0

Vel Matol Lahoz

4

Arturo Vidal musi grac jak najczesciej! Raz on raz Rakitic i na wymiane z Busquestsem

0

Oj Gonzalo Gonzalo.....

1

Ogladam mecz Milan -Juve na eleven,widzieliście reklame jakiegos bukmachera az zmniejszyli widok meczu.Zaczynaja sie bawic w jutub..za chwile po 10 minutach meczu wlaczy sie jakas reklama

1

Jego to nawet do piekła nie przyjma

1

Brawo Juan Mata!!!

1

I jeszcze te nasze kijowe koszulki i Marciniak...oby to wygrala Barca

1

Andrzej Strejlau ps.Buldog komentuje mecz takze szykuje sie "swietny" komentarz

0

Stary niech Messi wroci na mecz ligowy albo po reprezentacji.Spokojnie szkoda ryzykowac

0

Panie Dembele ja dzis wierzę,iż zrobi pan show

0

O to Napoli powalczy o 3 pkt z PSG

0

Julen,Julenku zostan :)

0

Kurlla nie wierzylem w Roberto a po meczu czapki z glow ,wspanialy wystep

1

Barca!Barca!Barca! Coz za mecz calej druzyny.Suarez kozak!Messi moze byc dumny z kolegów

0

Jaki wynik obstawiacie?Ja myślę,iż będzie 2:1 dla FCB.Bramki: 1:0 Rakitic, 1:1 Benzyna 95 , 2:1 Luis Suarez

0

Miejmy nadzieje,iz Malcom bedzie mial okazje bic brawo z lawki rezerwowej na Camp Nou dla kolegow za zwyciestwo z klubem ze stolicy Hiszpanii.No chyba,ze wejdzie w 89 minucie i na boisku bedzie sie cieszyl ze zwycięstwa

0

Ale ładną bramkę strzelił kopacz z pogoni w kopaczekstraklapie

0

Szkoda,ze nie ma Semedo.Malcom wejdzie jednak w 83 minucie

1

A zupa z dyni na swinskim ryju bedzie?

0

Malcom pewnie wejdzie 83 minucie,ale obym sie mylił

0

Ty wlasnie zmienilem,nie wiedzialem nawet :)

2

Aha,czyli ogladamy mecz Manchester United-Cristiano Ronaldo wg komentatorow

3

Jak tak dalej to przebije Iwanskiego w spuszczaniu sie nad bylym zawodnikiem Sportingu Lizbona

1

250 ml asysty Cristiana Ronalda

0

Kolton wzoruje sie na jakims paulo kocco....

1

Na Old Trafford graja w rugby czy cos?bo jakies linie sa niby zmazane

4

Halo Franek???Polsat error 404

8

Dzisiaj zaglosowalbym na Messiego.Ale niestety nie jest w moim okregu wyborczym

1

Kuzwa a jednak zlamanie....szkoda ,iz to sie wydarzylo...zycie,niech mistrz sie kuruje.Oby wszystko szlo zgodnie z planem i wroci do gry po 3-4 tygodniach

0

Spokojnie,to jest dopiero pol rundy jesiennej.Niech sie wyleczy i wroci w pelni formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?