0

And wylukakuowac francuzow

1

Czyli w polfinale sa sami kozacy:Modric,Griezmann,Hazard and Kane.Noi super

8

Ivan "Pewny" Rakitic

2

Panie Subasic badz lepszy niz bramkarz Rosji

1

Powiem tak w karnych wygra Rosja.....

2

Kurla a kolega sie juz podjaral :)

1

Znajde ja na porh...bo kolega pyta?

0

Boze moj w koncu!!!Brawo Vida!

0

Kuzwa Chorwacja musisz to wygrac przed karnymi!!!

1

Gracz meczu :Kurtula!!!

0

Kurtula pokazal geniusz

4

Belgia,wow pokazuja swoja moc

0

Alez ladna glowka

4

Alez tempo niesamowite!

3

Cos zolw ninja dzisiaj nie blyszczy

2

Loris Karius come back

0

Pompa team energy

0

Widze,iz jest rozgardiasz.. pytam czy warto zaczac ogladac The Walking Dead?

1

Carlitos poszedl za hajs...Tylko Wisła!Tylko Wisła!Tylko Wisła!Tylko Wisła nasz TS

2

I bardzo dobrze

7

Kto by sie spodziewal ,ze ten mecz dostarczy tylu emocji

1

Super Mario!

0

Pierwsze dwa mecze fazy pucharowej.Fantastyczne emocje juz nie wspominajac o genialnych bramkach

0

Faktycznie Diego jest zarabisty i to od kilku lat

0

Panie Suarezie,niech pan pomoze Messiemu w zdobyciu trofeum za Lige Mistrzow

1

A Blaszczykowski zmarnowal karnego...deja vi

0

Z trzech moich druzyn(Poland,Argentina i Espana) zostala tylko Hiszpania.Mam nadzieje,iz dojda do finalu i zgarna Puchar Swiata

2

Teraz powinni zorganizowac turniej pocieszenia z udzialem Polski,Niemiec,Argentyny i Portugalii

4

Kuzwa,fatalnie....szkoda Edinsona....

2

Cavani to jest napadzior a nie jakis Lewandowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?