8

Niech Sevilla awansuje dzisiaj.

0

Dobrze,ze nie Wegrzyn....on jedynie nadaje sie do komentowania ekstraklapy

9

Juz organizatorzy chcieli udupic naszych ale Dawid i Krol Kamil sie nie dali!Sorry norwedzy Stoch wygra wasze raw air

0

Warunki sie spieprzyly,takze tylko Stoch sie utrzyma na podium i wygra

0

Niestety pewnie klub ze stolicy zdobedzie MP,Jaga na kolanach

0

Niestety ziemniaki z Poznania strzelaja na 2:1,nie dobrze bo to wykorzysta klub ze stolicy

0

Kamil jest w takiej formie ,ze PS wygra mimo przeszkod podkladanych pod nogi ale raw air musi wygrac norweg.Zostalo to juz chyba ustalone ,niech Kamil im zrobi psikusa i rowniez wygra ten cykl.Oczywiscie jesli pozwola mu skakac w normalnych warunkach

5

To jest liga hiszpanska-tego nie zrozumiesz

1

Po prostu to co zrobili to s........,sam Malysz mowil,ze na jednych czekali z warunkami a tu puscili od razu

1

Jesli nie bedzie przekretow to Kamili wygra PS, co do raw air to widac,ze "komus" zalezy aby wygral norweg

14

Za duzo Stoch w tym sezonie wygral i widocznie to przeszkadza "komus" ,ze puscili go w tak "fantastycznych warunkach"

5

Bardzo dobrze,jesli chca byc MP to taki mecz musza wygrac.Oby Lechia urwala punkty klubowi ze stolicy

1

Ma pecha do warunkow,za to niech Krol skokow narciarskich pokaze moc

0

Niech odwolaja druga serie i bedzie git

1

Czyzby przyszly krol strzelcow Mundialu ? :)

1

Kamil Stoch to kosmita!Dobrze ,ze wyladowal bezpiecznie

1

Dzisiaj na 100 %

0

A moze obejrzales Breaking Bad? Bo mnie BB po prostu rozjebal.Chociaz byl to 1 serial ,ktorego w pelni obejrzalem

0

Ktos ogladal chociaz troche serial Wikingowie? Osobiscie prawie koncze 3 sezon ale podoba mi sie ,niezly jest Ragnar Lothbrok .(tylko bez spoilerow)

0

Oby Dembele nie poszedl w slady kolegow z zespolu podczas meczu ,ze gdy nie idzie druzynie to podaje do Geniusza(mam nadzieje,iz sam wtedy bedzie probowal ogarnac gre w sensie dryblyngi itp.)

1

W jednej akcji zagrali na 100 %

0

Jednak dalej sie slizga :),musi zmienic ten mankament w swojej grze.Gdy zalozy stare dobre kolki to zadna murawa mu nie straszna

1

Borkowianka Borek Szlachecki przyjmie go z otwartymi rekoma : suma transferu: 3 skrzynki wodki and roczny zapas kielbasy na grilla

0

Paco niech wejdzie za Luisa

0

Takze wszystko w normie:Barca prowadzi ,sedziowie sie myla

0

Niech zmieni Albe,a ten zawodnik z Malagi to bezmyslny cham

0

Alez nasze swiezaki zagraly!Oby tak dalej!

0

Oho Paulinho sobie przypomnial jak gral w ekstraklapie

0

Jednak Luisito wzial na swoje barki prowadzenie teamu ku zwyciestwu

0

K....szkoda,ze nie wpadlo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?