5

Grigorij Krychowiak najlepszy z naszych dzisiaj

0

Szymanski dobry wystep.Robercik pokaz im jak sie strzela mistrzu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DawidekFCB moze cos w tym jest

0

Szkoda zmarnowanych okazji,gdyby RL9 gral to pewnie bysmy wygrywali 4:0 :p

0

Polski Rusek strzelil!!!

1

Kto oglada lajwa patomejwena? :)

0

Nie ogladalem ale Messi King to oczywistosc

0

Bramka do szatni widze..król futbolu ratuje honor

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GeFcIo masz racje ale kosztem CR7 ...jakos nie chce mi sie wierzyc aby tak zaglosowali

0

Robert co ty tam odwalasz!

0

Brawooo Lewandowskyyyyyyy!

0

Jakby Waldemar przegral z Celta to i tak zostanie na stanowisku,kto rowniez tak uwaza?

2

Bedzie 7:0 cos czuje

0

Niezle ten Rodrygo zaczal

4

Co Daglas Koszta porobil to ja cie nie moge.Kozak!

5

FC Lewandowski Monachium....i jak Hajto poucza drugiego komentatora

1

Barca -Bayern coz to bylby za potezny mecz

1

Jestem ciekaw kto dostanie zupe ze studia PolsatLM do jedzenia

0

@Cwaniak4 co zrobimy? :D

1

Brawa dla Slavii za historyczny wynik,co do gry Barcy to szkoda strzepic ryja

1

@fart tak jak Roma

0

Kolarz ty wariacie

0

Kurde bele szkooooda

0

Taki Bayern po jednej wysokiej porazce potrafi zwolnic trenera a u nas beda trzymac Balberde do usranej smierci....

13

Mimo,ze nasi dzisiaj kolejny raz sie zblaznili to Real wyciaga pomocna dlon ,brawa za remis

3

Niech dalej stoja jak kolki...zenada

0

Pije zdrowie tej osoby ,ktora pierwsza zmieni czas z 3 na 2 i bedziemy spac dluzej

1

Bonus na zawsze w naszych sercach...takze przed Najmanem kariera w fame mma 69 stoi otworem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?