lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A nasz Robus?Tez zajechany?
1
Zwiazek Radziecki ladnie jedzie z kolejnym rywalem
1
Kolega Cionka z Egiptu?
0
Ciekawe co pokaze Salah?
6
Juz za 4 lata,juz za 4 lata Polska bedzie mistrzem swiata
2
To jest koniec tej druzyny
8
Milik zaczyna show
0
Naprzod Polacy!Po zwyciestwo!
1
Co do Cionka to jestem w lekkim szoku...no nic zobaczymy po 19,czy Nawalka dobrze zrobil
0
Jest jakis gracz z Tunezji ,ktory dobrze gra w Europie?
0
Ilosci wypitej wodeczki robia swoje ;)
0
Prawie Pablo Escobar strzelil
0
Lepiej by bylo gdyby jutro Robert mial najlepszy mecz w karierze reprezentacyjnej i walnal 3 gole
0
Ojojojoj a co to sie stanelo?
4
Coutinho to jest kocur!
0
Ale to koncertowo spieprzyli
1
W koncu strzelili!!!Brawo Meksyk!Jazda z Niemcami
0
Dobrze Meksyk gra,tylko niech poprawia celnosc strzalow
5
W koncu ktos inny oprocz Messiego strzelil
0
Cristiano ladnie nawali bramek w fazie grupowej,jak juz z Hiszpania ma 2 to co dopiero z Marokiem i Iranem
2
Kurllla gorzej to nie moglo sie wydarzyc....
0
Teraz Car przemawia
0
No to ladny syf zrobili ,czyli Hiszpania raczej nic nie osiagnie
1
Kurllla Peszko pewnie porobiony recytuje" Litwo ojczyzno moja"
0
Nie no bez jaj...
0
Panowie,to co z tym Glikiem?Pojedzie na MS,a jak duet Pazdan-Bednarek zagra z Senegalem na zero i wygramy to niewyobrazam sobie zmiany lini obrony
0
Oby,stary jak on sie wezmie za rozrysowanie taktyki rywala to nie ma bata we wsi
0
Ogolnie to cos co bylo na tvp ...kuzwa sami mlodzi artysci:maryla,jakies dziadki spiewajace piosenki mundialowe sprzed 40 lat,kombii....
1
Obrona w meczu z Senegalem musi zagrac 150% lepiej a w ataku cos strzelimy,oby Milik juz nie pudlowal
0
Na druga polowe Milika niech wpusci