lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suuuper wynik!Mimo wielokrotnych pomylek Darka fajnie oglądało się to spotkanie
0
Bedzie remis 3:3
0
Ale jaja nasi prowadza! Widac,ze Bielikowi pomogła gra w barazach o awans do premier league :)
0
@BartqRKO A Barca wygrala LM po decydujacej bramce Bielika
3
Darek idz juz na emeryture!
7
Kurlla Zurkowski zaskoczyl :) moze cos powalcza chlopaki
0
@VuVuZela taa i jeszcze Chartlon uzyskał promocje do CL
1
Yhy..poczatek egzekucji ze strony Belgii
2
Polacy U -21 unikna dzisiaj kompromitacji?
1
@Barwindg no tak...jak w FCB do Leo ,moze cos strzeli....
0
Eksperci od siatkówki komentują ten mecz czy co ?
0
Życzę Argentynie zwycięstwa ze względu na Leo...ale Kolumbia raczej lepszy skład
2
Gorszej wiadomosci to dzisiaj przeczytac nie moglem....yhy...czyli nie bedzie zadnej rewolucji w skladzie a szkoda...za rok potrojna korona sfrajerzenia sie na trzech frontach
0
Krzysztooofff Piatek!!!!
0
@Barwindg taka prawda,chociaz...laga do przodu moze sie cos udo
0
Kurlla ostro,byc moze cos w tym jest....
0
@Michaelo20000 napij sie zubra,ale i tak te piwa w smaku jeden pies,chociaz pijac zywiec czuje sie wyraznie inny smak..bardziej gorzki
0
Odpalam fcbarca.com po robocie (14) i wiadomosc od 12:00 Valverde byc moze zwolniony.... :) i wchodze teraz a nadal Ernesto trenerem.....
0
I znowu sie sfrajerzyli....musi nastapic rewolucja bo inaczej bedzie katastrofa
1
Jak to nie wpadlo to juz game over
1
A jednak nasi chlopcy robia rekonstrukcje ze stadionu Anfield ( najgorsze,ze Valverde zostaje)
1
Rakitic,Buskets, itp nazwiska grają jednak na stojaco....najgorsze ,iz Ernesto zostanie na next sezon....nazwiskami to my w przyszlym sezonie nic nie ugramy
0
@Croocers Wazne ,ze Robus strzelil
0
Ciekawe czy wygraja,czy beda grac na stojaco...chociaz Valencia to nie Liverpool dadza rade...chyba
0
Polska mysl obroncow przede wszystkim do TYŁU gramy
0
U was rowniez jest piekny: deszczowo-wietrzny wieczorek majowy ?(okolice pod Krakowem)
8
Edit:Wałęsa Lech ,pseudonim: Bolek
5
WTF?
3
1992 Barca i wszystko jasne.To byl jeszcze Puchar Europy
0
Ja ...tego nie rozumiem