lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
And wylukakuowac francuzow
1
Czyli w polfinale sa sami kozacy:Modric,Griezmann,Hazard and Kane.Noi super
8
Ivan "Pewny" Rakitic
2
Panie Subasic badz lepszy niz bramkarz Rosji
1
Powiem tak w karnych wygra Rosja.....
2
Kurla a kolega sie juz podjaral :)
1
Znajde ja na porh...bo kolega pyta?
0
Boze moj w koncu!!!Brawo Vida!
0
Kuzwa Chorwacja musisz to wygrac przed karnymi!!!
1
Gracz meczu :Kurtula!!!
0
Kurtula pokazal geniusz
4
Belgia,wow pokazuja swoja moc
0
Alez ladna glowka
4
Alez tempo niesamowite!
3
Cos zolw ninja dzisiaj nie blyszczy
2
Loris Karius come back
0
Pompa team energy
0
Widze,iz jest rozgardiasz.. pytam czy warto zaczac ogladac The Walking Dead?
1
Carlitos poszedl za hajs...Tylko Wisła!Tylko Wisła!Tylko Wisła!Tylko Wisła nasz TS
2
I bardzo dobrze
7
Kto by sie spodziewal ,ze ten mecz dostarczy tylu emocji
1
Super Mario!
0
Pierwsze dwa mecze fazy pucharowej.Fantastyczne emocje juz nie wspominajac o genialnych bramkach
0
Faktycznie Diego jest zarabisty i to od kilku lat
0
Panie Suarezie,niech pan pomoze Messiemu w zdobyciu trofeum za Lige Mistrzow
1
A Blaszczykowski zmarnowal karnego...deja vi
0
Z trzech moich druzyn(Poland,Argentina i Espana) zostala tylko Hiszpania.Mam nadzieje,iz dojda do finalu i zgarna Puchar Swiata
2
Teraz powinni zorganizowac turniej pocieszenia z udzialem Polski,Niemiec,Argentyny i Portugalii
4
Kuzwa,fatalnie....szkoda Edinsona....
2
Cavani to jest napadzior a nie jakis Lewandowski