lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Brawo Nejmar oby tak dalej
0
@Bykunn nie wiem, nie znam się, ale wygral. To jak to się nazywa?
0
Gra ktoś w pokera w STS? Kurlla ziomek wygrał dziś 1000 zł za 2zl
0
@Joe_Pesci kurlla dobre w uj
1
Fame mma 46 Hajto vs Kolton
1
@BarcaInfo i to jest pozytywna wiadomość w kontekście ćwierćfinału
1
@norbi77 Rakitic całkiem dobrze zaczął mecz no ale potem w głąb meczu cooraz gorzej....
2
Jest awans. Ale czy damy radę Bayernowi? Mam nadzieję, że tak :)
2
O, Zieliński dotknął Messiego
2
Brawo Suarez, Messi niech odpocznie ( zmiana)
0
No szkoda ale Messi jeszcze coś pyknie
2
Król futbolu i można się rozejść :)
0
Jak dobrze podziwiać niesamowite akcje Messiego
0
Lenglet! Oto chodzi
1
Ławkę to mamy dzisiaj marniutka
4
Brawo City, brawo Lyon!
0
No powiem wam Cristiano ładnie zapierdzielil
0
Kurna ciekawe co jutro będzie jak nasi będą grać
0
@badej60 idealne miejsce na lotnisko
0
@BarcaInfo ciekawe co na to Pan Sławek? :)
1
To chyba już wszystko rozstrzygnięte w dzisiejszych meczach
1
@Joe_Pesci za duże ale i tak bym się pobawił
1
@NeroTFP kurde groźnie to wyglądało, oby wszystko było w porzadku
0
@Joe_Pesci jednak były to materiały wybuchowe a nie pirotechniczne
0
@BulaKG ponoć jakiś pożar fajerwerków w magazynie spowodował to cos
1
@rasta212 pewnie urlop %
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ależ Young dokręcił
3
Co za czasy, nawet Arsenal zdobywa trofeum a my nic. No chyba, że CL ale to jest niemożliwe raczej
1
@Danny Gaucho dlaczego teraz takich nie robią. ...