4

Brawo Nejmar oby tak dalej

0

@Bykunn nie wiem, nie znam się, ale wygral. To jak to się nazywa?

0

Gra ktoś w pokera w STS? Kurlla ziomek wygrał dziś 1000 zł za 2zl

0

@Joe_Pesci kurlla dobre w uj

1

Fame mma 46 Hajto vs Kolton

1

@BarcaInfo i to jest pozytywna wiadomość w kontekście ćwierćfinału

1

@norbi77 Rakitic całkiem dobrze zaczął mecz no ale potem w głąb meczu cooraz gorzej....

2

Jest awans. Ale czy damy radę Bayernowi? Mam nadzieję, że tak :)

2

O, Zieliński dotknął Messiego

2

Brawo Suarez, Messi niech odpocznie ( zmiana)

0

No szkoda ale Messi jeszcze coś pyknie

2

Król futbolu i można się rozejść :)

0

Jak dobrze podziwiać niesamowite akcje Messiego

0

Lenglet! Oto chodzi

1

Ławkę to mamy dzisiaj marniutka

4

Brawo City, brawo Lyon!

0

No powiem wam Cristiano ładnie zapierdzielil

0

Kurna ciekawe co jutro będzie jak nasi będą grać

0

@badej60 idealne miejsce na lotnisko

0

@BarcaInfo ciekawe co na to Pan Sławek? :)

1

To chyba już wszystko rozstrzygnięte w dzisiejszych meczach

1

@Joe_Pesci za duże ale i tak bym się pobawił

1

@NeroTFP kurde groźnie to wyglądało, oby wszystko było w porzadku

0

@Joe_Pesci jednak były to materiały wybuchowe a nie pirotechniczne

0

@BulaKG ponoć jakiś pożar fajerwerków w magazynie spowodował to cos

1

@rasta212 pewnie urlop %

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ależ Young dokręcił

3

Co za czasy, nawet Arsenal zdobywa trofeum a my nic. No chyba, że CL ale to jest niemożliwe raczej

1

@Danny Gaucho dlaczego teraz takich nie robią. ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?