0

Suuuper wynik!Mimo wielokrotnych pomylek Darka fajnie oglądało się to spotkanie

0

Bedzie remis 3:3

0

Ale jaja nasi prowadza! Widac,ze Bielikowi pomogła gra w barazach o awans do premier league :)

0

@BartqRKO A Barca wygrala LM po decydujacej bramce Bielika

3

Darek idz juz na emeryture!

7

Kurlla Zurkowski zaskoczyl :) moze cos powalcza chlopaki

0

@VuVuZela taa i jeszcze Chartlon uzyskał promocje do CL

1

Yhy..poczatek egzekucji ze strony Belgii

2

Polacy U -21 unikna dzisiaj kompromitacji?

1

@Barwindg no tak...jak w FCB do Leo ,moze cos strzeli....

0

Eksperci od siatkówki komentują ten mecz czy co ?

0

Życzę Argentynie zwycięstwa ze względu na Leo...ale Kolumbia raczej lepszy skład

2

Gorszej wiadomosci to dzisiaj przeczytac nie moglem....yhy...czyli nie bedzie zadnej rewolucji w skladzie a szkoda...za rok potrojna korona sfrajerzenia sie na trzech frontach

0

Krzysztooofff Piatek!!!!

0

@Barwindg taka prawda,chociaz...laga do przodu moze sie cos udo

0

Kurlla ostro,byc moze cos w tym jest....

0

@Michaelo20000 napij sie zubra,ale i tak te piwa w smaku jeden pies,chociaz pijac zywiec czuje sie wyraznie inny smak..bardziej gorzki

0

Odpalam fcbarca.com po robocie (14) i wiadomosc od 12:00 Valverde byc moze zwolniony....  :) i wchodze teraz a nadal Ernesto trenerem.....

0

I znowu sie sfrajerzyli....musi nastapic rewolucja bo inaczej bedzie katastrofa

1

Jak to nie wpadlo to juz game over

1

A jednak nasi chlopcy robia rekonstrukcje ze stadionu Anfield ( najgorsze,ze Valverde zostaje)

1

Rakitic,Buskets, itp nazwiska grają jednak na stojaco....najgorsze ,iz Ernesto zostanie na next sezon....nazwiskami to my w przyszlym sezonie nic nie ugramy

0

@Croocers Wazne ,ze Robus strzelil 

0

Ciekawe czy wygraja,czy beda grac na stojaco...chociaz Valencia to nie Liverpool dadza rade...chyba

0

Polska mysl obroncow przede wszystkim do TYŁU gramy 

0

U was rowniez jest piekny: deszczowo-wietrzny wieczorek majowy ?(okolice pod Krakowem)

8

Edit:Wałęsa Lech ,pseudonim: Bolek

5

WTF?

3

1992 Barca i wszystko jasne.To byl jeszcze Puchar Europy

0

Ja ...tego nie rozumiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?