0

Kevin to tylko tak na sztuke w skladzie na ten mecz

0

Niech EV wpusci Rakiticia za Dembele to juz bedzie szczyt szczytow

0

A jednak strzelil ,cale szczescie ,iz prowadzimy 1:0 do przerwy

0

Messi nie strzeli karnego

1

Panie Ernesto moze Malcom od drugiej polowy????

1

Messi jest jakis dziwny,niezbyt szybki

1

Pjontek!Pow!Pow!Pow!

0

Alez lipnie gra Barca...niech sie obudza bo ten mecz trzeba wygrac!

0

Nelson Semedo panie komentatorze

1

Jeszcze Cwiakala tez komentuje,bedzie dobrze

0

Vamos Barca!Po zwyciestwo

0

Kurla,stawialem na Herthe

0

Mam przeczucie,ze Kevin strzeli bramke

0

Dzisiaj wieczorem Barca jak również Milan z Piatkiem musza wygrac spotkania.Moze Malcom zabłysnie,a Kristoff Pjontek znow ucieszy kibicow Milanu

3

Jo w gimnazjum uslyszalem nute pt." Pocaluj mnie w dupe" Karramby i tak pokochalem rap.Pozdro 600 dla kumatych :)

1

Kurde fajnie ,iz moglem podziwiac gre Puyola (wg Szpaka "Puziola") to byl Prawdziwy Przywodca FCB

1

Oby nieeeee :)

0

Mogl zostac...a tu znowu decydujacy mecz w CL i znowu PSG moze odpasc bo Ney ma kontuzje

2

Eleven jak ty mnie zaimponowales!!!

0

Gieniusz z niego

0

Kristoff Piatek jest prze ...wariat

0

Ziomek zrob jakiegos strima czy cos

2

Kuzwa...skoki,city-arsenal,betis-atleti rozdwoic sie trzeba

0

Taa a Aleksander Kwasniewski zostanie twarza kampanii stop pijanym kierowcom

0

Sraly muszki bedzie WIOSNA

4

Alez piekne loty naszych skoczkow!

0

Juuurek sie nie odwazy grac trzema

1

O zesz w morde Piatek!!!!!!

15

Kristoff Piątek!!!!

0

Jest szansa,ze Dembele zagra z Lyonem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?