lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak oceniacie Milika? Chyba nie oddał strzału bodajże, może coś mi umknęło...
1
Pio! Pio! Pio! Oby tak dalej :)
0
Każdy głupek trafia w slupek
0
@Artsssfc na Amarene?
0
O Breaking Bad od początku na Axn Spin
3
@xBoMBoWiECx polski trener za granica ,szok
0
Przecież Najman jako ekspert TVP od sytuacji w USA to są normalnie jaja :)
0
@NaFazieHitman oj i wielka niespodziankę światu zrobily
2
Brawo Messi. Jeszcze gola z akcji i będzie git
0
@KacperVEB my to wiemy już przed meczem. A Ronald dalej na niego stawia. Dlaczego? :(
0
@clyde kurde co to jest, uuu aż mnie zmroziło
1
@maciekofcb No wiadomo. Ale biorąc pod uwagę okoliczności tego meczu to w miarę dobry wynik
0
Remis Rangers-Benfica to dla Lecha dobry wynik, nie?
4
@kiper09 ale przynajmniej wygrywa
0
Lech trochę jak FCB, w pucharach nieźle grają a w lidze klapa :)
0
@clyde Może by tak pan Kwiecień ściągnął Mario do Wieczystej Kraków
0
Real w formie.Takze bedzie nam CIĘŻKO odrabiac straty w LaLiga :(
0
Yyy to Madryt wygra grupe lekko.No nic zobaczymy czy nasi jutro wygraja
0
@FafitFCB Lewy jest incredible!
2
@Verema z parisem jeszcze
9
@Avatarr to czasem kolega Wichniarka nie był tam i nie widział tego
1
@FafitFCB cenne info ziomek, zwłaszcza jak się u somsiada dotankowalo "płynów" w ten sobotni wieczór
1
Messi tym środkiem pcha się, wkurzające
1
Wow nieprawdopodobne, Antek strzelil
0
No jak teraz tego nie wygrają to jesteśmy dziadami
0
I znów Lenglet wyleci z boiska w 2 polowie
0
Błąd jak w fifie
0
Nareszcie te łamagi zrobiły to co już dawno powinny zrobic
0
@Barcaa12 on jest jeszcze większą menda niż Marian Pazdzioch
0
@kuz Alez Carol ja zle wychowala.Chociaz jak sobie przypominam to ojciec byl alkoholikiem ,takze miala wzorce