lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby za tydzien FC Liverpool mogl juz spokojnie dograc koncowke drugiej polowy przy mega korzystnym wyniku (niech nawet Ronaldo strzeli honorowego gola)
10
Dawno nie widzialem takiej akcji,zeby zawodnik szedl na pusta brame(chyba tylko na playstation)
1
Bedziemy miec sensacje w pucharze Niemiec,oby za tydzien FC Liverpool sprawil jakze mila niespodzianke i wygral LM
0
Pan Rebic bedzie rozchwytywany po Mundialu(jesli tam cos strzeli) przez topowe kluby europejskie
0
Wszystko fajnie,pieknie ale jesli Tvp ma mundial transmitowac z takim "fenomenalnym dzwiekiem" to bedzie nieciekawie
0
Panowie tak sprawdzalem sklad realu i czy dzisiaj broni syn Zidana?
4
Brawo Robert!!!
0
Ja mam cicha nadzieje,iz mimo ostatniej slabej formy Roberta na Mundialu pokaze moc
1
Lewandowski jeszcze zlapie czerwona kartke i bedzie po ptokach
0
Ponoc alibi.com jest dobre
2
Zegnamy genialnego zawodnika,wygral wszystko co bylo do wygrania.Ciesze sie,ze moglem podziwiac jego gre.Niezapomniany duet Iniesta and Xavi na zawsze w pamieci futbolu
0
Nie ogladam meczu,panowie zapowiada sie na porazke?
2
Wisła Kraków!Biała Gwiazda! Niestety klub ze stolicy bedzie MP 2018.A za rok tylko Wisła TS,tylko Wisła nasz TS!!!
1
Powiem wam ,iz Chames Milner trzyma super forme(oby bylo tak po finale z klubem z Madrytu).Amen
13
Yhy a Ter Stegen w Austrii Wieden :)
0
Roberto sie nie popisal
0
Brawo Luisito!!!!
0
Jo czekom na detpula 2
0
Mysle,ze lekarze im dadza jakies zastepcze suplementy czy kij wie co.Musza byc gotowi na 100%.
3
Idealny scenariusz :)
0
A co pan Kebab zrobil?
0
Kuzwa,lech zremisowal...nie lubie tego klubu ale to stwarza wielkie szanse dla klubu ze stolicy na MP 2018 :(
0
Ja mysle,ze odejdzie na 100% procent.Raczej nie do Realu tylko do England.Swoja droga mam nadzieje,iz niby robi jakies fochy ale na Mundialu pokaze klase
2
Ja czekam na: jesli z Senegalem Lewy nie strzeli gola to wyrzuc swoj telewizor przez okno to.......nic nie dostaniesz oprocz skierowania do psychiatry na rok 2020(dobta data)
2
Wisla to jest potega!Wisla najlepsza jest!Wisle trzeba szanowac!Wisla ten nasz TS!
0
Jak tam? Real w finale.Cala nadzieja w muzulmaninie,Salahu.Jesli nie skrzywdzi Realu w Kijowie to bedzie apokalipsa
0
Czyli Dembele na wypozyczenie do Sevilli
2
Jesli Salah chce przejsc do historii futbolu to musi w finale strzelic conajmniej 2 gole.A ktos z zespolu dolozyc nastepna,bo jedna bramke w finale dla Realu strzeli sedzia
0
Lewy pojdzie do Chelsea
0
A sedzia odpowiedzialnym za Var byl Marciniak...a sorry przeciez nie ma Varu w LM(przeciez jest
nie dopracowany itp.)