0

Nasz były atakujący strzela, a zamiennika nie sprowadzono. Dobrze, że Fati błyszczy formą bo inaczej okolice spadkowego miejsca. Ciekawe czy pan Messi zacznie strzelać? Bo bez tego to kiepsko będzie

1

Karny dla Realu

0

Sędzia szmaciarz

1

Fati! Fati! Fati!

0

No to zaczynamy. Po zwycięstwo!

0

Niech Barca siegnie po Darwina Gabriela Nuneza ,bedzie z niego niezly kocur

0

Szajzeeee, ale pech

0

Braaawo Kolejorz!

5

Cale szczescie ,iz spalony

0

Niech to szlag......

0

WTF? Brawa dla graczy Szachtara

2

Kurde Dembele może w końcu się ogarnie i będzie z niego pociecha w tym sezonie

0

U lala ależ to zrobili i wykończenie ANSU

7

Się wkurzył i zrobił akcje, karny i gol

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Panie, afera jest....

0

@justfootball pół sklepu wykupił ktos

0

Ależ bramka dla WHU, ależ końcówka meczu

0

Pierwsza porażka Koemana stała się faktem oby za tydzień się odkuli

0

Może za tydzień wygramy z Madrytem i zrównamy się pkt

0

Wreszcie dostał żółta

0

Spoko, Nyom dzisiaj bezkarny.......

0

Fati, Coutinho w was nadzieja na lepszy wynik

1

Ansu and Coutinho na boisko żeby chociaż zremisowac

1

Pan Coutinho musi wejsc abysmy powalczyli o 3 pkt

0

Ale to spieprzyl ....Antuan

20

Gratulacje dla Cadiz!

0

@AlexDark00 serio gościu....

2

Komentarz usunięty

0

@ranger3120 u mnie w powiecie krakowskim od soboty :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?