lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jego nie da sie zastąpić!!!........
0
A czy zapytali?Pawła Brożka?
0
Atakuj ile wlezie:pozdrawia Ragnar Lothbrok!Chwala legengom!!
0
Janusz Basalaj.
0
Ponoc dobra jest komedia francuska alibi ,nie ogladalem ale slyszalem ,ze zajebista
2
Bojan Kirkic to mialo byc cudowne dziecko futbolu...Cos tam troche strzelil dla FCB a potem spadek formy.....szkoda,naprawde myslalem ,iz bedzie wieloletnim zawodnikiem Barcy
6
No to teraz musi byc walka Wilder-Joshua i bedzie git
1
Joshua raczej na punkty wygra
0
Ze co kurrllla?????
1
Koniec imprezy :)
0
Wydaje mi sie,iz Wilder by wygral
1
Niech wygra Joshua i stoczy Wielki pojedynek z "Bronze Bomber "(Wilder)
0
Po walce Powietkina,oho juz rusek skonczyl Pricea
0
O kuzwa, klub ze stolicy przegral.Dobra wiadomosc
3
A jednak Krol uratowal remis!!!
0
Kuzwa,nie mogli wczesniej walnac
1
Z kim Atleti jutro gra?
0
O co kaman z ta Sevilla?Oni tacy dobrzy czy my slabi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Krol Kamil Stoch!Dziekujemy za wspanialy sezon!
10
Az szkoda,ze juz konczy sie PS bo Kamil jest niesamowity
1
Nawalka musi wrocic do ustawienia 442 albo 451 i byc moze przy powrocie kuby,grosika,pazdana bedziemy w stanie po meczarniach wywalczyc drugie miejsce w grupie.Jednak Kolumbia jest murowanym faworytem naszej grupy,dzis wygrali z Francja na ich stadionie(Szacun)
0
Wiktor Możesz i przegrywamy
0
Ku.....to sa jaja
0
Ja wole gdy atakuja srodkiem
0
Lech Rok Pawlak,polecam
0
Widac,iz Kosmita trzyma forme
14
Ale mieszaja w tej naszej lidze...za chwile sie okaze,ze legia dostanie 3 pkt za to ,ze jest ze stolicy
0
Polecam moze byc w uj ludu.Zawsze tam spoko,zawsze jak na piwko w okolicach rynku to tylko do banialuki
0
Wikingowie,narcos