lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Messi już spuścił głowę w dół?
0
Ogolem chciałem wam powiedzieć, że się nie zakwalifikujemy na MS22
0
@barcelonaLM no masz rację, zachować spokój ale wczoraj mnie tak rozczarowali....
1
Chyba się zakwalifikujemy do przyszłorocznej Champions League? Tak źle chyba nie będzie?
1
No zesz kuwra, ileż można tak frajerzyc.... Pieprze nie oglądam już meczu.... Wybaczcie
0
Jak tego nie wygraja to beda dziadami do potegi
1
@AlexDark00 w nim nadzieja na 3 pkt
1
Jak oni tego nie wygrają to szlag mnie trafi
0
Maja wygrać ten mecz, koniec kropka. Czy z Sergio czy bez muszą, jeśli chcemy się liczyć w walce o LaLiga
1
Oglądałem derby Krakowa, teraz patrzę Piątek 2 bramki w derbach Berlina. Mam nadzieję, że teraz przekona do siebie kibiców a przede wszystkim trenera Herthy
1
Wow! Mistrz Świata Giroud 4 bramki!
0
Alez to koncertowo United spapralo..bądźmy szczerzy to sie musi zemscic na korzysc USG
0
@Kamilos84 i odpadają w 1/8
0
Dobrze, Rashford. Dawać Junajted
0
Czy potrzebny nam Messi? Nie no swiruje, gramy przecież z drużyną z Węgier a nie np. Liverpoolem
0
Proszę znowu Martin z brameczke, nieźle :)
1
To może ten sezon nie będzie stracony? Czy tylko to moje złudne marzenia?
0
Po co to strzelil Nejmar....
4
Brawo Redbulle.
1
Szajze niepotrzebnie turki strzeliły bramke. Swoją drogą piękny gol
3
Fajnie by bylo gdyby Junajted wygrali z PSG :)
2
Brawo Szachtar!
0
Może Martin bedzie naszym wybawicielem w tym sezonie :)
1
Czyżby remis Realu, pewnie jeszcze bd grać z 10 minut
6
Co z tego, że Real może straci pkt jakmy sami jesteśmy w dupie... Szkoda tej porażki z Atletico jak cholera
0
@barcelonaLM przegrana
1
@fcbarcafan19 ażeby go tak Barca zgarnęła, pewnie nierealne :(
0
@Cvzx co ty pierolisz ?
3
@FafitFCB na MŚ w Katarze to zabraknie Polski, tak mysle
0
@kuz coś na kształt niektórych stacji we Włoszech. Kojarzę, że tam jest studio przedmeczowe i jeszcze komentują spotkanie bez widoku na mecz.