0

Ok,iz Real znow zagra w finale, ale inaczej bym do tego sie odniosl jesli by faktycznie grali fajna pilke i mieli przewage.Otoz Bayern mial przewage ale zabraklo im skutecznosci plus bledy w obronie .Swoja droga bramkarz Bayernu swoja postawa zasluguje na transfer do ekstraklapy

1

Masz racje,trzeba sie napic piwka albo cos i do spania

0

Masz racje,grac troszke gowniana pilke ,cos tam strzelic i wystarczy.Zapomnialem miec troche szczescia(czytaj:sedziowie)

0

No nic ,niestety Real wygra po raz 3 LM.Bayern byl w sumie lepszy ale zabraklo troche skutecznosci...Cristiano zagral w tych meczach totalne gowno..jak sobie pomysle,iz mialby dostac ZP to....zobaczymy co na Mundialu sie podzieje.Ta sytuacja z Marcelo-raczej powinien byc rzut karny

0

Powiem wam,ze bramkarz Bayernu to totalnie rozjebal system.Gosciu powinien przyjsc do ekstraklasy bo ewidentnie reprezentuje ten swietny poziom :)

4

K......sedzia wali w c.... ewidentnie

0

Zapowiada sie ciekawe widowisko

0

Dobra,dzisiaj nie wierze w Bayern aby odrobil straty.Jedynie Liverpool z Salahem byc moze zaszkodza Realowi ale... ( jakby tak Lewy i spolka zaskoczyl i ....)

1

Jesli Peszko mialby jechac do Rosji to ja bym wolal Makuszewskiego.Pomimo tego,iz dopiero co po kontuzji

0

Jak wyjdziemy z drugiego miejsca to bedzie sukcesik.Nie daje naszym szans w starciu z Belgia albo Anglia w fazie pucharowej

0

Polecam Eriksena and .....moze pana Salaha :)

1

Rowniez seria Wladca Pierscieni and Hobbit znakomicie sie oglada

1

Widze,iz bylo pite.Takze najlepszego

0

Bedzie przejazd z atrapami pucharow

0

Kuzwa,ale jaja!

0

Kurlaaa...szkoda,ze Juve strzelilo

0

Jak tam ziomki?Mysle,ze Barca to jest gigant w tym sezonie...Trzymam kciuki za FCL a zeby utarlo nosa druzynie ze stolicy Hiszpanii

36

A Messi to Maradona

1

Jesli Bayern nie da rady z Realem to jest nadzieja w Salahu i spolce,iz w finale wygraja

0

Tak czy inaczej dzisiaj tez bysmy dostali baty od Liverpoolu.Czasem warto zagrac szybka,prosta pilke a nie podawac do usranej smierci i probowac wejsc z pilka do bramki

8

Nie wiem jak wam ale Salah dzisiejszymi bramkami kojarzy mi sie z Messim za czasow Guardioli

2

Mimo wszystko chcialbym aby Liverpool wygral dzisiaj i uzyskal spora przewage w kontekscie rewanzu.Mo Salah do boju!

0

Brawo dla Napoli!W koncu cos nowego w Serie A

4

Tylko Wisla!!!Bawcie sie,dobrze ziomki ..

2

Barca zdobyla puchar,ale pozwolcie iz ogłosze ,ze moj bratanek wzial za zone superkobiete...dzisiaj moge zyczyc Wszystkiego Najlepszego

10

Prawdziwa liga polska to jest w B klasie,a nie jakies podrabiance w ekstraklapie

1

Oby :)

0

Jak to Bilbao nie wygra....to koncze z bukmacherka....

0

O,dzieki takze kupon bedzie zyl dalej :)

0

To dobrze,cala nadzieja w Robercie aby przyczynil sie do wyeliminowania najlepszej druzyny ostatnich lat.Lewy wierzymy!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?