lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Brawo Wiselka!!!3pkt nasze plus utrudnienie legii drogi do mistrzostwa
9
Brawo Kamil !Zwyciezca PS i Raw Air!
0
Niech im tam wszystkim na......
0
Noi Juve dalo dupy!!!
0
Juve serio teraz nie wygrasz?K.....
0
Kuzwa gracze Juve wezcie sie ogarnijcie,naprzod!
0
Kurde szkoda,ze to nie fifarafa i do Juve Pawla Brozka i kupony uratowane.Amen
3
Jesli Juve to spier.. ..to kaplica
1
Juve strzelaj ile wlezie!
1
Spoko,ziomek ale serio myslales,iz Salah zastapi Krola?? :) Pan Lionel jest nie do podjee.... .!
31
Piles cos?
0
Takze Barca to potega!Polska mistrzem swiata#
0
Mam pytanie?: czy Putin zostanie prezydentem ZSRR aj sorry Rosji?Ja mysle,ze wygra minimalnie swoim kunsztem .....takze wszystko zostanie w normie
0
Oby Barca jutro wygrala!Messi niech strzeli hattricka!
1
Taki gracz na piwno by sie nie przydal FCB
1
No kibice Lecha moga sie spodziewac najazdu kiboli z Indonezji za kilka miesiecy.Bedzie sie dzialo(chociaz z Indo cos tam moze im troche zajac podroz)
0
Pier.....na chopenie...pieprza glupoty,Messi to ponoc juz nasz prezes....Cmoje boje dzikie weze
1
A jednak uratowala jaga remis
0
Polska liga jest jednak po.....takze Jaga sama sie wypisuje z walki o majstra.Wyglada na to ,iz niestety klub ze stolicy zdobedzie to trofeum .
0
Ten klub zmierza ku przepasci
1
Messi skokow narciarskich utrzyma przewage nad Robertem,chociaz trzeba przyznac ,iz norwedzy na mamucie sa szaleni!
0
Wasacz jest prze c....
0
Brawo Kamilos!!!!!
0
Hula ale zj....skok
0
O nie znowu potwierdzenie ,iz Messi jest kosmita
4
Jesli sezon skonczy znow sie trypletem to mialby pozegnanie jak Xavi.Kto wie to bylo by godne pozegnanie Legendy naszego klubu :)
6
Geniusz skokow narciarskich znow potwierdzil swoj kunszt!Chlop jest niesamowity!
1
O prosze w transmisji skokow na Eurosport wzmianka o Gomesie :)
0
Welcome to Kosmita!!!
0
Ale slaby mecz United-Sevilla,chyba trzeba isc spac.Jesli Barca jutro awansuje to niech trafi na zwyciezce tego "pasjonujacego dwumeczu"