lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myslicie,czy Bilbao wygra z Deportivo?
0
Tego to sie k.... nie spodziewalem.....
0
Ile lat ma Matol Lahoz?Duzo mu brakuje do sedziowskiej emerytury?
0
Mam nadzieje,iz Barca sie obudzi w drugiej polowie.
0
Kurrla po jakiego wafla Busquets gra,powinien sobie odpoczac
2
Wstawac Janusze!
0
Tak serio to mysle,ze niestety klub ze stolicy zdobedzie MP
3
Mezopotamskiej.....?
0
Oj Mundial bedzie nasz :).Tylko szkoda,iz Pawel Brozek nie moze sie odbudowac
0
Kibice Barcy beda mieli z niego pocieche
5
Kurde, alez my mamy komfort.Mozemy narzekac na trenera,ktory doprowadzil Barce do finalu PK,idziemy po mistrza LaLiga i prawie jestesmy w polfinale LM.Poczekajmy do zakonczenia sezonu z ocenami na temat Valverde
2
Gosc bez formy z hattrickiem :) Mistrzunio
0
Wyczuwam remis....niczym wrozbita Maciej
0
To co Valverde out? .....
0
Yhy,jeszcze jest 20 minut...panowie ogarnac sie i cos jeszcze strzelic(moze Own Goal sie ujawni)
3
Pozdro od Franka Smudy
0
Sezon sie poki co uklada idealnie ,to powiedzcie mi dlaczego trener nie wpusci Paco albo Denisa?
0
Rakitic wbij mu szpilke :p
0
Geniusz!Kosmita!Wg dziennika AS bez formy,oj chyba mamy powrot Krola
0
Krol Futbolu!!Messi spec od wszystkiego
0
Oj Suarez jak zes to spartolil
3
Niech Schalke sie ogarnie....
3
Heh,czyli La Rambla zyje
0
Jak zyc? Czy na to La Rambla znajdzie stosowna odpowiedz prawie nad ranem..?
0
Egzorcysta.
1
A ktos pamieta serial " A tata Marcina powiedzial"?Genialny Piotr "Franek Kimono" Fronczewski :)
0
FCB and TS Wisla tylko ,3 pkr
1
Tylko Wisla!Jesli chodzi o rozliczenia pkt to bedzie ciekawie?Poleca Pamela Tajner
0
Tylko FCB!!! Wiselko naprzod!!!ABG!
0
Pytanie za 100 pkt?Judasz,warto zyc?