0

Polacy do boju!Walczcie do upadlego!Po zwyciestwo z Serbia!

0

Chodkiewicz Bohater!!!

0

Niech siatkarze wygraja ,chociazby 3:2 i jutro mozna sie martwic o ewentualny awans

1

Piatek znow strzelil.Dawac go do Barcelony :)

0

Padaka,padaka i jeszcze raz padaka

0

Czyzby Samuel pokusil sie o czerwo.....

0

O zesz k.....,co oni oni zrobili,spia czy co?

0

Niech szybko strzela na 2:0 i bedzie po sprawie

0

Munirek baardzo slabo gra.....

1

Jak ja sie ciesze,ze mamy Coutinho w skladzie :)

2

Szeremeta do boju!Wygraj!Ostatnio slabo z boksem polskim,niech obroni tytuł.

1

Kurna niech w kwietniu dojdzie do pojedynku tytanow AJ and DW

1

Alez mu Joshua wypieprzyl strzala.Niech w koncu z Wilderem zawalcza...to bylaby Mega walka

0

Jak Joshua wygra to niech dogada sie z Wilderem i niech w koncu ze soba zawalcza

0

Chociaz tyle dobrze,ze klub ze stolicy remisuje.Moze przegraja

2

Po tym meczu siostry i bracia napijcie sie czegos mocniejszego....kurllaaaa

0

Brawo dla siatkarzy za walke,bo godzine temu ich cisnalem

0

W koncu blok!!!! Oto chodzi

0

Niech siatkarze wygraja tego seta to nie bedzie tragedii

0

Musza wygrac z Argentina!Nie ma innej mozliwosci.

0

Alibi.com.

1

Costa co za s........n

1

Wisełka! Powrot do przeszłości!

0

Wisła Kraków!!!Tylko zwycięstwo!!!

4

A pieprzysz głupoty...to co powrot peło?

0

Wytlumaczy mi ktos co ta Hiszpania odpierdziela w meczu z wicemistrzem Swiata? :)

0

Krzysztof Piatek?A kto to jest?Jurek Killer

1

Spokojnie Piatek jest szykowany na 10 minutowy wystep z Irlandia w meczu o stawke (kto mniej straci sil)

0

Tyz prowda.

5

Czyli tak Piatek nie wejdzie,Włochy strzela na 2:1.Amen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?