lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Niech Sevilla awansuje dzisiaj.
0
Dobrze,ze nie Wegrzyn....on jedynie nadaje sie do komentowania ekstraklapy
9
Juz organizatorzy chcieli udupic naszych ale Dawid i Krol Kamil sie nie dali!Sorry norwedzy Stoch wygra wasze raw air
0
Warunki sie spieprzyly,takze tylko Stoch sie utrzyma na podium i wygra
0
Niestety pewnie klub ze stolicy zdobedzie MP,Jaga na kolanach
0
Niestety ziemniaki z Poznania strzelaja na 2:1,nie dobrze bo to wykorzysta klub ze stolicy
0
Kamil jest w takiej formie ,ze PS wygra mimo przeszkod podkladanych pod nogi ale raw air musi wygrac norweg.Zostalo to juz chyba ustalone ,niech Kamil im zrobi psikusa i rowniez wygra ten cykl.Oczywiscie jesli pozwola mu skakac w normalnych warunkach
5
To jest liga hiszpanska-tego nie zrozumiesz
1
Po prostu to co zrobili to s........,sam Malysz mowil,ze na jednych czekali z warunkami a tu puscili od razu
1
Jesli nie bedzie przekretow to Kamili wygra PS, co do raw air to widac,ze "komus" zalezy aby wygral norweg
14
Za duzo Stoch w tym sezonie wygral i widocznie to przeszkadza "komus" ,ze puscili go w tak "fantastycznych warunkach"
5
Bardzo dobrze,jesli chca byc MP to taki mecz musza wygrac.Oby Lechia urwala punkty klubowi ze stolicy
1
Ma pecha do warunkow,za to niech Krol skokow narciarskich pokaze moc
0
Niech odwolaja druga serie i bedzie git
1
Czyzby przyszly krol strzelcow Mundialu ? :)
1
Kamil Stoch to kosmita!Dobrze ,ze wyladowal bezpiecznie
1
Dzisiaj na 100 %
0
A moze obejrzales Breaking Bad? Bo mnie BB po prostu rozjebal.Chociaz byl to 1 serial ,ktorego w pelni obejrzalem
0
Ktos ogladal chociaz troche serial Wikingowie? Osobiscie prawie koncze 3 sezon ale podoba mi sie ,niezly jest Ragnar Lothbrok .(tylko bez spoilerow)
0
Oby Dembele nie poszedl w slady kolegow z zespolu podczas meczu ,ze gdy nie idzie druzynie to podaje do Geniusza(mam nadzieje,iz sam wtedy bedzie probowal ogarnac gre w sensie dryblyngi itp.)
1
W jednej akcji zagrali na 100 %
0
Jednak dalej sie slizga :),musi zmienic ten mankament w swojej grze.Gdy zalozy stare dobre kolki to zadna murawa mu nie straszna
1
Borkowianka Borek Szlachecki przyjmie go z otwartymi rekoma : suma transferu: 3 skrzynki wodki and roczny zapas kielbasy na grilla
0
Paco niech wejdzie za Luisa
0
Takze wszystko w normie:Barca prowadzi ,sedziowie sie myla
0
Niech zmieni Albe,a ten zawodnik z Malagi to bezmyslny cham
0
Alez nasze swiezaki zagraly!Oby tak dalej!
0
Oho Paulinho sobie przypomnial jak gral w ekstraklapie
0
Jednak Luisito wzial na swoje barki prowadzenie teamu ku zwyciestwu
0
K....szkoda,ze nie wpadlo.