2

@kerouac jaki to kawałek?

2

@DawidekFCB jak wygramy to bd dobrze

0

Ciekawe kiedy Stano upomni Rudego co do wulgaryzmow

0

Paris w hejt parku! Coś pięknego, można umierać!

0

@cat_r37 może ma, może nie ma ale chciałbym aby perspektywiczny Puig został a starego nasyconego Sergio bym się pozbył bez wzgledu na pozycje

0

Wypieprzyć Busquetsa to Puig będzie miał minuty.Proste rozwiązanie

2

Co za....... typ

6

@Rewolucja123 oczywiście macie rację, niech w końcu zapieprzaja

0

Czy Koeman nie przesadza z intensywnością treningów wobec naszych gwiazdeczek? :)
To może źle odbić się na początku sezonu ogolem

3

Wielki Bayern nadal w gazie.To moze byc sezon Gnabriego

0

Bartomeu zrób to! Przyznaj się, że spieprzyłeś i odejdź

10

Fajnie,ze Poznan awansuje dalej

0

@amanter tylko pytam, spokojnie

0

Jest jakaś wypowiedź naszego kapitana po tym meczu?

0

@VenoM miejmy nadzieję, że Ronald dostrzeże, iż Sergio nie może grać w pierwszej 11 za żadne skarby. Inaczej z takim pomocnikiem to sezon w zapomnienie...

0

@MESSIah16 Żuraw! Żuraw! Żuraw! Władca muraw!

5

Jak tam zagrała nasza największa nadzieja na ten sezon Sergio Busquets?

1

O proszę jakoś Klich potrafi fajnie zagrać na najwyższym poziomie. A w kadrze Brzęczek nie potrafi wykorzystać jego potencjału

8

Mam nadzieję, że Koeman nie będzie się bał postawić na ANSU w ataku

0

@LioMessi10 wszystkie 115 bramek :)

1

@don'T.R.I.P.e Dawajcie Ernesta Walderowicza

0

Właśnie teraz podczas przerwy przy meczu Dania-Belgia puścili wszystkie bramki Messiego z Champions League. Zajęło to cała przerwę, kurlla coś pięknego.

0

@BarcaInfo oczywiście za frytki odejda

0

Dlaczego Niderlandy tylko 1:0 wygrały z Polską? Nie oglądałem meczu

0

@patry295 Soros?

1

@fart jakoś tak z automatu zakładam, że przegrają grając w 10

1

Lewczuk, dziękujemy... Czy klub ze stolycy już całkowicie odpada czy zagra w eliminacjach LE?

4

Już się niby pogodziłem, że Messi nigdy nie założy koszulki FCB.... Ale kuźwa, kiedyś to musiało nastąpić. Wielka szkoda, że w takich okolicznościach zegna się z Barceloną. Zawsze było mówisz Barca, myślisz Messi. A jednak będzie się trzeba przyzwyczaić do nowej rzeczywistości. Dzięki Ci Messi za wszystko! Jesteś Legendą!!!

0

Gdzie korzystniej przeniesc numer? (dotychczas Orange). Play czy Tmobile?

0

Co tu się stanęło się?.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?