0

@KapiFCB no a jak

0

Ale i tak Rakitic bedzie mial wiecej minut w sezonie niz Antek

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Alez pjast zaskoczyl Łukaszenke

1

@lukas10 ja 5:15 wstaje i chyba zaryzykuje nocke...oby tylko Argentina sie spisała

0

Finał Copa America:Brazylia-Chile...chyba,ze Messi pokaze swoj geniusz w półfinale ...

0

Oby to sie nie zemscilo

0

@Suzu w sumie moze tak byc

0

Messi wez ogarnij bo koledzy nawet bramke zdobyli,to juz cos

0

@BarcaInfo bardzo dobrze

0

Oby Argentyna awansowala jakims cudem ale w polfinale z gospodarzem to juz bylby koniec...chyba..moze zaskocza :p

4

Fornalik,fornalis a walil to pies

0

Everton do Barcy :) kurla kutinio asysta..

0

Kto to Everton? Gdzie gra?

0

Czy La Rambla wierzy w awans pilkarzy U-21 do polfinalu ( czyli remis albo wygrana) ?

0

@Michalowsky99 tylko po to aby znow spadnac

1

@Avada Kedavra ale MVP tez dalo CL 2011

0

@katalonia15 i David Villa w roli Larssona :)

0

Mlodzi wygrajcie ten mecz!!!

0

Aczkolwwiek Grabara ratuje znów nam dupe minuta 54

5

Mimo wszystko chlopacy zapieprzaja pomimo brakow technicznych.Kurlla seniorzy powinni brac przyklad z mlodych,ze sercem,mega zaanagazowaniem jestes w stanie cos ugrac...a nie liczenie profitow z reklam itp

0

Bielik do Barcy? :)

1

@pio92 przecie to dmitri Zewlakowow slynny armensko-pakistanski pan plikarz o korzeniach polskich

0

@Walker szkoda strzepic ryja :) nie warto k....bylo...

0

@Arkon dzieki za info,jak dla mnie Krowiarki :)

0

@szkutnik91 tylko zeby nie spoznil sie na trening

0

Wychodzil ktos na Babia Gore?Jaka skala trudnosci?Slyszalem,ze warunki pogodowe bardzo zmienne

1

@dobryduch moze nie najlepszy ale nigdy sie tak nie denerwowalem podczas meczu.Final CL 2006 Barca-Arsenal

0

@Bovciek Tylko,zeby nie przepadł w Fiorentinie jak Kapustka w Leicester

3

Moze zamiast De Ligt to Bielik do Barcy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?