0

Pazdan musi byc naszym liderem obrony pod nieobecnosc Glika.Lepiej niech dzisiaj robi bledy a na Mundialu zagra jak na Pazdinho przystalo

1

Tak sie zastanawiam czy na Mundialu w barwach Argentyny znowu pojawi sie Maradona,oczywiscie wg Szpakowskiego

0

Pan Darek juz w Mundialowej formie :)

1

Pozdrawiam panie januszu

0

Musi zostac u nas nie ma bata!!!

0

Nie pamietam jak tam drabinka Mundialu,ale czy Francja z Hiszpania moga sie spotkac wczesniej niz w finale?

0

Pilkarsko transfer Thiago ,zajebiscie...ale te kontuzje.A co gdyby wypadl nam na wiosne w LM

1

Kurrla Ragnar to byl gosc

0

Niech tam wraca

0

Moze Wisla Redbull Krakow :)

2

Dobrze,juz jestem w lozku.Dobranoc

0

Taka prawda,za rok obok Realu w finale to pewnie FCB tez nie bedzie.Obym sie mylil

0

Loris Karius, ale ale ale!Dlaczego dal dupy w najwazniejszym meczu zycia?Powolac komisje sledzcza co do tej kwestii

2

Masz racje,tez tak mysle.Gdyby Barca dostala Real (oczywiscie jakby nie sfrajerzyli z Roma)to byc moze wyrzucilibysmy ich z LM.I zeby nie bylo nie mam bolu dupy z racji triumfu Realu

0

Po co i gdzie ma odejsc?Z takim skladem to spokojnie conajmniej do polfinalu sie dostana w nastepnym sezonie.Jestem ciekaw co do Mundialu ,czy Portugalie stac na awans do strefy medalowej?

0

Pieprzysz glupoty

1

Szacun dla Realu za 3 z rzedu trofeum za Champions League.Bale rozwalil ta przewrotka...chociaz umowmy sie,iz pan Karius to dzisiaj bujal w oblokach

1

Naprzod Liverpool!Po chwale i Puchar Mistrzow!

0

1:0 dla Liverpoolu.Bramke strzeli Sadio Mane a prawie za miesiac strzeli polakom ale i tak wygramy

0

Jak myslicie,czy Szymanski z klubu ze stolicy pojedzie na Mundial?

0

Narazie to byly walki jakis ulomnych bokserow

16

Powinni rozwiazac ta lige...masakra,zenada

2

Wehikuł czasu -zawsze mnie ten utwor rozklada na czynniki pietwsze

2

Wisla Krakow,Jagiellonia niech wygraja a gdyby klub ze stolicy przegral to by bylo combo 100%

1

Ziomek,serio z corka tego pseudo pismaka?

0

Wypilem trochę,wtedy elimiacje do LE,niech nam gornik and wisla plock pomoze i Carillo utrzyma swoja pozycje(plus 1000 pkt jesli Carlitos zostanie)

0

Ja mam pytanie do kibicow Wisly Krk?Idealny scenariusz: Lech wygrywa z klubem ze stolicy,jaga wygrywa z Plockiem a my ABG pokonuje klub ze slaska i mamy 4 miejsce.I co wtedy?

0

Twaro lub Stano jak najbardziej.Ale poki co niech ogarna sprawe z mikrofonem.....

0

Zdzichu mimo wszystko twoje zdrowie!

0

Chcialbym aby Robert Lewandowski pokazal na Mundialu pelnie swoich mozliwosci i doprowadzil nasza ekipe przynajmniej do cwiercfinalu.To bylo by cos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?