0

Jak myslicie,czy Bilbao wygra z Deportivo?

0

Tego to sie k.... nie spodziewalem.....

0

Ile lat ma Matol Lahoz?Duzo mu brakuje do sedziowskiej emerytury?

0

Mam nadzieje,iz Barca sie obudzi w drugiej polowie.

0

Kurrla po jakiego wafla Busquets gra,powinien sobie odpoczac

2

Wstawac Janusze!

0

Tak serio to mysle,ze niestety klub ze stolicy zdobedzie MP

3

Mezopotamskiej.....?

0

Oj Mundial bedzie nasz :).Tylko szkoda,iz Pawel Brozek nie moze sie odbudowac

0

Kibice Barcy beda mieli z niego pocieche

5

Kurde, alez my mamy komfort.Mozemy narzekac na trenera,ktory doprowadzil Barce do finalu PK,idziemy po mistrza LaLiga i prawie jestesmy w polfinale LM.Poczekajmy do zakonczenia sezonu z ocenami na temat Valverde

2

Gosc bez formy z hattrickiem :) Mistrzunio

0

Wyczuwam remis....niczym wrozbita Maciej

0

To co Valverde out? .....

0

Yhy,jeszcze jest 20 minut...panowie ogarnac sie i cos jeszcze strzelic(moze Own Goal sie ujawni)

3

Pozdro od Franka Smudy

0

Sezon sie poki co uklada idealnie ,to powiedzcie mi dlaczego trener nie wpusci Paco albo Denisa?

0

Rakitic wbij mu szpilke :p

0

Geniusz!Kosmita!Wg dziennika AS bez formy,oj chyba mamy powrot Krola

0

Krol Futbolu!!Messi spec od wszystkiego

0

Oj Suarez jak zes to spartolil

3

Niech Schalke sie ogarnie....

3

Heh,czyli La Rambla zyje

0

Jak zyc? Czy na to La Rambla znajdzie stosowna odpowiedz prawie nad ranem..?

0

Egzorcysta.

1

A ktos pamieta serial " A tata Marcina powiedzial"?Genialny Piotr "Franek Kimono" Fronczewski :)

0

FCB and TS Wisla tylko ,3 pkr

1

Tylko Wisla!Jesli chodzi o rozliczenia pkt to bedzie ciekawie?Poleca Pamela Tajner

0

Tylko FCB!!! Wiselko naprzod!!!ABG!

0

Pytanie za 100 pkt?Judasz,warto zyc?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?