1

A nasz Robus?Tez zajechany?

1

Zwiazek Radziecki ladnie jedzie z kolejnym rywalem

1

Kolega Cionka z Egiptu?

0

Ciekawe co pokaze Salah?

6

Juz za 4 lata,juz za 4 lata Polska bedzie mistrzem swiata

2

To jest koniec tej druzyny

8

Milik zaczyna show

0

Naprzod Polacy!Po zwyciestwo!

1

Co do Cionka to jestem w lekkim szoku...no nic zobaczymy po 19,czy Nawalka dobrze zrobil

0

Jest jakis gracz z Tunezji ,ktory dobrze gra w Europie?

0

Ilosci wypitej wodeczki robia swoje ;)

0

Prawie Pablo Escobar strzelil

0

Lepiej by bylo gdyby jutro Robert mial najlepszy mecz w karierze reprezentacyjnej i walnal 3 gole

0

Ojojojoj a co to sie stanelo?

4

Coutinho to jest kocur!

0

Ale to koncertowo spieprzyli

1

W koncu strzelili!!!Brawo Meksyk!Jazda z Niemcami

0

Dobrze Meksyk gra,tylko niech poprawia celnosc strzalow

5

W koncu ktos inny oprocz Messiego strzelil

0

Cristiano ladnie nawali bramek w fazie grupowej,jak juz z Hiszpania ma 2 to co dopiero z Marokiem i Iranem

2

Kurllla gorzej to nie moglo sie wydarzyc....

0

Teraz Car przemawia

0

No to ladny syf zrobili ,czyli Hiszpania raczej nic nie osiagnie

1

Kurllla Peszko pewnie porobiony recytuje" Litwo ojczyzno moja"

0

Nie no bez jaj...

0

Panowie,to co z tym Glikiem?Pojedzie na MS,a jak duet Pazdan-Bednarek zagra z Senegalem na zero i wygramy to niewyobrazam sobie zmiany lini obrony

0

Oby,stary jak on sie wezmie za rozrysowanie taktyki rywala to nie ma bata we wsi

0

Ogolnie to cos co bylo na tvp ...kuzwa sami mlodzi artysci:maryla,jakies dziadki spiewajace piosenki mundialowe sprzed 40 lat,kombii....

1

Obrona w meczu z Senegalem musi zagrac 150% lepiej a w ataku cos strzelimy,oby Milik juz nie pudlowal

0

Na druga polowe Milika niech wpusci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?