1

Chyba Bonus XYZ dostanie wpieprz od Najmana....mozemy byc swaidkami historycznej chwili

1

Zenadion of fight women to fame mma :)

1

@kubix05 taktyka ZSRR

0

Valverde out!Stolarczyk out!

19

Mam nadzieje,iz Messi oprocz 6 Zlotego Buta dostanie 6 Złotą Piłkę ( indywidualnie zasluguje) ....czas pokaże

4

@Kompletny nara

0

Blazen Lahoz sedziuje nam mecz.....padaka

0

Jestem pelen podziwu gry Norwegii.Tak grac z Hiszpania,nasza kadra oprocz Lewego to juz w szatni by przegrala taki mecz zwlaszcza pod wodza Jurka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kristofer zszedl i remis?Przypadek?

0

@Kamilos84 Jerzy Dudek pewnie sie usmiechnal jak zobaczyl interwencje :)

0

Nad Milanem to jakaś klatwa wisi chyba

0

@MSDCbrzdyk piwo sobie kup

2

Niech ta druzyna zagra najlepszy mecz w tym sezonie bo gramy u siebie i w Champions League.Valverde oby Ci sie dzisiaj udalo ze składem i funkcjonowaniem teamu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gurales wlasnie tez mnie to zdziwilo

0

Ładnie to Robus zrobił

0

Po remisie w derbach Madrytu,mozemy byc zadowoleni.Barca wygrala na wyjezdzie ( dobrze grali? )

0

@BigShaq nie ma Arnolda z Liverpoolu,beka w ciul z tej 11

8

@Odesseiron o nie tylko ja mam zjebane mysli

0

Musisz sie podac do dymisji po jutrzejszej porazce

0

@koszol pelen podziwu jestem dla Ciebie,ze bez wulgaryzmow ...yoda

1

@Kapitan hawk mieli nosa skurczybyki

0

Dobra,nara bo zaczeli usuwac komentarze

0

Nawet Maryla Rodowicz w Tvp 2 nie jest w stanie mnie ukoic po porazce FCB :( ale gdybym jutro przeczytal wiadomosc na fcbarca.com Valverde zwolniony....cos tak pieknego a niemożliwego

0

@Agent47 a ogladne sobie po wkurw.....po meczu

0

@badej60 stary cos w tym jest

0

@Robert1603 powinien wprost wskazac na wyp.. EV .Wtedy moze jeszcze cos wygra w karierze

0

Potezny Lukaku 2:0 dla Internazionale

0

Moze Vidal uratuje nam ...remis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?