lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kerouac jaki to kawałek?
2
@DawidekFCB jak wygramy to bd dobrze
0
Ciekawe kiedy Stano upomni Rudego co do wulgaryzmow
0
Paris w hejt parku! Coś pięknego, można umierać!
0
@cat_r37 może ma, może nie ma ale chciałbym aby perspektywiczny Puig został a starego nasyconego Sergio bym się pozbył bez wzgledu na pozycje
0
Wypieprzyć Busquetsa to Puig będzie miał minuty.Proste rozwiązanie
2
Co za....... typ
6
@Rewolucja123 oczywiście macie rację, niech w końcu zapieprzaja
0
Czy Koeman nie przesadza z intensywnością treningów wobec naszych gwiazdeczek? :)
To może źle odbić się na początku sezonu ogolem
3
Wielki Bayern nadal w gazie.To moze byc sezon Gnabriego
0
Bartomeu zrób to! Przyznaj się, że spieprzyłeś i odejdź
10
Fajnie,ze Poznan awansuje dalej
0
@amanter tylko pytam, spokojnie
0
Jest jakaś wypowiedź naszego kapitana po tym meczu?
0
@VenoM miejmy nadzieję, że Ronald dostrzeże, iż Sergio nie może grać w pierwszej 11 za żadne skarby. Inaczej z takim pomocnikiem to sezon w zapomnienie...
0
@MESSIah16 Żuraw! Żuraw! Żuraw! Władca muraw!
5
Jak tam zagrała nasza największa nadzieja na ten sezon Sergio Busquets?
1
O proszę jakoś Klich potrafi fajnie zagrać na najwyższym poziomie. A w kadrze Brzęczek nie potrafi wykorzystać jego potencjału
8
Mam nadzieję, że Koeman nie będzie się bał postawić na ANSU w ataku
0
@LioMessi10 wszystkie 115 bramek :)
1
@don'T.R.I.P.e Dawajcie Ernesta Walderowicza
0
Właśnie teraz podczas przerwy przy meczu Dania-Belgia puścili wszystkie bramki Messiego z Champions League. Zajęło to cała przerwę, kurlla coś pięknego.
0
@BarcaInfo oczywiście za frytki odejda
0
Dlaczego Niderlandy tylko 1:0 wygrały z Polską? Nie oglądałem meczu
0
@patry295 Soros?
1
@fart jakoś tak z automatu zakładam, że przegrają grając w 10
1
Lewczuk, dziękujemy... Czy klub ze stolycy już całkowicie odpada czy zagra w eliminacjach LE?
4
Już się niby pogodziłem, że Messi nigdy nie założy koszulki FCB.... Ale kuźwa, kiedyś to musiało nastąpić. Wielka szkoda, że w takich okolicznościach zegna się z Barceloną. Zawsze było mówisz Barca, myślisz Messi. A jednak będzie się trzeba przyzwyczaić do nowej rzeczywistości. Dzięki Ci Messi za wszystko! Jesteś Legendą!!!
0
Gdzie korzystniej przeniesc numer? (dotychczas Orange). Play czy Tmobile?
0
Co tu się stanęło się?.....