0

Jego nie da sie zastąpić!!!........

0

A czy zapytali?Pawła Brożka?

0

Atakuj ile wlezie:pozdrawia Ragnar Lothbrok!Chwala legengom!!

0

Janusz Basalaj.

0

Ponoc dobra jest komedia francuska alibi ,nie ogladalem ale slyszalem ,ze zajebista

2

Bojan Kirkic to mialo byc cudowne dziecko futbolu...Cos tam troche strzelil dla FCB a potem spadek formy.....szkoda,naprawde myslalem ,iz bedzie wieloletnim zawodnikiem Barcy

6

No to teraz musi byc walka Wilder-Joshua i bedzie git

1

Joshua raczej na punkty wygra

0

Ze co kurrllla?????

1

Koniec imprezy :)

0

Wydaje mi sie,iz Wilder by wygral

1

Niech wygra Joshua i stoczy Wielki pojedynek z "Bronze Bomber "(Wilder)

0

Po walce Powietkina,oho juz rusek skonczyl Pricea

0

O kuzwa, klub ze stolicy przegral.Dobra wiadomosc

3

A jednak Krol uratowal remis!!!

0

Kuzwa,nie mogli wczesniej walnac

1

Z kim Atleti jutro gra?

0

O co kaman z ta Sevilla?Oni tacy dobrzy czy my slabi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Krol Kamil Stoch!Dziekujemy za wspanialy sezon!

10

Az szkoda,ze juz konczy sie PS bo Kamil jest niesamowity

1

Nawalka musi wrocic do ustawienia 442 albo 451 i byc moze przy powrocie kuby,grosika,pazdana bedziemy w stanie po meczarniach wywalczyc drugie miejsce w grupie.Jednak Kolumbia jest murowanym faworytem naszej grupy,dzis wygrali z Francja na ich stadionie(Szacun)

0

Wiktor Możesz i przegrywamy

0

Ku.....to sa jaja

0

Ja wole gdy atakuja srodkiem

0

Lech Rok Pawlak,polecam

0

Widac,iz Kosmita trzyma forme

14

Ale mieszaja w tej naszej lidze...za chwile sie okaze,ze legia dostanie 3 pkt za to ,ze jest ze stolicy

0

Polecam moze byc w uj ludu.Zawsze tam spoko,zawsze jak na piwko w okolicach rynku to tylko do banialuki

0

Wikingowie,narcos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?