0

Jak oceniacie Milika? Chyba nie oddał strzału bodajże, może coś mi umknęło...

1

Pio! Pio! Pio! Oby tak dalej :)

0

Każdy głupek trafia w slupek

0

@Artsssfc na Amarene?

0

O Breaking Bad od początku na Axn Spin

3

@xBoMBoWiECx polski trener za granica ,szok

0

Przecież Najman jako ekspert TVP od sytuacji w USA to są normalnie jaja :)

0

@NaFazieHitman oj i wielka niespodziankę światu zrobily

2

Brawo Messi. Jeszcze gola z akcji i będzie git

0

@KacperVEB my to wiemy już przed meczem. A Ronald dalej na niego stawia. Dlaczego? :(

0

@clyde kurde co to jest, uuu aż mnie zmroziło

1

@maciekofcb No wiadomo. Ale biorąc pod uwagę okoliczności tego meczu to w miarę dobry wynik

0

Remis Rangers-Benfica to dla Lecha dobry wynik, nie?

4

@kiper09 ale przynajmniej wygrywa

0

Lech trochę jak FCB, w pucharach nieźle grają a w lidze klapa :)

0

@clyde Może by tak pan Kwiecień ściągnął Mario do Wieczystej Kraków

0

Real w formie.Takze bedzie nam CIĘŻKO odrabiac straty w LaLiga :(

0

Yyy to Madryt wygra grupe lekko.No nic zobaczymy czy nasi jutro wygraja

0

@FafitFCB Lewy jest incredible!

2

@Verema z parisem jeszcze

9

@Avatarr to czasem kolega Wichniarka nie był tam i nie widział tego

1

@FafitFCB cenne info ziomek, zwłaszcza jak się u somsiada dotankowalo "płynów" w ten sobotni wieczór

1

Messi tym środkiem pcha się, wkurzające

1

Wow nieprawdopodobne, Antek strzelil

0

No jak teraz tego nie wygrają to jesteśmy dziadami

0

I znów Lenglet wyleci z boiska w 2 polowie

0

Błąd jak w fifie

0

Nareszcie te łamagi zrobiły to co już dawno powinny zrobic

0

@Barcaa12 on jest jeszcze większą menda niż Marian Pazdzioch

0

@kuz Alez Carol ja zle wychowala.Chociaz jak sobie przypominam to ojciec byl alkoholikiem ,takze miala wzorce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?