lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polacy do boju!Walczcie do upadlego!Po zwyciestwo z Serbia!
0
Chodkiewicz Bohater!!!
0
Niech siatkarze wygraja ,chociazby 3:2 i jutro mozna sie martwic o ewentualny awans
1
Piatek znow strzelil.Dawac go do Barcelony :)
0
Padaka,padaka i jeszcze raz padaka
0
Czyzby Samuel pokusil sie o czerwo.....
0
O zesz k.....,co oni oni zrobili,spia czy co?
0
Niech szybko strzela na 2:0 i bedzie po sprawie
0
Munirek baardzo slabo gra.....
1
Jak ja sie ciesze,ze mamy Coutinho w skladzie :)
2
Szeremeta do boju!Wygraj!Ostatnio slabo z boksem polskim,niech obroni tytuł.
1
Kurna niech w kwietniu dojdzie do pojedynku tytanow AJ and DW
1
Alez mu Joshua wypieprzyl strzala.Niech w koncu z Wilderem zawalcza...to bylaby Mega walka
0
Jak Joshua wygra to niech dogada sie z Wilderem i niech w koncu ze soba zawalcza
0
Chociaz tyle dobrze,ze klub ze stolicy remisuje.Moze przegraja
2
Po tym meczu siostry i bracia napijcie sie czegos mocniejszego....kurllaaaa
0
Brawo dla siatkarzy za walke,bo godzine temu ich cisnalem
0
W koncu blok!!!! Oto chodzi
0
Niech siatkarze wygraja tego seta to nie bedzie tragedii
0
Musza wygrac z Argentina!Nie ma innej mozliwosci.
0
Alibi.com.
1
Costa co za s........n
1
Wisełka! Powrot do przeszłości!
0
Wisła Kraków!!!Tylko zwycięstwo!!!
4
A pieprzysz głupoty...to co powrot peło?
0
Wytlumaczy mi ktos co ta Hiszpania odpierdziela w meczu z wicemistrzem Swiata? :)
0
Krzysztof Piatek?A kto to jest?Jurek Killer
1
Spokojnie Piatek jest szykowany na 10 minutowy wystep z Irlandia w meczu o stawke (kto mniej straci sil)
0
Tyz prowda.
5
Czyli tak Piatek nie wejdzie,Włochy strzela na 2:1.Amen