lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vel Matol Lahoz
4
Arturo Vidal musi grac jak najczesciej! Raz on raz Rakitic i na wymiane z Busquestsem
0
Oj Gonzalo Gonzalo.....
1
Ogladam mecz Milan -Juve na eleven,widzieliście reklame jakiegos bukmachera az zmniejszyli widok meczu.Zaczynaja sie bawic w jutub..za chwile po 10 minutach meczu wlaczy sie jakas reklama
1
Jego to nawet do piekła nie przyjma
1
Brawo Juan Mata!!!
1
I jeszcze te nasze kijowe koszulki i Marciniak...oby to wygrala Barca
1
Andrzej Strejlau ps.Buldog komentuje mecz takze szykuje sie "swietny" komentarz
0
Stary niech Messi wroci na mecz ligowy albo po reprezentacji.Spokojnie szkoda ryzykowac
0
Panie Dembele ja dzis wierzę,iż zrobi pan show
0
O to Napoli powalczy o 3 pkt z PSG
0
Julen,Julenku zostan :)
0
Kurlla nie wierzylem w Roberto a po meczu czapki z glow ,wspanialy wystep
1
Barca!Barca!Barca! Coz za mecz calej druzyny.Suarez kozak!Messi moze byc dumny z kolegów
0
Jaki wynik obstawiacie?Ja myślę,iż będzie 2:1 dla FCB.Bramki: 1:0 Rakitic, 1:1 Benzyna 95 , 2:1 Luis Suarez
0
Miejmy nadzieje,iz Malcom bedzie mial okazje bic brawo z lawki rezerwowej na Camp Nou dla kolegow za zwyciestwo z klubem ze stolicy Hiszpanii.No chyba,ze wejdzie w 89 minucie i na boisku bedzie sie cieszyl ze zwycięstwa
0
Ale ładną bramkę strzelił kopacz z pogoni w kopaczekstraklapie
0
Szkoda,ze nie ma Semedo.Malcom wejdzie jednak w 83 minucie
1
A zupa z dyni na swinskim ryju bedzie?
0
Malcom pewnie wejdzie 83 minucie,ale obym sie mylił
0
Ty wlasnie zmienilem,nie wiedzialem nawet :)
2
Aha,czyli ogladamy mecz Manchester United-Cristiano Ronaldo wg komentatorow
3
Jak tak dalej to przebije Iwanskiego w spuszczaniu sie nad bylym zawodnikiem Sportingu Lizbona
1
250 ml asysty Cristiana Ronalda
0
Kolton wzoruje sie na jakims paulo kocco....
1
Na Old Trafford graja w rugby czy cos?bo jakies linie sa niby zmazane
4
Halo Franek???Polsat error 404
8
Dzisiaj zaglosowalbym na Messiego.Ale niestety nie jest w moim okregu wyborczym
1
Kuzwa a jednak zlamanie....szkoda ,iz to sie wydarzylo...zycie,niech mistrz sie kuruje.Oby wszystko szlo zgodnie z planem i wroci do gry po 3-4 tygodniach
0
Spokojnie,to jest dopiero pol rundy jesiennej.Niech sie wyleczy i wroci w pelni formy