lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pazdan musi byc naszym liderem obrony pod nieobecnosc Glika.Lepiej niech dzisiaj robi bledy a na Mundialu zagra jak na Pazdinho przystalo
1
Tak sie zastanawiam czy na Mundialu w barwach Argentyny znowu pojawi sie Maradona,oczywiscie wg Szpakowskiego
0
Pan Darek juz w Mundialowej formie :)
1
Pozdrawiam panie januszu
0
Musi zostac u nas nie ma bata!!!
0
Nie pamietam jak tam drabinka Mundialu,ale czy Francja z Hiszpania moga sie spotkac wczesniej niz w finale?
0
Pilkarsko transfer Thiago ,zajebiscie...ale te kontuzje.A co gdyby wypadl nam na wiosne w LM
1
Kurrla Ragnar to byl gosc
0
Niech tam wraca
0
Moze Wisla Redbull Krakow :)
2
Dobrze,juz jestem w lozku.Dobranoc
0
Taka prawda,za rok obok Realu w finale to pewnie FCB tez nie bedzie.Obym sie mylil
0
Loris Karius, ale ale ale!Dlaczego dal dupy w najwazniejszym meczu zycia?Powolac komisje sledzcza co do tej kwestii
2
Masz racje,tez tak mysle.Gdyby Barca dostala Real (oczywiscie jakby nie sfrajerzyli z Roma)to byc moze wyrzucilibysmy ich z LM.I zeby nie bylo nie mam bolu dupy z racji triumfu Realu
0
Po co i gdzie ma odejsc?Z takim skladem to spokojnie conajmniej do polfinalu sie dostana w nastepnym sezonie.Jestem ciekaw co do Mundialu ,czy Portugalie stac na awans do strefy medalowej?
0
Pieprzysz glupoty
1
Szacun dla Realu za 3 z rzedu trofeum za Champions League.Bale rozwalil ta przewrotka...chociaz umowmy sie,iz pan Karius to dzisiaj bujal w oblokach
1
Naprzod Liverpool!Po chwale i Puchar Mistrzow!
0
1:0 dla Liverpoolu.Bramke strzeli Sadio Mane a prawie za miesiac strzeli polakom ale i tak wygramy
0
Jak myslicie,czy Szymanski z klubu ze stolicy pojedzie na Mundial?
0
Narazie to byly walki jakis ulomnych bokserow
16
Powinni rozwiazac ta lige...masakra,zenada
2
Wehikuł czasu -zawsze mnie ten utwor rozklada na czynniki pietwsze
2
Wisla Krakow,Jagiellonia niech wygraja a gdyby klub ze stolicy przegral to by bylo combo 100%
1
Ziomek,serio z corka tego pseudo pismaka?
0
Wypilem trochę,wtedy elimiacje do LE,niech nam gornik and wisla plock pomoze i Carillo utrzyma swoja pozycje(plus 1000 pkt jesli Carlitos zostanie)
0
Ja mam pytanie do kibicow Wisly Krk?Idealny scenariusz: Lech wygrywa z klubem ze stolicy,jaga wygrywa z Plockiem a my ABG pokonuje klub ze slaska i mamy 4 miejsce.I co wtedy?
0
Twaro lub Stano jak najbardziej.Ale poki co niech ogarna sprawe z mikrofonem.....
0
Zdzichu mimo wszystko twoje zdrowie!
0
Chcialbym aby Robert Lewandowski pokazal na Mundialu pelnie swoich mozliwosci i doprowadzil nasza ekipe przynajmniej do cwiercfinalu.To bylo by cos