lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 a czy Ronaldo zagra w Bad boy czy jakoś tak? Odpowiedź nasuwa się sama
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KidusFCB jak mawia gościu z roboty : tylko spiri (czyt.drinki z wódka, albo sama sake) tylko nigdy nie pytałem czy nie będzie gorzej po tych lekarstwach
0
@IronSanHybrid fajne dzieuchy tam się wypowiadają ale co do ich odpowiedzi to już raczej słabo
0
@MESSIah16 Widzę, że Kosmity nie uzwgledniasz
0
@kulek22 kupon był stawiany? Tak z ciekawości pytam
0
Jeszcze to Spurs wygraja
0
@Rewolucja123 a penisem? Ciekawe kiedy do członka się przywala :p
0
@Lordzi Pukki za szeroki w barach i odwolali
0
Wysunięty paznokieć i odwołali bramkę Norwich :p
0
@itmustbejoke muszę schudnąć, wyglądam prawie jak ten bokser Butterbean
3
@Adamski69 ciekawe jak to będzie u nas wyglądać gdy Messi skończy kariere
0
No i po wigilii :)
1
@Hushovt ale co Raczkowski odwalil z karnym dla ŁKS i to po varze
2
@CalcioFan Niezgoda gdyby strzelił ponad 25 goli to również można by go powołać
0
@Konradomoreno to jest ten twór boxdela i Wojtka Golli? Przecież nie dawno było Najman Bonus itp...
1
Klub ze stolicy będzie mistrzem 2020, nikt im nie zagrozi. A Wisełka się utrzyma
1
Brawo Antoniiii!!!!
9
@ViscaBarca123 Kadzior ładna asysta
0
Ale to wyebal Salah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dostaniemy oklep? Remis może ugramy
0
Milik show z Genk
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kolo123 czeczen przegral?
1
Messi co odwalil ponownie :)
1
Raczej Joshua wygra z grubaskiem
0
4:2 yhy ,ogladalem boks aby po 3 rundzie nie bylo 4:4,obrona bez formy dalej
0
Widzialem dzis geniusz Kosmity z Barcelony ,teraz czas na jakiegos meksykanca z brytyjczykiem :) ale katem oka trzeba patrzec na Kosmite z pod Barcelony
0
To jest niesamowite,ze taki grubasek bedzie bronil pasów w wadze ciezkiej