lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xSZYMONOx dobrze wiesz o kogo chodzi
14
Fajnie byłoby wygrać LaLige i Puchar Króla w tym sezonie a potem Laporta ściągający piłkarza z Norwegii....
0
Niech dzisiaj Atletico zagra na 1:0, a potem dogrywka plus rzuty karne. Niech sie zmęczą i niech awansują dalej. Może to pomoże w tym aby Barca wyszarpała od nich fotel lidera w LaLiga i ostatecznie mistrzostwo
0
No to dzisiejsze mecze już rozstrzygnięte. Dobranoc :)
0
Antek ale zapiedroil, pieknie
0
Panie Messi, dziękuję za wszystko!
1
Nie ma innej możliwości dzisiaj niż pewnie zdobyte 3 pkt! Vamos
2
Lamela, ależ to zrobił. WOW!
0
To ja juz dziekuje za mecz.Emocje były, chłopaki walczyły ale awansuje PSG
0
Przynajmniej Messi godnie pożegnał się z rozgrywkami
0
@masq Mingueza jest dobry ale ma takie wrodzone coś, że mimo dobrej gry zdarzy mu się błąd, który jest wielce kosztowny
6
Atletico już wyrównało, żeby chociaż zremisowali to będzie dobrze....
0
Tak jest Bilbao! Walka do końca na całego o zwyciestwo
1
Zobaczycie awansujemy dzisiaj, Messi strzeli hattricka i w gescie euforii pokaże koszulkę z napisem I love Laporta :)
0
@clyde ja oglądałem w domu sam, pamiętam gdy po meczu powiedziałem ojcu, że Barca awansowała dalej to był w szoku totalnym i żałował, że zrezygnował z meczu po pierwszej polowie
0
Dawać Porto!!!! Do boju :)
0
@mat32 ja chcę młoda bestie z Norwegii ale wiem ,iż to są za wysoki progi finansowe dla FCB...chyba, ze stanie się cud
1
Dzisiaj gdzieś przeczytałem, że Lewy może nie zagrać z Anglia bo Bayern może go nie puścić. Wszystko związku z covidem i kwarantanna
0
@Godlo właśnie wczoraj skończyłem izolacje domowa, nie instalowałem tej aplikacji, jak coś to zadzwonią do Ciebie najwyzej
7
Moriba! Moriba! Coś pięknego
4
Ależ podanie Leo, ależ strzał Alby!
0
Busquets out, proszę Koeman
0
Niech dzisiaj Barca wygra, jutro Real z Atletico i jeszcze szanse na tytuł mogły by byc
0
Może Messi dzisiaj hattrick :) . Pewnie niemożliwe już....
0
@koksik2700 wtedy były naturalne
0
Lewandowski, chłopie co ty robisz?! :)
1
No i po zabawie :(
0
No Japonia narazie niezle
3
Mogli by już odwołać skoki :)
1
@MesQueUnClub96 ale dzisiaj mnie wk.... to, że Piter skoczył 5 metrów dalej od licznika Gajgera i nie zdobył medalu...