż zremisowac
1
Pan Coutinho musi wejsc abysmy powalczyli o 3 pkt
0
Ale to spieprzyl ....Antuan
20
Gratulacje dla Cadiz!
0
@AlexDark00 serio gościu....
2
Komentarz usunięty
0
@ranger3120 u mnie w powiecie krakowskim od soboty :(