0

@xSZYMONOx dobrze wiesz o kogo chodzi

14

Fajnie byłoby wygrać LaLige i Puchar Króla w tym sezonie a potem Laporta ściągający piłkarza z Norwegii....

0

Niech dzisiaj Atletico zagra na 1:0, a potem dogrywka plus rzuty karne. Niech sie zmęczą i niech awansują dalej. Może to pomoże w tym aby Barca wyszarpała od nich fotel lidera w LaLiga i ostatecznie mistrzostwo

0

No to dzisiejsze mecze już rozstrzygnięte. Dobranoc :)

0

Antek ale zapiedroil, pieknie

0

Panie Messi, dziękuję za wszystko!

1

Nie ma innej możliwości dzisiaj niż pewnie zdobyte 3 pkt! Vamos

2

Lamela, ależ to zrobił. WOW!

0

To ja juz dziekuje za mecz.Emocje były, chłopaki walczyły ale awansuje PSG

0

Przynajmniej Messi godnie pożegnał się z rozgrywkami

0

@masq Mingueza jest dobry ale ma takie wrodzone coś, że mimo dobrej gry zdarzy mu się błąd, który jest wielce kosztowny

6

Atletico już wyrównało, żeby chociaż zremisowali to będzie dobrze....

0

Tak jest Bilbao! Walka do końca na całego o zwyciestwo

1

Zobaczycie awansujemy dzisiaj, Messi strzeli hattricka i w gescie euforii pokaże koszulkę z napisem I love Laporta :)

0

@clyde ja oglądałem w domu sam, pamiętam gdy po meczu powiedziałem ojcu, że Barca awansowała dalej to był w szoku totalnym i żałował, że zrezygnował z meczu po pierwszej polowie

0

Dawać Porto!!!! Do boju :)

0

@mat32 ja chcę młoda bestie z Norwegii ale wiem ,iż to są za wysoki progi finansowe dla FCB...chyba, ze stanie się cud

1

Dzisiaj gdzieś przeczytałem, że Lewy może nie zagrać z Anglia bo Bayern może go nie puścić. Wszystko związku z covidem i kwarantanna

0

@Godlo właśnie wczoraj skończyłem izolacje domowa, nie instalowałem tej aplikacji, jak coś to zadzwonią do Ciebie najwyzej

7

Moriba! Moriba! Coś pięknego

4

Ależ podanie Leo, ależ strzał Alby!

0

Busquets out, proszę Koeman

0

Niech dzisiaj Barca wygra, jutro Real z Atletico i jeszcze szanse na tytuł mogły by byc

0

Może Messi dzisiaj hattrick :) . Pewnie niemożliwe już....

0

@koksik2700 wtedy były naturalne

0

Lewandowski, chłopie co ty robisz?! :)

1

No i po zabawie :(

0

No Japonia narazie niezle

3

Mogli by już odwołać skoki :)

1

@MesQueUnClub96 ale dzisiaj mnie wk.... to, że Piter skoczył 5 metrów dalej od licznika Gajgera i nie zdobył medalu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?