0

Nowy talizman = jak najbardziej

0

Jakby kto mial to prosze o link z wreczania Superpucharu dla Messiego i FCB

20

Szmaciarze z anal plus nie pokaza wreczenia superpucharu bo co nie zdaza na powtórkę z zabawy z golfem.....ja pieprze

2

Campeone!Campeone! Oby to byl poczatek historycznego sezonu,wlacznie z triumfem w LM.

0

Marc !!!!!Dziekujemy!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurla ale Dembe zajebal...ciekawe czy Vidal dostanie kartke?

1

To mi sie podoba,iz Coutinho wali z daleka

0

Szanowny panie Dembele,prosze o wiecej takich bramek,zwlaszcza w fazie pucharowej LM

0

Dembeeeee!!!!!!!!!

0

Czyzby dogrywka?

0

I cyk zolta kartka

0

Wchodzi geniusz!Oto chodzi,Arthur dzisiaj pierwszy raz go widze,szalu to nima

4

Gdy widze Rakiticia (wicemistrz swiata) jak wejdzie na 2 polowe to warto ogladac druga polowke

0

Pan przyszly prezydent walnal gola! I po przerwie nagly atak Messiego and spolki

0

Gruby czemu tego nie strzeliles

1

Od 46 min prosze o pana Kultinio and Rakiticia i moze cos z tego bedzie

1

Albo raczej nie pij :p

1

Pan Athrur raczej nie widoczny

0

Sergio zolta juz w 16 min,nie dobrze

1

Kurla,chodzilo mi oto,zeby takich komentarzy nie bylo odrazu po pierwszych spotkaniach

0

Yhy....nasze gwiazdy musza teraz spiac dupska i juz w pierwszym meczu wlaczyc tryb zwycieski

2

Kuzwa ,nic nie graja.Messi kapitan stoi,Pique wprowadza chaos w obronie.Arthur podzielil los Gomesa,itp...oby te kwestie nie byly wymieniane w nadchodzacym sezonie.Barca po Superpuchar!!!

0

O pan Orlowski komentuje,to mnie sie przypominaja same zwyciestwa Barcy.Oby to byl dobry prognostyk

0

Barca po zwyciestwo!!!

0

Jak gra z dobrymi pomocnikami co mu daja pile to potrafi...jednak nigdy nie bedzie zawodnikiem klasyfikowanych w top swiatowy ogolnie pilki...nie ten poziom co Cristiano,Messi,Neymar juz o dawnych gwiazdach wspominajac...sam nie jest w stanie przejsc kilku graczy i zdobyc bramke...no ale tak trzeba sie cieszyc z takiego napastnika

0

I cyk 60 min wchodzi na boisko,dogrywka 100 min i czerwona kartka...dobra juz nie kracze ide sie napic

5

Najwazniejsze jest to ,iz Krol Futbolu powraca do gry aby nas,kibicow cieszyc swoja postawa na boisku.

0

Obawiam sie o Lengleta i Rafinhe.Zawodnika z Francji nie znam(nie sledzilem jego gry) a co do Rafinhy??? Bedzie mu sie chcialo? Bo i tak nie zostanie w klubie.Mysle,iz Arthur pokaze klase

0

Spokojnie,pewnie zaraz beda mieli serie 3 porazek z rzedu i po optymizmie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?